Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś znajomośći w Szpitalu w kielcach na onkologi chodzi mi o chirurgie guzy itp pilne

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ma ktoś znajomośći na Czerwonej Górze w Szpitalu chodzi mi o chirurgie guzy itp pilne

:no:
Opublikowano

bo k**wa tam to trzeba miesiącami czekać a moja żona miała robioną biopsje i cos jej źle wyszło i jestem w takim strachu jak nigdy

Albo może ktoś z forum się orientuje co to może być jak Atypia C4

;(

Opublikowano

poczekaj może rodowicie Kielczanie się wypowiedza- może na ostry dyżur tam jedż :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie... panowie...

szykuje się coś w najbliższym czasie?

czy może spróbujemy zebrać ludzi? :P

Opublikowano

Można cos pomyślec a nawet trzeba by.. w końcu wakacje sie skończyły i cieplej już nei bedzie..

Huzio jak tam słyszałem ze auto "zarysowałeś" nic Ci sie nie stało??

Opublikowano

WTC w sobotę niedzilę?? jak pod dachem ten parking w centrum?

Opublikowano

Można cos pomyślec a nawet trzeba by.. w końcu wakacje sie skończyły i cieplej już nei bedzie..

Huzio jak tam słyszałem ze auto "zarysowałeś" nic Ci sie nie stało??

Ze mną wszystko ok, kolano tylko stłuczone, ale audi to masakra ;(

Opublikowano

Można cos pomyślec a nawet trzeba by.. w końcu wakacje sie skończyły i cieplej już nei bedzie..

Huzio jak tam słyszałem ze auto "zarysowałeś" nic Ci sie nie stało??

Ze mną wszystko ok, kolano tylko stłuczone, ale audi to masakra ;(

Z tego co wiem to nie z Twojej winy więc może źle na tym nie wyjdziesz?? hm..B6? może B7??

a z tamtego jeszcze kasy odzyskasz na cześciach :)

Opublikowano

Może zrobimy powtórkę ze spotu tego na górnym poziomie Parkingu? Akcja rozsyłania zaproszeń wtedy dała dosyć dobry efekt.

termin zaproponować proszę :

Opublikowano

Może zrobimy powtórkę ze spotu tego na górnym poziomie Parkingu? Akcja rozsyłania zaproszeń wtedy dała dosyć dobry efekt.

termin zaproponować proszę :

to może nastepny weekend?? w sumie to już pierwszy weekend października bedzie..

Opublikowano

trzeba coś zrobić w końcu

a właśnie Karol miałbyś jutro chwilę ok10?

Opublikowano

no we firmie bede wiec wpadaj.

Opublikowano

niedziela pasi?? :)

Opublikowano
:confused4: ja w niedziele odpadam.. sobota jak najbardzie ale niedziele nie dam rady ;(
Opublikowano

no to kiedy?? ja w ten weekend odpoczywam więc będę :hi:

Opublikowano

to myslalem bardziej o jakims odleglejszym terminie .

za 2tyg. np.

Opublikowano

może być i za dwa tygodnie

niedziela?

Opublikowano

:hi:

A mnie przyjmiecie na spocie jakbym się pojawił czasem? :embarrassed:

Bo moja teraz studiuje w Ck i często będę tam chyba weekendował :wink4:

Opublikowano

:hi:

A mnie przyjmiecie na spocie jakbym się pojawił czasem? :embarrassed:

Bo moja teraz studiuje w Ck i często będę tam chyba weekendował :wink4:

zapraszamy :good::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.