Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli o 15 sie widzimy,tak?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak jest ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Weźcie kabelki i laptopy

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

sorki pany ale goscie niespodziewani przyjechali i nie wypada mi ich "grzecznie" wyprosic

a moglo byc tak pieknie 

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie, miło było poznać i oby do następnego :)6a8f31712ec015ba84d8a31fe7da2d80.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zabawnie i dużo info :) następny termin dopiero 8 maja będę i mam nadzieję że akurat wtedy będzie jakiś spocik. Zachęcam większe grono na takie spotkania.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pięknie Panowie, ja 8 już rezerwuję termin! do zobaczenia, dobrze, że coś się ruszyło, może teraz parking na stadionie leśnym w Kielcach?

Opublikowano

Parking leśny może być ale też można na lotnisku w Masłowie

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

na Stadion można wziąć rodzinę i wysłać na spracer do lasu ;) przyjemne z pożytecznym 

Opublikowano

Ja jestem za mi odpowiada każdy termin :)

 

Opublikowano

Ja tylko na weekendach i to nie wszystkich.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, może tak, żeby było trochę czasu na szerszą mobilizację 7 maja - niedziela parking leśny na stadionie

Opublikowano

Spotkanie było fajne, można by wprowadzić jakąś cykliczność w tych spotach, najlepiej jakaś niedziela w miesiącu i w takim miejscu by rodzina mogła się przewietrzyć :). Do zobaczenia następnym razem. Pozdr.

Opublikowano

jedna niedziela w miesiącu kto wie może dwie myślę że było by spoko :) 7 maja pasuje dużo czasu także każdy ma czas wszystko zaplanować :)

 

Opublikowano

grunt, że temat się trochę ruszył, do maja trochę czasu więc myślę każdy zaplanuje wszystko tak, aby możliwie spotkać się w dobrej liczbie

Opublikowano
Dnia 16.11.2016 o 18:54, grzanek85 napisał:

wałek tez możemy wymienić za free jeśli to będzie jego vina ruvill za to płaci bo mamy aprobatę. Daj znać

Jak tylko go wyciągnę to wstawię zdjęcia co z niego zostało po przejechaniu 12 tys. Pytanie kto zapłaci tysiaka wyrzuconego w błoto: Ruville czy Ty? Bo z wałkiem posypały się oczywiście szklanki. Dramat...

Opublikowano

Koledzy zmagam się z moim 2.0 BLB a4b7, coś się tłucze metalicznie raczej w głowicy, wstępna diagnoza pod pokrywą nie wskazała organoleptycznie niczego podejrzanego (pompa od 1.9 już siedzi)

Nie mogę się połączyć moim kompem z silnikiem coś i nie mam jak zdiagnozować wtrysków czy rozrządu.

Macie jakieś miejsce gdzie by mi to ogarnęli? Kogoś kto ma ogarnięte 2.0 TDI w jednym palcu :) Nie chcę trafić do wymieniacza który wymieni wszystko aż trafi a ja wydam tyle co warty samochód.

Jestem tymczasowo z Końskich i mogę podjechać nawet gdyby ktoś to ogarnął tylko.

 

 

Opublikowano

Cześć, może to i bezsensowne pytanie zadam, ale mam pompowtryski AJ 101km avb i chciałbym się wymienić na te mocniejsze od 130km AL / AA , awx lub avf.  3 sprawne, jeden prawdopodobnie do regeneracji mógłbym dopłacić do tego uszkodzonego , Nowe uszczelnienia na wszystkich firmy Bosch. 

Byłby ktoś zainteresowany?

Opublikowano

Siema Siema :) to jak z 7 maja :) ?????

 

Opublikowano

Gdzie i o której, o 13 lecę z młodym do cyrku [emoji4] a może sobota?

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.