Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] straż pożarna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka tak jak widać na początek wygląda to tak auto kupiłem w bardzo kiepskim stanie ale inwestycje idą i zaczyna śmigać

1202767830.jpg

12027678301.jpg

12027678306.jpg

http://img46.imageshack.us/i/12027678302.jpg/

teraz pare fotek jak już coś porobiłem i podbałem :D

wymieniłem rolki paski co się dało

zawirusowałem na 195 koni na tą chwilkę u Jacka Pyjora w Stalowej Woli

nowy kompresor klimki na tąchwile 19 -tki ATS TAURUS FLASH

koła porsche jak ktos chce to moge sprzedać z dystansami

20101016144817.jpg

20101016144842.jpg

20101016144902.jpg

20101016144924.jpg

Opublikowano

Czemu piszesz że auto kupiłeś w bardzo kiepskim stanie???

Na zdjęciach wygląda OK.

Felga przypomina mi teraz BMW.

Kolor , wersja USA :good: :good: no i rzecz jasna silnik i napęd :good: :good:

Miłego użytkowania :wink4:

Opublikowano
  • Autor

więc tłucze się zawiecha

wisi zderzak tył uszkodzony

przerywał silnik nie jechało

nie hamuje nie

działałała klima porozwalane przewody

ale się zrobi wszystko

Opublikowano

furka przednia :) Gratulacje :naughty: Można wiedzieć ile za felgi chcesz?

Opublikowano
  • Autor

w sumie to nie wiem ile są warte ja pracuje w fabryce felg więc moge pomalowac w dowolny kolor prawie dowlony i zrobić je jak nowe

zaproponuj coś

Opublikowano

łajdna fura :kox:

jak ja dopracujesz do ideału to będzie miazga i fajny kolor :kox:

Opublikowano

Czemu piszesz że auto kupiłeś w bardzo kiepskim stanie???

Na zdjęciach wygląda OK.

Felga przypomina mi teraz BMW.

Kolor , wersja USA :good: :good: no i rzecz jasna silnik i napęd :good: :good:

Miłego użytkowania :wink4:

Grzes a ty kiedy pokazesz furke :cool1:

Podzielam twoje zdanie :good: i zajebioza kolor :good::) :)

Opublikowano
  • Autor

tak dokladnie to to autko

jak widac stan był taki sobie i dużo rzeczy do wymiany jest ale pomalutku pomalutku będzie idealne

Opublikowano

z wygladu super sie prezentuje ja bym wieksze koncowki wydechu zapodal :naughty:

US wersja wyglada super te przednie lampy :kox: robia robote no i te fele od porsche byly git :kox: bez awaryjnej jazdy zycze :decayed:

Opublikowano

autko :good: kolorek swietny :kox:

Opublikowano

Czemu piszesz że auto kupiłeś w bardzo kiepskim stanie???

Na zdjęciach wygląda OK.

Felga przypomina mi teraz BMW.

Kolor , wersja USA :good: :good: no i rzecz jasna silnik i napęd :good: :good:

Miłego użytkowania :wink4:

Grzes a ty kiedy pokazesz furke :cool1:

Podzielam twoje zdanie :good: i zajebioza kolor :good::) :)

Przecież widziałeś :tongue4: Fotki jakieś tam mam ale . . . nie lubię się chwalić :polew:

Opublikowano

furka fajna :)

po co chcesz sprzedawać felgę? ładnie się komponuje przy tym kolorze nadwozia i przy tej glebie :decayed:

opis mógłbyś trochę uporządkować :cool1: popatrz jak koledzy to robią i będzie w ogóle :good:

powodzenia w modach :wink4:

Opublikowano

nie było nigdy zarejestrowane w żarach? i/lub w okolicach opola?

Opublikowano

ładny kolorek :) życzę zadowolenia z jazdy ! pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

furka fajna :)

po co chcesz sprzedawać felgę? ładnie się komponuje przy tym kolorze nadwozia i przy tej glebie :decayed:

opis mógłbyś trochę uporządkować :cool1: popatrz jak koledzy to robią i będzie w ogóle :good:

powodzenia w modach :wink4:

dlaczego chce sprzedać felgi? więc mam napęd quattro a tył mam 10x18 cali

przód 8,5x18 i wolał bym kupić jakieś o takiej samej szerokości ;-)

felgi dziś zostały odlakierowane jutro będzie szedł na linii fajny kolor to zawieszę koła i pomaluje

Opublikowano

fajna masz glebe tam siedzi jakis gwint :naughty: a te nowe fele mi sie podobaja :good:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

tak na gwincie siedzi............a tamte felgi już sciągnięte już znów są inne jutro wrzuce foto :)[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:18_________________________________________________więc felgi pomalowane

roztsaw to porsche lecz daje dystanse na rozstaw vag

oryginalne dekle porsche

felgi malowane i odnowione w fabryce felg więc nie ma możliwości na jakiś feler

więc można powiedzieć że teraz są nowe :D

tył 10x18

przód 8,5x18 et to 54 i chyba 56

http://img688.imageshack.us/i/20101020121000.jpg/

http://img295.imageshack.us/i/20101020121008.jpg/

http://img209.imageshack.us/i/20101020121146.jpg/

http://img139.imageshack.us/i/20101020121154.jpg/

http://img35.imageshack.us/i/20101020121200.jpg/

cena z wszystkim co się da 1100 zł ewentualna zamiana na coś fajnego innego[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:31_________________________________________________cimg0194l.jpg

najnowsza wariacja

cimg0195m.jpg [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 18:12_________________________________________________nie wiem czy się wyświetla

mg716.imageshack.us/i/cimg0195m.

http://img716.imageshack.us/i/cimg0195m.jpg/

Opublikowano

w porównaniu z prosiakami to jest gorzej niż źle :confused4::no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.