Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze drogie są skubańce ;)

Edytowane przez Słowiu

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest jeszcze druga strona medalu z tymi światłami dziennymi na długich.. czy ktoś rozpatrywał to pod kontem zużycia energi? pewnie nie a przeciez o to w tym wszytstkim chodzi najbardziej. świecenie na 30 czy na 40 procent usyskuje się poprzez wstawienie rezystora w szereg żarówki co nam obcina napiecie na żarówce o odpowiednia wartość. z racji takiej że zarówka ma 55.. 60 wat ( jedna a sa dwie) to prąd jaki pobiera w warunkach normalnej pracy to mamy około 10 A. w takim układzie rezystor który wstawiamy musi miec odpowiednia wartość by go nie upaliło. tym samym zwiększamy dodatkowo wartość rezystancji całego obwodu ( rezystancja żarówek + rezystancja mocnych rezystorów) co powoduje jeszcze większy pobór prądu.. jak to jest oszczędność to ja chyba skończyłem nie tą szkołę.

a wprzypadku typowych świateł drl ciagna 10 W ( przyzałożeniu 10 diod 1W)

Hmm no u Mnie mając wskaźnik ładowania aku w zegarach idzie zobaczyć, że teraz wskazówka idzie dalej za 14V a wcześniej na włączonych światłach było to przed:):)

Opublikowano

jest jeszcze druga strona medalu z tymi światłami dziennymi na długich.. czy ktoś rozpatrywał to pod kontem zużycia energi? pewnie nie a przeciez o to w tym wszytstkim chodzi najbardziej. świecenie na 30 czy na 40 procent usyskuje się poprzez wstawienie rezystora w szereg żarówki co nam obcina napiecie na żarówce o odpowiednia wartość. z racji takiej że zarówka ma 55.. 60 wat ( jedna a sa dwie) to prąd jaki pobiera w warunkach normalnej pracy to mamy około 10 A. w takim układzie rezystor który wstawiamy musi miec odpowiednia wartość by go nie upaliło. tym samym zwiększamy dodatkowo wartość rezystancji całego obwodu ( rezystancja żarówek + rezystancja mocnych rezystorów) co powoduje jeszcze większy pobór prądu.. jak to jest oszczędność to ja chyba skończyłem nie tą szkołę.

a wprzypadku typowych świateł drl ciagna 10 W ( przyzałożeniu 10 diod 1W)

Hmm no u Mnie mając wskaźnik ładowania aku w zegarach idzie zobaczyć, że teraz wskazówka idzie dalej za 14V a wcześniej na włączonych światłach było to przed:) :)

wskaźnik ładowania pokazuje napięcie na instalacji a nie prąd pobierany czy ładowania. oczywiście ze spadnie trochę bo jakby nie patrzeć odchodzi ci masa żarówek podświetlania z wewnątrz i postoje przód tył ale w porównaniu z światłami dziennymi i tak jest to dużo dużo wyższy pobór

Opublikowano

Witajcie,

Mam prośbę. Może ktoś podjechać przeczesać auto ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-2009r-2-0tdi-170km-quattro-bixenon-skora-navi-mmi-dvd-panor-ID6y8ipn.html#61a06a0090

Będę wdzięczny za pomoc.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pany ma ktoś vcds i 5 minut jutro??

Opublikowano

Jak to dobrze jak regulacja głośności działa normalnie ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

potrzebuję namiary na hamownię , możecie polecić coś w CK ??

Opublikowano

Getcar na sciegiennego u solowowa

Opublikowano

siemka,, scooby jak Ci się sprawuje airaid? może jkiegos spota zrobimy jak będę w kielcach? ktos chętny więcej?

Opublikowano

ok dzięki muszę podjechać, jak coś to jestem chętny na spota

Opublikowano

Naraziemam wyjety silnik, zmieniam turbo, air smiga ok, bede go niebawem przzerabial troche. Na spota jestem chetny ale wiele razy probowalem tu cos organizowac i nic z tego nie wyszlo, w przyszly weekend mozemy cos pomyslec, juz chyba poskladam aczworke

Opublikowano

no temat spotów to tu już od dawna jest cięzki.. pamiętam 4..5 lat temu to dało rade sie spotykac co 2 tygodnie i aut było sporo.. taz nawet brakło miejsca pod WTC hehe.. ja chętnie podjade do kielc tylko na weekendach mam czas. najlepiej niedziele bo w tygodniu brak czasu.. piszcie na PW jak tylko jest jakas organizacja to chętnie sie pojawie. byle przed zimą bo na zimę auto w garaż idzie i znów trzeba coś pomodzic nowego a planów nie brakuje:)


a powiedz mi jak z miękkością zawiechy jak jest puszczony nisko? nie robi sie zbyt miekki na zakretach?

Edytowane przez Tposejdon

Opublikowano

ja to glownie zima latam:) co wieczór pod korona na parkingu:)

Opublikowano

daj znac jak złozysz bryke to podjade na weekendzie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bryka juz dziala, jak cos to w ten weekend mozemy cos pomyslec

Opublikowano

to jak będzie coś jutro ??

Edytowane przez darixo

Opublikowano

Jutro po poludni mozemy zlocik jakis wykombinowac , komu pasuje powiedzmy 18 pod wtc?

Opublikowano

no chętnie czemu nie kto si ejeszcze pisze?

Opublikowano

Jak nic mi nie wypadnie to powinienem się pojawić. Tylko musze wiedzieć czy

Opublikowano

Dobra. Pierwsze koty za ploty, bede o 18 pod wtc, czekam do 18.30 jakby co. Pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.