Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ty pędzlu :tongue4:

Grzanek czyli wychodzi ze około 5 osób bedzie na spocie takich pewnych, z 80tek to zaczynają wymyślac że to święta i nie maja czasu wiec pewnie nikogo nie bedzie.

hehehe :P:polew::wink4::tongue4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pomyślcie o jakimś następnym zlocie to jak mi będzie termin pasował to podskocze swoją niunia :)

Opublikowano

przejechalem tylko ok 16.35 bo nie mialem czasu podjechac... bo sie spieszylem

byly tylko 3 albo 4 auta :(

Opublikowano
  • Autor

Heh no było nas mało ze wstyd :thumbdown: mam nadzieje ze na kolejny przybędziecie już trochę tłumniej i na 100%

Opublikowano

:hi:

grzanek85 jechales dzis moze w strone Buska..? od Szczucina (woj Malopolskie :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

nie nie to nie ja :) ja dziś nigdzie sie nie wybierałem cały dzień

Opublikowano

grzanek85 bo minalem sie z identyczna jak Twoja. :kox:

Opublikowano
  • Autor

heh może może moją charakteryzuje 1,5 metrowa antena na klapie :tongue4:

Opublikowano

grzanek85 ciemne B5 z ciemnymi ringami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To kiedy plany na spocik następny?? Jacyś chętni??

Opublikowano

Jak tylko termin bedzie mi odpowiadal to ja sie pisze oczywiscie :)

Opublikowano

No ja niunie ogarnałem w koncu i smiga... Ale na gwincie zgubiłem prawy kierunek :D

Dysponuje ktos sonarem prawym ? Czarny lub srebrny wszystko jedno ;) Byleby szybke miał całą :wink4:

Opublikowano

Podajcie termin to sie zobaczy czy bedzie pasowal ale powinien.... czekam na termin ;p

Opublikowano
  • Autor

Jak podajcie termin może coś razem co komu pasuje jaki dzień tygodnia od tego zacznijmy :) Nosb ja mam w domu taki kierunek jak byś potrzebował

Opublikowano

Powiem tak. Mnie by pasowalo najbardziej jakos na tygodniu tak pod wieczor byloby miodzio :) najlepiej zeby nie w weekend

Opublikowano

no mi tez by odpowiadało najlepiej w weekend najlepiej w niedziele wieczorkiem w jakimś ustronnym miejscu :)

Opublikowano
  • Autor

A czwartek piątek?

Opublikowano

Ja swoją latam na razie tfu tfu i my sie tam z frogerem nie opier***my :D W ramach integracji zarywamy na A czwóry niewiasty ze szkół :D:kox::naughty::polew::tongue4:

Jak bedzie cos w CK to postaram sie zjawic ( o ile pozwola mi dosłownie fundusze na bezcelowy wypad do kielc ;) Audika chleje paliw niemiłosiernie nałogowiec :kox: )

grzanek co z tym sonarem ? :D Bo znaczek mi przyszełd na grilla , tlumnik wstawiłem i w sumie tylko brak kierunku mi szpeci niunie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

NO staram sie staram tylko dniówki mam napięte podrzucę go jutro bo tylko na uczelnie jadę i nie będę miał roboty żadnej :th: . Chyba że ty będziesz w kielcowni ja mam go cały czas w bagażniku. No to dawajcie jakąś datę na tego spota

Opublikowano

Grzanek ja bede w CK okazało sie dzisiaj w piatek około 13. Musze podrzucic na dworzec kogos. Tyle ze nie bede A4 bo jest nieekonomicznym lansowozem :polew::tongue4: Jesli nie gra Ci róznicy to wolałbym tak jak pisalismy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.