Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Grippen a może na tej stacji koło rondka bo tam pod tym marketem to ciągły ruch :> więc co do godziny to z Buska do DT jest 50 km więc jakieś przynajmniej 30-40 min jazdy nie licząc niektórych osób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zabaczymy jescze też może być pod LIDLEM koło plusa jakieś 100 m koło tej stcji paliw koło ulicy Dygańskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze beda becki, ale z zalem serca musze oznajmic ze nie bede mogł was wspomóc na spociku w tarnowie ;( , ale blach i tak nie mam kieleckich, wiec mała strata ;) udanej imprezki zycze i mam nadzieje ze nastepnym razem dam rade wspomoc scyzorykowe :a4fan: pozdrawiam trzymajcie sie i pozdrowcie ekipe na spocie 24.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze beda becki, ale z zalem serca musze oznajmic ze nie bede mogł was wspomóc na spociku w tarnowie ;( , ale blach i tak nie mam kieleckich, wiec mała strata ;) udanej imprezki zycze i mam nadzieje ze nastepnym razem dam rade wspomoc scyzorykowe :a4fan: pozdrawiam trzymajcie sie i pozdrowcie ekipe na spocie 24.11

Oj beda...... :bicz3: :bicz3:

I to juz jutro....jak sie oczywiscie pojawisz na spocie w Wawie..... :D

Strata duza.....bo tu nie chodzi o blachy kieleckie...tylko o ludzi..... ;)

Mielismy nadzieje, ze jednak polecisz z nami......ale jak widac ekipa kielecka sie wylamuje..... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoich kolach to nawet nie wylamuje sie poza kielce. tragedia jest i tyle :D trzeba poczekac az sie skonczy zima ktora sie jeszcze nie zaczela zeby mozna bylo sie na miescie pokazywac :)

EE tam wszyscy jedziemy na stalowych nikt się nie wyłamuje :>

:mysli:.....Czy Wawrzyd nie jedzie...tylko dlatego ze ma stalowki?..... :shocked:

Wiekszosc z nas jezdzi na stalowkach..........i jakiegos problemu z tego powodu nie ma......

Fakt okropnie wygladaja, ale da sie przezyc...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoich kolach to nawet nie wylamuje sie poza kielce. tragedia jest i tyle :D trzeba poczekac az sie skonczy zima ktora sie jeszcze nie zaczela zeby mozna bylo sie na miescie pokazywac :)

EE tam wszyscy jedziemy na stalowych nikt się nie wyłamuje :>

:mysli:.....Czy Wawrzyd nie jedzie...tylko dlatego ze ma stalowki?..... :shocked:

Wiekszosc z nas jezdzi na stalowkach..........i jakiegos problemu z tego powodu nie ma......

Fakt okropnie wygladaja, ale da sie przezyc...... ;)

Angel nie narzekaj na stalówki, co jak co, ale Ty masz wypasione kołpaczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po zmroku padnie mróz i jazda jak ta lala :thumbdown: co zimówki to zimówki :thumbup:

Nie trzeba mrozu zeby letnie oponki nie trzymały przyczepności, przy dobrych gumach z wysokim indeksem predkości +5 to niska temp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wole czarne staluchy niż kołpaki :D

Ja też wole czarne staluchy :D

Angel ale Twoje są naprawde lux :thumbup:, szczerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec z tego co widzę do Tarnowa jedziemy tylko ja i Angela coś nas mało :thumbdown: chyba że ktoś chętny jeszcze to jutro spotykamy sie w busku na stacji koło rondka przy wlocie ok godz 13 30-50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...