Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Grippen a może na tej stacji koło rondka bo tam pod tym marketem to ciągły ruch :> więc co do godziny to z Buska do DT jest 50 km więc jakieś przynajmniej 30-40 min jazdy nie licząc niektórych osób :D

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zabaczymy jescze też może być pod LIDLEM koło plusa jakieś 100 m koło tej stcji paliw koło ulicy Dygańskiego

Opublikowano
  • Autor

Ale co z reszta nikt nic się nie odzywa chyba z literką T w rejestracji będzie nas 3 :thumbdown:

Opublikowano

Ktos sie wylamal..? :chytry:

Opublikowano

oj widze ze beda becki, ale z zalem serca musze oznajmic ze nie bede mogł was wspomóc na spociku w tarnowie ;( , ale blach i tak nie mam kieleckich, wiec mała strata ;) udanej imprezki zycze i mam nadzieje ze nastepnym razem dam rade wspomoc scyzorykowe :a4fan: pozdrawiam trzymajcie sie i pozdrowcie ekipe na spocie 24.11

Opublikowano

oj widze ze beda becki, ale z zalem serca musze oznajmic ze nie bede mogł was wspomóc na spociku w tarnowie ;( , ale blach i tak nie mam kieleckich, wiec mała strata ;) udanej imprezki zycze i mam nadzieje ze nastepnym razem dam rade wspomoc scyzorykowe :a4fan: pozdrawiam trzymajcie sie i pozdrowcie ekipe na spocie 24.11

Oj beda...... :bicz3: :bicz3:

I to juz jutro....jak sie oczywiscie pojawisz na spocie w Wawie..... :D

Strata duza.....bo tu nie chodzi o blachy kieleckie...tylko o ludzi..... ;)

Mielismy nadzieje, ze jednak polecisz z nami......ale jak widac ekipa kielecka sie wylamuje..... :thumbdown:

Opublikowano

powinienem dac rade jutro, ale jak maja byc becki to troche mi nie pasuje, chyba ze lekkie to moge przebolec :decayed: to ewentualnie do juterka angela, pozdrawiam

Opublikowano

Nie no, nic sie nie boj......nie beda mocne..... :D

Opublikowano

ja na swoich kolach to nawet nie wylamuje sie poza kielce. tragedia jest i tyle :D trzeba poczekac az sie skonczy zima ktora sie jeszcze nie zaczela zeby mozna bylo sie na miescie pokazywac :)

Opublikowano
  • Autor

EE tam wszyscy jedziemy na stalowych nikt się nie wyłamuje :>

Opublikowano

ja na swoich kolach to nawet nie wylamuje sie poza kielce. tragedia jest i tyle :D trzeba poczekac az sie skonczy zima ktora sie jeszcze nie zaczela zeby mozna bylo sie na miescie pokazywac :)

EE tam wszyscy jedziemy na stalowych nikt się nie wyłamuje :>

:mysli:.....Czy Wawrzyd nie jedzie...tylko dlatego ze ma stalowki?..... :shocked:

Wiekszosc z nas jezdzi na stalowkach..........i jakiegos problemu z tego powodu nie ma......

Fakt okropnie wygladaja, ale da sie przezyc...... ;)

Opublikowano

ja na swoich kolach to nawet nie wylamuje sie poza kielce. tragedia jest i tyle :D trzeba poczekac az sie skonczy zima ktora sie jeszcze nie zaczela zeby mozna bylo sie na miescie pokazywac :)

EE tam wszyscy jedziemy na stalowych nikt się nie wyłamuje :>

:mysli:.....Czy Wawrzyd nie jedzie...tylko dlatego ze ma stalowki?..... :shocked:

Wiekszosc z nas jezdzi na stalowkach..........i jakiegos problemu z tego powodu nie ma......

Fakt okropnie wygladaja, ale da sie przezyc...... ;)

Angel nie narzekaj na stalówki, co jak co, ale Ty masz wypasione kołpaczki ;)

Opublikowano

Zrobilo sie tak ladnie ze na szybciocha mozecie zalozyc alu.. :decayed: :th:

Opublikowano
  • Autor

A po zmroku padnie mróz i jazda jak ta lala :thumbdown: co zimówki to zimówki :thumbup:

Opublikowano

A po zmroku padnie mróz i jazda jak ta lala :thumbdown: co zimówki to zimówki :thumbup:

Nie trzeba mrozu zeby letnie oponki nie trzymały przyczepności, przy dobrych gumach z wysokim indeksem predkości +5 to niska temp ;)

Opublikowano
Angel nie narzekaj na stalówki, co jak co, ale Ty masz wypasione kołpaczki wink

No prosze Cie....

Moje kolpaczki sa..... :sick3::D.....

Ale wole takie niz......czarne staluchy..... :D

Opublikowano
  • Autor

A ja wole czarne staluchy niż kołpaki :D

Opublikowano

A ja wole czarne staluchy niż kołpaki :D

Ja też wole czarne staluchy :D

Angel ale Twoje są naprawde lux :thumbup:, szczerze ;)

Opublikowano

A ja wole czarne staluchy niż kołpaki :D

Ja też wole czarne staluchy :D

Angel ale Twoje są naprawde lux :thumbup:, szczerze ;)

hehe...szczerze......nie wierze...... :tongue4:

Wiem....wiem,ze sie z nich smiejecie..... :D

Opublikowano
  • Autor

No wiec z tego co widzę do Tarnowa jedziemy tylko ja i Angela coś nas mało :thumbdown: chyba że ktoś chętny jeszcze to jutro spotykamy sie w busku na stacji koło rondka przy wlocie ok godz 13 30-50

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.