Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do kiedy @Adam87 jesteś w PL?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze 3 tygodnie?

Teraz w sobote mam chrzciny córeczki to może w next week??

Opublikowano

Dogadamy się na spokojnie ?

Opublikowano

Kiedy Mac albo kawka ? ?

Opublikowano

No weekend raczej... koło piątku zobaczymy..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
4 godziny temu, MARCIN607 napisał:

Nie ma co, poszedł jak dzik ?, to chyba najdalszy skok jak do tej pory w tym miejscu. 

Opublikowano
8 minut temu, karol1981 napisał:

Nie ma co, poszedł jak dzik ?, to chyba najdalszy skok jak do tej pory w tym miejscu. 

Bo to A4 ??

Opublikowano

No ten pobił rekord.. nie ma co...

Choć widziałem raz bmw 7 po skoku i stało o wiele dalej ale na drodze.. 

Opublikowano

Ale to co... on poszedł prosto z obwodnicy przez rondo na Rzeszów? 

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Ale to co... on poszedł prosto z obwodnicy przez rondo na Rzeszów? 

Aha ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest u nas wlasciciel czarnej b7 w sline - codziennie o 15 mijam SIĘ z nim w radkinie-lub okolice ORLENU??

 

GENERALNIE NAROBIŁO SIĘ MNÓSTWO FAJNYCH B6 I B7 W ŚW. CO RÓŻ TO FAJNE CZYSCIUTKIE I ŁADNIUTKIE AUTA. 

Opublikowano
6 minut temu, MARCIN607 napisał:

GENERALNIE NAROBIŁO SIĘ MNÓSTWO FAJNYCH B6 I B7 W ŚW. CO RÓŻ TO FAJNE CZYSCIUTKIE I ŁADNIUTKIE AUTA. 

Z tym masz rację ?

 

20190727_173754-1612x1209.jpg

Opublikowano

@MARCIN607 ta b7 co mówisz o niej to może być z Górna, ale nie ma go na A4K.

Popytam, dowiem się więcej...

Tak ogólnie to nie planujesz zmienić super extra wypaśnej Skody na audi???

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

@MARCIN607

Tak ogólnie to nie planujesz zmienić super extra wypaśnej Skody na audi???

Adam ze mną i audi ti jest grubszy temat i rozmyślam co trochę. Ale-

A. moja skodiczka ledwo dotarta

B. DAŁEM JEJ NOWE KOŁA NA ZIMĘ I ZNOWU CIESZY OKO. 

C. LECĄ DO NIEJ NOWE GRATY

D. JAK MIAŁEM AUDI TO CZŁOWIEK TYLKO MYŚLAŁ CO BY JEJ TU ZROBIC ALBO KUPIĆ ALBO COS TAM JESZCZE - A TU TAKIEGO PARCIA JAKOŚ NIE MAM. CO TDOCHE COŚ WPADNIE ALE BEZ NAPINKI. 

E. A4 CIASNE JUŻ DLA MNIE A A6 C7 JESZCZE POZA ZASIĘGIEM 

F. POSTAWIŁEM W GARAŻU DLA MOJEJ IZY NOWE AUTO CZYLI SPŁUKANY NA Dłuższą CHWILĘ JESTEM. 

G. I OSTATNIE-JAK JUŻ NIE BEDE JEŹDZIŁ CODZIENNIE MOJEJ TRASY LICZĘ ŻE UDA SIĘ ZAMIENIC SKODE NA COŚ Z 2.7TT. NA MIASTO SIĘ NADA :-) ALE TO ROK 202x.

 

 

ALE JEBŁEM REFERAT-SORY ZA LITERÓWKI. 

 

 

A I JESZCZE,,H'' KAROL NIE CHCE MI SZAREJ SPRZEDAĆ!!!!! 

Opublikowano

Aaa o avanta nie pytaj tak luźno pytałem bo zawsze świetnie się prezentuje wiec pomyślałem że może wlasciciel jest tutaj :-) 

Opublikowano
Godzinę temu, MARCIN607 napisał:

JAK JUŻ NIE BEDE JEŹDZIŁ CODZIENNIE MOJEJ TRASY LICZĘ ŻE UDA SIĘ ZAMIENIC SKODE NA COŚ Z 2.7TT. NA MIASTO SIĘ NADA :-) ALE TO ROK 202x.

To co do O-ca się przeprowadzić masz zamiar czy zrezygnować z Celsy ?

Czasami Cię widuje po 1 zmianie w korku na bramie ?

Opublikowano

Nie będę wyposzczególniał każdego punktu, ale argumenty dosadne, także rozumiem:lol1:

To jeszcze tylko jakiś spocik w tym roku ogarniemy i będzie gitarka:hi:

Opublikowano
7 godzin temu, kamil-vag napisał:

To co do O-ca się przeprowadzić masz zamiar czy zrezygnować z Celsy ?

Czasami Cię widuje po 1 zmianie w korku na bramie ?

Powiem ci że już mi się znudziła jazda-cholera zawsze wypatruje Twojego Czarnucha ale zawsze się chowasz :-) 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

@MARCIN607  ale się rozwinąłeś , piękny poemat zrobiłeś :) i jeszcze ten "H" nie chce sprzedać  :grin::grin:  jebłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.