Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba przyznać że grubo to wszystko wyglądało, do mnie nawet sąsiad dzwonił bo na zdjęciach jakiś partner był jak moja firmówka. 

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to co było wogule??? Czarny lód???

Opublikowano

Tam widać na filmiku w którymś momencie jak strażacy się slizgaja na butach... 

Opublikowano

Ślizgawica. Deszczyk po 8 zacząl padać i marznąć od razu... 

 

Ale kto by się spodziewał, że w styczniu może być ślisko... ? a na pewno nie jechali 60, tylko miniumum 2 razy tyle...

Opublikowano

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i chciałem się przywitać ?

Od tygodnia również szczęśliwy posiadacz a4 b7 ?

 

Opublikowano
10 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Ślizgawica. Deszczyk po 8 zacząl padać i marznąć od razu... 

 

Ale kto by się spodziewał, że w styczniu może być ślisko... ? a na pewno nie jechali 60, tylko miniumum 2 razy tyle...

No tak:lol1:

Zima w tym roku zaskoczyła drogowców... tym, że nie przyszła jeszcze:grin:

Opublikowano
23 minuty temu, WojtasB7 napisał:

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i chciałem się przywitać ?

Od tygodnia również szczęśliwy posiadacz a4 b7 ?

 

Siemanko:hi:

To gratulacje zakupu:hi:

Pokaż co tam zakupiłeś:buhaha:

Opublikowano
21 minut temu, Adam87 napisał:

Siemanko:hi:

To gratulacje zakupu:hi:

Pokaż co tam zakupiłeś:buhaha:

Jeszcze nie przerejstrowana ?

2.0tdi 170km na wewnętrznym s linie 

 

IMG_20200123_072739.jpg

Opublikowano

Jedna osoba więcej do zlotów ?

 

Gratki zakupu ?

Opublikowano

Dzięki bardzo ? chętnie pojawię się na jakimś spocie ?

 

Macie jakieś sprawdzone ładne końcówki wydechow? Mam po dwóch stronach i przydały by się jakieś ładne końcówki ? jak coś dajcie jakiś link ?

Opublikowano
W dniu 3.01.2020 o 12:11, Adam87 napisał:

@Zbroy widzieliśmy się na zakręcie na plantach:wink:

Pozdro:hi:

Faktycznie, pamiętam :) wracałem od stomatologa :decayed:

Pozdrawiam

:hi:

Opublikowano
W dniu 23.01.2020 o 07:28, WojtasB7 napisał:

Jeszcze nie przerejstrowana ?

2.0tdi 170km na wewnętrznym s linie 

 

IMG_20200123_072739.jpg

Ładna! ;)

Opublikowano
W dniu 28.01.2020 o 11:58, Olgierd93 napisał:

Ładna! ;)

Dziękuję ? 

Mam nadzieję że na wiosnę będzie jeszcze ladniejsza ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Który to mi wczoraj czarnym b6 sline na TSZ latał - dokładnie na biskupa kaczmarka?? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie może ktoś szuka dokładki tylnej pod dwa wydechy? Zmieniłem na S-linowska i stara mi została. Za 100wke oddam jak coś. Stan bdb

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie z racji nowego zakupu szykuje się do sprzedaży mojej A4 b6 1.8t sline quattro z lpg. 2002r  265.000km w moich rękach od 186.000km zakupiona prywatnie w Niemczech. 

Pomodzona u Grzanka zgodnie ze sztuką na 224ps nowe k03s, wtryski bex, 2ic,downpipe 

Zdjęcia wrzucę koło weekendu, jak ktoś zainteresowany to dzwońcie 886 644 348

 

Opublikowano

Byłby ktoś chętny zamienić swój grill s Line w chromie za mój w black piano? ?

Opublikowano
19 godzin temu, impackt napisał:

Panowie z racji nowego zakupu szykuje się do sprzedaży mojej A4 b6 1.8t sline quattro z lpg. 2002r  265.000km w moich rękach od 186.000km zakupiona prywatnie w Niemczech. 

Pomodzona u Grzanka zgodnie ze sztuką na 224ps nowe k03s, wtryski bex, 2ic,downpipe 

Zdjęcia wrzucę koło weekendu, jak ktoś zainteresowany to dzwońcie 886 644 348

 

Bartek a co tam kupiłeś? ? ? 

Opublikowano

Ma ktoś może na sprzedaż ramkę do grilla S-line w chromie? Ewentualnie chciałby zamienić swój chrom za czarny mat?? 

Audi A4 B7

Edytowane przez WojtasB7

Opublikowano
W dniu 18.04.2020 o 08:37, karol1981 napisał:

Bartek a co tam kupiłeś? ? ? 

Chwilowo mam passata b8 2.0tdi 190ps 4motion Rline z 2015 już coś podłubałem na 216ps potrzebowałem czegoś większego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.