Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów A4 B6


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko 1, 5 i 6 mają być wpięte w czujnikach, dodatkowo pin 1 w obydwóch czujnikach mają być zmostkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotkę jak ułożyć kable przy przednik kole ?

a i lewa i prawa lampa to widok od środka auta czy od zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1, 5 i 6 mają być wpięte w czujnikach, dodatkowo pin 1 w obydwóch czujnikach mają być zmostkowane.

wiem ze te piny maja byc wpiete w kostce czujnika pytanie jest czemu ja mam pin 1,5 i 6(takie czujniki kupilismyz kostkamii wpiętymi pinami) a w opisie jest 1,5 i 4 ? a zmostkowane sa piny 1 i 5 a nie tylko 1

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Ma ktoś fotkę jak ułożyć kable przy przednik kole ?

a i lewa i prawa lampa to widok od środka auta czy od zewnątrz

lewa strona zawsze jest strona kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1, 5 i 6 mają być wpięte w czujnikach, dodatkowo pin 1 w obydwóch czujnikach mają być zmostkowane.

To ja już czegoś nie czaje,pare postów wcześniej wrzuciles opis na,którym jest ze pin 5 i 1 z czujników są zmostkowane i odpowiednio do pin 19 i 20 a piny 4 odpowiednio do pin 15 i 16. :eusathink:

ziomal-84 lewa strona to strona kierowcy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies sie vcds-em wchodzi wpisuje jakis kod i to tezsie jakos udostepnia ma ktos pojecie na ten temat?i jeszcze jakos sie przywraca ustawienia fabryczne opiszcie jak to sie robi koledzy

To jest chyba tyle co się robi Vag' iem

Audi A6 (4B) Headlight Aim Control (Dynamic Light) - Ross-Tech Wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ma 4 Piny a używanych jest tylko 3. Sam kupiłem czujnik wraz z wtyczka i tam były tylko Piny 1,4,5

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ma 4 Piny a używanych jest tylko 3. Sam kupiłem czujnik wraz z wtyczka i tam były tylko Piny 1,4,5

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

dokładnie jak piszesz sa 4 piny(kostka jest 6cio pinowa )ale urzywane sa tylko 3 piny uCIEBIE sa to piny 1,4,5,, a u nas sa to 1,5,6 pytam czemy ta ruznica widocznie były ruzne rodzaje czujników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1, 5 i 6 mają być wpięte w czujnikach, dodatkowo pin 1 w obydwóch czujnikach mają być zmostkowane.

To ja już czegoś nie czaje,pare postów wcześniej wrzuciles opis na,którym jest ze pin 5 i 1 z czujników są zmostkowane i odpowiednio do pin 19 i 20 a piny 4 odpowiednio do pin 15 i 16. :eusathink:

ziomal-84 lewa strona to strona kierowcy :hi:

Mój błąd

Piny 5 też mają być zmostkowane i wpięte w sterownik pin 19.

Piny 1 mają być zmoskowane i wpięte w sterownik pin 20.

Pin 4 przedniego czujnika ma być wpięty do sterownika pin 15.

Pin 4 tylnego czujnika ma być wpięty do sterownika pin 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno sie dac , znajde chwile to popatrze jak sterowane sa lampy z B7:wink:

Witam

Dominik jak by Ci się udało ogarnąć czy to da rade podłączyć to było by fajnie miał bym powód żeby przyspieszyć prawidłowe podpięcie swoich lamp. Co prawda nikt nie mruga że święcą jakoś nie takt ale zawsze lepiej mieć wszystko sprawne

Z tego co widziałem wstępnie na schematach i po silniczkach to wydaje mi się że w lapach od B7 są zamienione kolejnością przewody sterujące silniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie dlaczego światła poziomują się automatycznie w czasie jazdy jak włącznik jest ustawiony na włączone światła, a na auto już się nie poziomują? :eusathink: Wiem że tak to działa fabrycznie, tylko pytanie dlaczego? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ma 4 Piny a używanych jest tylko 3. Sam kupiłem czujnik wraz z wtyczka i tam były tylko Piny 1,4,5

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

dokładnie jak piszesz sa 4 piny(kostka jest 6cio pinowa )ale urzywane sa tylko 3 piny uCIEBIE sa to piny 1,4,5,, a u nas sa to 1,5,6 pytam czemy ta ruznica widocznie były ruzne rodzaje czujników

Ale to masz PINy z czujnika czy we wtyczce masz tak obsadzone? Numery czujników zgadzają się z tymi podanymi w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sprawa rozwiazana czujniki od b7 maja sygnał z 6-stego pinu b6 z 4-tego przelozenie pinu pomoglo wszystko juz działa dziekuje ,jak ktos dorwie czujniki sprawdzcie odrazu w ktorych pinach siedza kable we wtyczkach od czujników

Tak podejrzewałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a nigdzie nie bylo napisane ze z b7 piny sa takie a z b6 takie ale Domin rozwial watpliwosci:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ten czujnik jest nieprawidłowo założony..... Jest to czujnik wgl od audi a4 b6? Oczywiście chodzi o przód.

Na fisie wyświetla błąd:

1 Fault Found:

01539 - Headlights Not Adjusted

35-00 - -

20140104_144442_0.jpg

20140104_153602.jpg

20140104_153621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery czujnika się nie zgadzają, pozostaje mi teraz kupić nowy czujnik czy da się to jakoś poskładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że jedno ramię na czujniku jest za krótkie. Możesz mi kolego podesłać link? Szukam i nie znalazłem nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...