Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o analizę logów-aktualizacja


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mocno fajda olejem to sugeruje przeczyścić kolektor ssacy

u mnie efekt przyrostu mocy spory po tej operacji

a kata wczesniej wyciałem i takiej różnicy nie zauważyłem

co do tego czy kat wyciety to jak go nie ma to dość mocno świszcze turbo przy wchodzeniu do 2000 obrotów przynajmniej u mnie taki jest efekt i jak zapale na zimnym to zapaszek jest inny - ci co sami juz wycinali na pewno wiedza jak to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o czym świadczy w logu dynamicznym 003 większa wartość acctual od specified przy 2015obr jest zamiast 850 jest 1125

świadczy o tym, że :

albo w tym zakresie obrotów wskazanie wartości rzeczywistego ciśnienia w logu dynamicznym grupy 011 jest dużo wyższe niż wartość zadana ciśnienia doładowania i turbo ładuje ponad 2200 mbar

albo masz nieszczelność w dolocie pomiędzy turbo a kolektorem ssącym jeśli rzeczywista wartość ciśnienia doładowania jest zbliżona do wartości zadanej lub poniżej tej wartości. Dla uwidocznienia tego najlepiej jest zlogować łącznie grupę 003 z 011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że wystarczy :) ale dla tych, którzy zaczynają analizować logi, brak widoczności wartości zadanego ciśnienia doładowania uniemożliwia wizualne tego porównanie - wiesz o co mi chodzi - jak czegoś nie widać to trudno jest się kapnąć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o temperaturę silnika , czy możliwe że układ jest nie odpowietrzony i dlatego nie łapie temperatury ? bo wydaje mi się że przed wymiana rozrządu i płynu temperatura była ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o temperaturę silnika , czy możliwe że układ jest nie odpowietrzony i dlatego nie łapie temperatury ? bo wydaje mi się że przed wymiana rozrządu i płynu temperatura była ok ?

ściągnij wężyk idący z nagrzewnicy na podszybiu ... reszta :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no właśnie grzeje :) chyba miałem cichą nadzieję że nie bedę musiał kupować :) wymienię termostat i wyreguluje kąt wtrysku na początek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...