Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany zapewne dbacie o autach i sklep Detailingowy na Silnicznej nie jest wam obcy, kolega ze sklepu jest w stanie użyczyć miejscówki gdzieś koło stadionu :) dodatkowo niewtajemniczeni w temat zostaną NAWRÓCENI :)

Ktoś sie pisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś z okolic Kielc posiada płytę z nowymi mapami do RNS-E i mógłby się podzielić? Moją niestety uszkodził zepsuty napęd :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Młodzieży! Potrzebuje się doradzić jakie światła do jazdy dziennej założyć.Mają być w miejscu halogenów.Ma ktoś tak zrobione? Mowa oczywiście o A4 b5 lift.I drugie pytanie,czy używa ktoś z was postojówek jako dziennych,i jeżeli tak to jakie tam założyć żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej długie na 30%?? Do halo mogą się Milicjanty czepić.

Aaa od nas ktoś ma b6 z blacharki TK. ...35?

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 nie wykorzystasz długich jako dziennych na30 procent bo lampy nie mają homologacji DRL lepiej zorbić jak kolega pisał założyć dzienne okrągłew miejsce halogenów a i nic sie nie doczepią bo zakładasz ori lampy drl. co do podłączenia to w audi da sie podłączyć bez tego automatu iwiązek dołączanych do dziennych . wystarczy jeden pin włożyć w kostkę i podłączyć go w dpowiednie miejsce w ukłądzie halogenów. wtedy będą działać jak dzienne a przy okazji można użyć jako halogenów. ( nie będa miały homologacji na halogeny ale przecież halogeny nie sa obowiązkowe a nie musisz sie przyznawać że możesz je włączyć jako halogeny tez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.. Panowie byłby ktoś w stanie obejrzeć samochód w Kielcach. ? :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Dumel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b5 nie wykorzystasz długich jako dziennych na30 procent bo lampy nie mają homologacji DRL lepiej zorbić jak kolega pisał założyć dzienne okrągłew miejsce halogenów a i nic sie nie doczepią bo zakładasz ori lampy drl. co do podłączenia to w audi da sie podłączyć bez tego automatu iwiązek dołączanych do dziennych . wystarczy jeden pin włożyć w kostkę i podłączyć go w dpowiednie miejsce w ukłądzie halogenów. wtedy będą działać jak dzienne a przy okazji można użyć jako halogenów. ( nie będa miały homologacji na halogeny ale przecież halogeny nie sa obowiązkowe a nie musisz sie przyznawać że możesz je włączyć jako halogeny tez)

Kolego a może polecisz jakieś światła żeby mi weszły w oryginalne mocowania :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Młodzieży! Potrzebuje się doradzić jakie światła do jazdy dziennej założyć.Mają być w miejscu halogenów.Ma ktoś tak zrobione? Mowa oczywiście o A4 b5 lift.I drugie pytanie,czy używa ktoś z was postojówek jako dziennych,i jeżeli tak to jakie tam założyć żarówki

Ale w b5 kiepsko wygląda taki drl inny niz w długich, ja mam moduł na 30%...

np ten:

http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-dziennych-drl-dzienne-nr-1-i5050431696.html

i wypowiedź coś na temat miśków i robienia przeglądów

"Co do stacji diagnostycznych zabierania dowodów itd. Najwiecej klientów z polecenia mamy od diagnostów. Mieliśmy też przypadki że policjanci podczas kontroli brali do nas namiar na moduł. Jest to temat rzeka, krótko rzecz ujmując. W Polsce oznakowanie na lampach jest wymagane od stycznia 2011 roku od kiedy Polska wprowadzila obowiązek wyposażania nowych aut w światła dzienne. Dlatego niezrozumiałym jest troche jak auto 10-5 letnie moze miec te oznakowania, kiedy nie było obowiązku ich stosowania. Kwestią kolejną jest że wielu producentów po styczniu 2011 wypuszczała auta bez dziennych z homologacja na kloszu... rozwiazywali to tak że ładowali przekaznik ktory zalaczal mijania na stale po odpaleniu. Mozna wiec zakładac ze policjant zatrzymujący Forda Fieste 2011r moze zabrac dowód za to ze powinien miec dzienne a ich nie posiada. itd. itp. Tak naprawde nie mieliśmy nigdy nawet sygnału by ktoś miał jakies dyskusje z policją na ten temat. Jeden z naszych kolegów dostał mandat, ale znow za to ze jadac swoim tico w nocy po Łodzi zapomnial zalaczyc mijania i po nocy jezdzil na dziennych. Jestem Specjalistą z Zakresu Przepisów Ruchu Drogowego z racji tego że jestem egzaminatorem prawa jazdy i przedyskutowałem na ten temat wiele godzin z kolegami. Prawda jest taka że żeby wypisać mandat itd policjant musi miec art z ustawy by poprzec nim postepowanie. A jak go znajdzie? skoro go nie ma. Kwestia ledów to tez ciekawa sprawa, maja wybite jakieś numerki ale jak sie zwracam do producenta z prosbą o wyciag ze swiadectwa homologacji to pali głupa.... bo rownie dobrze moze na wtryskarce walić NIKE lub Adidas. Plastik wszystko przyjmie."

Jak to jest w praktyce to jestem w trakcie sprawdzania :naughty:

Dumel

"Cześć.. Panowie byłby ktoś w stanie obejrzeć samochód w Kielcach. ? :)

Pozdrawiam"

co tam cię kolego interesi?

Edytowane przez marcinoa4b5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja mam moduł na 30%...

np ten:
MODUĹ ĹWIATEĹ DĹUGICH DZIENNYCH DRL Dzienne Nr 1 (5050431696) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

ciekaw jestem czy w b5 będzie działał ten moduł doświetlania drogi do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do wyboru moduł na 30% lub 40% albo doświetlanie, więc co wolisz :naughty: będzie smigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku co pokazałeś wygląda na to że jest 30% i doświetlanie.Dobrze rozumuje ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak masz tam długie na 30% i doświetlanie, a ja mam moduł taki że mam do wyboru albo na 30% długie albo na 40%, w sumie nie bardzo Mnie interesowało doświetlanie i jakoś tak wziąłem moduł bez tego, bo mam inny nie z tej aukcji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze druga strona medalu z tymi światłami dziennymi na długich.. czy ktoś rozpatrywał to pod kontem zużycia energi? pewnie nie a przeciez o to w tym wszytstkim chodzi najbardziej. świecenie na 30 czy na 40 procent usyskuje się poprzez wstawienie rezystora w szereg żarówki co nam obcina napiecie na żarówce o odpowiednia wartość. z racji takiej że zarówka ma 55.. 60 wat ( jedna a sa dwie) to prąd jaki pobiera w warunkach normalnej pracy to mamy około 10 A. w takim układzie rezystor który wstawiamy musi miec odpowiednia wartość by go nie upaliło. tym samym zwiększamy dodatkowo wartość rezystancji całego obwodu ( rezystancja żarówek + rezystancja mocnych rezystorów) co powoduje jeszcze większy pobór prądu.. jak to jest oszczędność to ja chyba skończyłem nie tą szkołę.

a wprzypadku typowych świateł drl ciagna 10 W ( przyzałożeniu 10 diod 1W)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co zrobić jak już drugie radio Audi Concert mi pada przez ten cholerny procesor? Jak uważacie,zmienić je na jakieś inne nieseryjne,wtedy musiał bym dokupict adapter do Bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup concert plus w nim już nie ma problemu z prockiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...