Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany potrzebny ktoś kto podpowie przy car audio coś nie za bardzo mi się układanka składa w tym temacie i potrzebuję by ktoś zobaczył gdzie jest słaby punkt w moim graniu :)


A tak odbijając na Ostrowcu nikt nie był bo kolegów nie spotkałem na spocie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrowiec to wieś :dancing:

Był tam jakiś spot??? Eeeeee

Pany dajcie po smsku do mnie bo do nikogo nr nie mam znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki z gory prosze moderatora o wyrozumialosc i nie usówanie tego posta mimo tego iz nie jest to odpowiedni dzial na moje pytanie.Tu jest was najwiecej z kielc i mam pytanko czy znacie to audi s4 b5 Imola Yellow http://olx.pl/oferta/audi-s4-2-7biturbo-quattro-zolta-jedyna-taka-lift-nie-swap-CID5-IDcZBAz.html#e2ea3ac186 brat chce kupic ale mamy 500 km i moze ktos z was kojarzy auto i cos nam podpowie czy warto po to w ogole jechac??z gory wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy ktoś z was jest mobilny i ma vag'a? Zgasł mi a4 8k i za chiny nie chce odpalić. Potrzebuje zdiagnozować co mi padło. Oczywiście zapłacę.

Bardzo blisko stacji Statoil na ul. Warszawskiej

Edytowane przez czwura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Jestem Michał (nowicjusz na forum) :D z chęcią bym się spotkał z kolegami maniakami A4 na jakimś spocie w Kielcach :) szykuje się coś ciekawego?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jest z miejscowości Konskie? Potrzebowal bym obejrzec auto zanim polece znowu w trase 300 kmhttp://allegro.pl/audi-a6-3-0-benzyna-220km-quattro-navi-oplacony-i5940243693.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jest z miejscowości Konskie? Potrzebowal bym obejrzec auto zanim polece znowu w trase 300 kmhttp://allegro.pl/audi-a6-3-0-benzyna-220km-quattro-navi-oplacony-i5940243693.html

Raczej bym odradzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poleci ktoś ogarniętego elektronika w CK bądź okolicach?

Chodzi o naprawienie kilku niedziałających pierdółek w aucie (pompowane lędźwie, grzane lustra, niepokazujące się na fisie otwarte drzwi kierowcy).

Będę wdzięczny za każdy kontakt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do Mr Grzanek85 ( kontakt na forum choćby na pierwszej stronie tego watka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie DIAG-TOM ze Szczecna kolo Borkowa, tel. znajdziesz w google wpisujac nazwe i miejscowosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz :-D to nie wiedzialem, zreszta stawiam dopiero pierwsze kroki na forum :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...