Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też będę zawita jeszcze omega klub polska

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 20:13_________________________________________________ja w kielcach będe wczesniej jakby sie plany zmieniły to bede pod tel. 607-545-127[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 20:37_________________________________________________to było miło ma kto[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 09:19_________________________________________________ktoś zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadlem ale na nastepnym bede na 90% ... A widzimy sie pewnie tez na wojnie w ck :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawaliłem na całej linii. :(:confused4: ;( :embarrassed:

Bejbe miało inne Plany i niestety zakupy w BlackRedWhite Wygrały.

Jaki był mój smutek kiedy w Tokarni minąłem się z Kolegą "Tposejdon" chciałem zagadać na CB ale chyb nie złączone miał...

Następnym razem przyjadę choć by nie wiem Cooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB właczone było tylko cos mi szfankuje od czasu jak mi antene obcieli i nie moge dojśc ładu z nim chyba potrzebna będzie wizyta u jakiegoś szpeca od CB żeby je sprawdził bo antenke nowa mam tylko nie zestrojona jeszcze..:( ale jest szana na następny piatek sie spotkac choć nie wiem jeszcze czy ja dojade bo troche roboty mam a czasu brak na wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak małego spota w KW zrobić jakaś fajna ekipa za***isty gril :naughty: już bym fajnie to z organizował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, byłem widziałem i było fajnie jak zwykle. Grilla nie było ale były komary i było co robić :naughty:

Tak jak michał pisze w piątek o 20.00 wyruszamy spod WTC na kino pod chmurką. Kto chetny ten proszony o przybycie tak o 19.50. Ja ze "swoją" będę.

A teraz o moich butlach: poszukuję 19L butli po wodzie. Takich jakie są używane do rozwożenia wody prze firmę Dar Natury.

Butle muszą być koniecznie po wodzie a nie po żadnych innych wynalazkach (ludzie różne zeczy w tych butlach trzymają) i najlepiej żeby nie miały rączek. Butle mają być używane do fermentacji wina. Wyrób wina to moje nowe hobby.

Może ktoś załatwić ze 3 takie butle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak małego spota w KW zrobić jakaś fajna ekipa za***isty gril :naughty: już bym fajnie to z organizował

Sluchaj ja w Jędrzejowie mieszkam "troche" na Klonowej koło Browaru. mam zawsze w Aucie Miernik SWR do CB pozatym jestem elektronikiem tak że zerknę Ci na to.. jak masz chęć to dryndaj.

507920922 Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butle mają być używane do fermentacji wina. Wyrób wina to moje nowe hobby.

znaczy się pędzimy bimberek............. skosztował by takiego trunku :slina:

czytać ze zrozumieniem proszę...

Fermentacja wina to wyrób wina a wyrób bimberka w polsce jest zakazany i można za niego do pudła trafić.

Jednak jak ktoś chciałby spróbować samogonu to mam dojścia :> uderzać w tej sprawie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrób wina to moje nowe hobby.

ja znalazłem w piwnicy nowego m3 stary szklany baniak na wino-więc w tym roku bedzie wesoła piwnica wydanie pierwsze 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARCIN607 na wyrób wina w polsce polecam tylko wiśnie, dziką różę i winogrona winne (są gatunki z których wino wychodzi niedobre)

Moim zdaniem najlepsze wino robi się z Dzikiej Róży. Mam jeszcze trochę z tamtego roku i smak ma niesamowity.

Lepszego wina jeszcze nie piłem. Ale to nie jest dziwne bo lubię Lecha

aha i do wina trzeba naprawdę poważnie podejść żeby się udało i było dobre.

polecam to forum: http://wino.org.pl/forum/

to dzięki niemu wino z tamtego roku jest takie dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...