Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziewczyno mam z 3 chyba w domu :P

teraz mi to mowisz?

to weno sie jakos spikniemy

Opublikowano

Przyjmę podnośnik szyby manual albo elktrka zepsuty nie ndający sie do niczego moze być po wypadku :) jak

ktoś ma zbędny to pisać :)

Opublikowano

ocenicie sami na którymś spocie a propo moze by cos pospocił któreś neidzieli? tylko może nie na parkingu tylko w plenerze gdzie co??

Mogą być np. mostk albo jakaś inna lokacja z dobrym dojazdem :decayed:

Opublikowano

koledzy i koleżanki połowa wakacji za nami a spotów jak na lekarstwo coś tym roku... może by sie zebrać coś i zorganizowac coś większego?? podajcie jakie terminy pasują myśle że najwcześnie za 2 tyg zeby więcej osób zarezerwował czas?

Opublikowano

karol sci ile dales za lozysko i gdzie kupiles bo mnie tez cos wyje tyle ze prawe

a co do spotu to faktycznie trza cus zorganizowac bo az wstyd :thumbdown:

Opublikowano

hej Pitbul . ja mam łozysko. i chce sprzedac bo niepotrzebnie kupilem i lezy a to kupa sasy było jednak. za 300 oddam

skf

1155450012

1155450012_1

1155450012_2

Opublikowano

jakaś spocina mile widziana :)

Opublikowano

jakaś spocina mile widziana :)

pewnie tylko z kim

Opublikowano

Pitbull mi kolega łożysko załatwił SKF za 200zł, do tego jeszcze musiałem piaste wymienić.

Koledzy trzeba jakiś termin ustalic i coś pospocić. Miejsce i czas ustalny minimum tydzień wcześniej żeby kazdy sie jakoś zoorganizował :wink4:

Opublikowano

ja za miesiąć będę mieszkał 3 bloki za stadionem więc będę na piechote przychodził :)

jakaś spocina mile widziana :)

pewnie tylko z kim

Opublikowano

No to może 15 o 18.00 jak pogoda dopisze? co do miejsca to nie wiem może borków? grila sie zrobi itd.. jak wam pasuje?

Opublikowano

Borków jest tam jak Zagnańsk??

Opublikowano

Koledzy mam problem z autem wymieniłem turbo i jak było przed tak pozostało tzn. odcina mi turbine jak mocno go przy gazuje przeważnie na 3 biegu i koniec radochy co to do cholery może być?

Opublikowano

@michal-oracz porób logi dynamiczne, bo ta nowa turbina może za dużo dmuchać i trzeba ja wyregulować co by takiego kopa nie miała

Opublikowano

grzanka na forum to już dawno nie było tak to bym się umówił

a nie masz do niego numeru telefonu zadzwoń i pogadaj

PW poszło

Opublikowano

Koledzy sytuacja opanowana, wężyk od podciśnienia wypiął sę na dole a ja sprawdzałem tylko od góry a więc wszystko OK :) :>

Opublikowano

Koledzy sprzedam Alufelgii 17" S-line wraz z oponami 235/40 Fulda ok 5mm

Te co mam na aucie. Cena za komplet 1500zł do uzg.

Opublikowano

Zmiana ceny za te moją Piaste

250zł. . Ludzie :)

Karol- To że Ty (Łożysko) załatwiłeś za 200 to nic ale to jest Piasta z łożyskiem. Więc ceny są większe zawsze.

a jeśli za samo łożysko skf 200 dałeś to moji zdaniem przepłaciłeś. na alledrogo za 120 skf łożysko jest nowe

http://allegro.pl/item1182327298_skf_lozysko_p_audi_a4_a6_superb_vw_passat_b4_b5_b6.html

:):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.