Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów A4 B6


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

podpytaj zanim kupisz bo na zdjeciu nr 1 jest chyba komplet a na 2 i 3 brakuje ramion ... a ja w tej cenie kupilem jeszcze z cala kompletna wiazka od xenonu..

Jeśli masz jakieś ciekawe dojście do tematu do dawaj namiar, jeśli można:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

podpytaj zanim kupisz bo na zdjeciu nr 1 jest chyba komplet a na 2 i 3 brakuje ramion ... a ja w tej cenie kupilem jeszcze z cala kompletna wiazka od xenonu..

"100% sprawne,z foto nr 1."

To jak jest Kamilu : jest tam wszystko co być powinno czy też czegoś jednak brakuje. Jest to link który znalazłem na szybko na naszym forum : Ciekawe aukcje do b6 itd. Pisałem z gościem który to oferuje i on twierdzi że jest tam wszystko co potrzeba. Cena odpowiednia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam bez bicia zapłaciłem 250 zł za swój komplet, ale nie miałem wcale wziązki tylko ucięte kostki po 10cm przewodów i ułamane ramiono tylnego czujnika i a nie idzie tego gówna dostać za cholere i muszę coś dosztukować....

co do zestawu to na tym pierwszym foto jest wszystko, 2 czujniki i mocowania i sterownik :wink: Nie ma tylko tych śrub żeby przekręcić, ale to grosze chyba w ASO kosztuje, najwyżej możesz dospawać mocowanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam bez bicia zapłaciłem 250 zł za swój komplet, ale nie miałem wcale wziązki tylko ucięte kostki po 10cm przewodów i ułamane ramiono tylnego czujnika i a nie idzie tego gówna dostać za cholere i muszę coś dosztukować....

co do zestawu to na tym pierwszym foto jest wszystko, 2 czujniki i mocowania i sterownik :wink: Nie ma tylko tych śrub żeby przekręcić, ale to grosze chyba w ASO kosztuje, najwyżej możesz dospawać mocowanie :decayed:

Ale co ze stuffem z pozostałych zdjęc, brakuje tam czegoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dostepu nie mam kupilem to tu na forum ( cala wiazke z czujnikami i sterownikiem za 450 zł wiec cena byla ok )

frostyyy- przeciez jak i na 2 tak i na 3 zdjeciu sa czujniki bez dodatkowych ramion, jedynie 1 zdjecie przedstawia dobre czujniki choc i tak nie widac mocowania tylnego czujnika. wiec zdjecie 2 i 3 to wadliwy towar, nie dostaniesz czesci do tego i tak kupisz nastepny czujnik na klamoty :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dostepu nie mam kupilem to tu na forum ( cala wiazke z czujnikami i sterownikiem za 450 zł wiec cena byla ok )

frostyyy- przeciez jak i na 2 tak i na 3 zdjeciu sa czujniki bez dodatkowych ramion, jedynie 1 zdjecie przedstawia dobre czujniki choc i tak nie widac mocowania tylnego czujnika. wiec zdjecie 2 i 3 to wadliwy towar, nie dostaniesz czesci do tego i tak kupisz nastepny czujnik na klamoty :decayed::decayed::decayed:

Przecież wszystko widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, nie chce robic tu OT, ale gdy kupisz taki zestaw z allegro nie bedzie juz zwrotu towaru i sianka, nie zastanawiales sie dlaczego gosc wstawia fotki zdjec 2 i 3? ( jak na moje to tych ramion nie ma ) czujnik jako czujnik jest moze sprawny ale mastapi potrzebuje komplet do rezania. i dlatego ja nie kupowalbym tego zestawu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, nie chce robic tu OT, ale gdy kupisz taki zestaw z allegro nie bedzie juz zwrotu towaru i sianka, nie zastanawiales sie dlaczego gosc wstawia fotki zdjec 2 i 3? ( jak na moje to tych ramion nie ma ) czujnik jako czujnik jest moze sprawny ale mastapi potrzebuje komplet do rezania. i dlatego ja nie kupowalbym tego zestawu...

Dokładnie tak , o taką wypowiedz mi chodziło a nie chcę wywalać kasy w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprwa jest jasna - zestaw z pierwszego zdjęcia, który jest cały. Poza tym tak trudno do sprzedawcy zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprwa jest jasna - zestaw z pierwszego zdjęcia, który jest cały. Poza tym tak trudno do sprzedawcy zadzwonić.

Dzwonić nie dzwoniłem ale wymieniliśmy korespondencję mailową . Na pytanie czy to KOMPLETNY zestaw dostałem odpowiedz że tak. Wolałem jednak skonsultować ten zakup z kimś z forum i było warto to zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz gwozdzik

czy sterownik z b6 obsluzy poziomowanie lamp z b7 ?:)

Mało prawdopodobne, jak potrzebujesz to mam jeden sterownik do B7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz gwozdzik

czy sterownik z b6 obsluzy poziomowanie lamp z b7 ?:)

Chyba nie, bo w B7 tylko skrętne bixy były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz gwozdzik

czy sterownik z b6 obsluzy poziomowanie lamp z b7 ?:)

Chyba nie, bo w B7 tylko skrętne bixy były?

Były zwykłe lampy, bixy i bixy skrętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to nie problem bo nawet jak sa skretne to sie da podlaczyc jako zwykle xenony tylko nie mam pojecia czy sterownik da rade , czy nie jest inaczej wysterowane to

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

sterownik b6 i lampy b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin da sie ale nie ma opisow wyjsc z sterownika , mam tylko mase wprzypadku bixx skretnego co daje 6kombinacji podlaczenia wiec mozna ogarnac, ale narazie zmieniam mce w tym aucie , samopoziom na pozniej zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mamy bład ustawienia lamp trzeba wejsc w gr1 i zaadoptowac tyle ze tak w pierwszym okienku tez bład i niechce sie ustawic wie ktos czemu ?,czujniki mamy zamontowane tak samo jak w drugim audi , tyle ze one maja piny 1,5 i 6 a tu w opise jest 1,5i 4 moze te czujnki co mam maja inaczej byc podlaczone moze ktos zajrzec do schematow dostalismy te czujniki razem z wtyczkami i wpietymi pinami własnie 1,5i6 czyli urzywane,sprawdzimy jeszcze wartosci V i ewentualnie ustawic czujniki ale jesli nie to to moze byc cos jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...