Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki pany ale goscie niespodziewani przyjechali i nie wypada mi ich "grzecznie" wyprosic

a moglo byc tak pieknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie, miło było poznać i oby do następnego :)6a8f31712ec015ba84d8a31fe7da2d80.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie i dużo info :) następny termin dopiero 8 maja będę i mam nadzieję że akurat wtedy będzie jakiś spocik. Zachęcam większe grono na takie spotkania.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Panowie, ja 8 już rezerwuję termin! do zobaczenia, dobrze, że coś się ruszyło, może teraz parking na stadionie leśnym w Kielcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking leśny może być ale też można na lotnisku w Masłowie

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Stadion można wziąć rodzinę i wysłać na spracer do lasu ;) przyjemne z pożytecznym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na weekendach i to nie wszystkich.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może tak, żeby było trochę czasu na szerszą mobilizację 7 maja - niedziela parking leśny na stadionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie było fajne, można by wprowadzić jakąś cykliczność w tych spotach, najlepiej jakaś niedziela w miesiącu i w takim miejscu by rodzina mogła się przewietrzyć :). Do zobaczenia następnym razem. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna niedziela w miesiącu kto wie może dwie myślę że było by spoko :) 7 maja pasuje dużo czasu także każdy ma czas wszystko zaplanować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt, że temat się trochę ruszył, do maja trochę czasu więc myślę każdy zaplanuje wszystko tak, aby możliwie spotkać się w dobrej liczbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2016 o 18:54, grzanek85 napisał:

wałek tez możemy wymienić za free jeśli to będzie jego vina ruvill za to płaci bo mamy aprobatę. Daj znać

Jak tylko go wyciągnę to wstawię zdjęcia co z niego zostało po przejechaniu 12 tys. Pytanie kto zapłaci tysiaka wyrzuconego w błoto: Ruville czy Ty? Bo z wałkiem posypały się oczywiście szklanki. Dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zmagam się z moim 2.0 BLB a4b7, coś się tłucze metalicznie raczej w głowicy, wstępna diagnoza pod pokrywą nie wskazała organoleptycznie niczego podejrzanego (pompa od 1.9 już siedzi)

Nie mogę się połączyć moim kompem z silnikiem coś i nie mam jak zdiagnozować wtrysków czy rozrządu.

Macie jakieś miejsce gdzie by mi to ogarnęli? Kogoś kto ma ogarnięte 2.0 TDI w jednym palcu :) Nie chcę trafić do wymieniacza który wymieni wszystko aż trafi a ja wydam tyle co warty samochód.

Jestem tymczasowo z Końskich i mogę podjechać nawet gdyby ktoś to ogarnął tylko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może to i bezsensowne pytanie zadam, ale mam pompowtryski AJ 101km avb i chciałbym się wymienić na te mocniejsze od 130km AL / AA , awx lub avf.  3 sprawne, jeden prawdopodobnie do regeneracji mógłbym dopłacić do tego uszkodzonego , Nowe uszczelnienia na wszystkich firmy Bosch. 

Byłby ktoś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i o której, o 13 lecę z młodym do cyrku [emoji4] a może sobota?

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...