Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

o ty pędzlu :tongue4:

Grzanek czyli wychodzi ze około 5 osób bedzie na spocie takich pewnych, z 80tek to zaczynają wymyślac że to święta i nie maja czasu wiec pewnie nikogo nie bedzie.

hehehe :P:polew::wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh no było nas mało ze wstyd :thumbdown: mam nadzieje ze na kolejny przybędziecie już trochę tłumniej i na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

grzanek85 jechales dzis moze w strone Buska..? od Szczucina (woj Malopolskie :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie to nie ja :) ja dziś nigdzie sie nie wybierałem cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek85 bo minalem sie z identyczna jak Twoja. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek85 ciemne B5 z ciemnymi ringami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niunie ogarnałem w koncu i smiga... Ale na gwincie zgubiłem prawy kierunek :D

Dysponuje ktos sonarem prawym ? Czarny lub srebrny wszystko jedno ;) Byleby szybke miał całą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podajcie termin może coś razem co komu pasuje jaki dzień tygodnia od tego zacznijmy :) Nosb ja mam w domu taki kierunek jak byś potrzebował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją latam na razie tfu tfu i my sie tam z frogerem nie opier***my :D W ramach integracji zarywamy na A czwóry niewiasty ze szkół :D:kox::naughty::polew::tongue4:

Jak bedzie cos w CK to postaram sie zjawic ( o ile pozwola mi dosłownie fundusze na bezcelowy wypad do kielc ;) Audika chleje paliw niemiłosiernie nałogowiec :kox: )

grzanek co z tym sonarem ? :D Bo znaczek mi przyszełd na grilla , tlumnik wstawiłem i w sumie tylko brak kierunku mi szpeci niunie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO staram sie staram tylko dniówki mam napięte podrzucę go jutro bo tylko na uczelnie jadę i nie będę miał roboty żadnej :th: . Chyba że ty będziesz w kielcowni ja mam go cały czas w bagażniku. No to dawajcie jakąś datę na tego spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek ja bede w CK okazało sie dzisiaj w piatek około 13. Musze podrzucic na dworzec kogos. Tyle ze nie bede A4 bo jest nieekonomicznym lansowozem :polew::tongue4: Jesli nie gra Ci róznicy to wolałbym tak jak pisalismy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...