Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audimaniacy - strona o Audi na facebooku


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli ruszamy z kolejnym klubowym projektem - strona o Audi [marce] na Facebooku.

Bedziemy postowac o nowosciach, , wydarzeniach, ciekawostkach... o wszystkim zwiazanym z marka.

Filmy, zdjecia, artykuly i wiele innych.

Jak korzystacie z Facebooka, to zapraszamy do "Lajkowania" tej strony :) - polecajcie znajomym, znajomym znajomych itd... :P

http://www.facebook.com/Audimaniacy

gdyby link komuś nie działał to klikajcie na www.audimaniacy.pl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten facebook w ogóle :mysli: robi syf na maila czy nie :mysli: bo jakos nie zdecydowałem sie na to do dzisiaj :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robi.. :wink4: tylko powiadomienia wysyla. Ale to tez mozna wylaczyc :)

Bo do mnie przychodza czasem maile typu ktostam załozył własnie FB i zaprasza mnie do rejstracji <- to mnie zniechęcało :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do mnie przychodza czasem maile typu ktostam załozył własnie FB i zaprasza mnie do rejstracji

W FB masz funkcje powiadomienia (i zaproszenia na FB) wszystkich adresów e-mail zawartych np. na Twoim koncie gmail. I to nie facebook sam w sobie wysłał do Ciebie tę informację, lecz osoba która "założyła właśnie FB" użyła tej funkcji.

A w ogóle to mi coś ten link nie tryta... mam konto na FB ofkoz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to mi coś ten link nie tryta... mam konto na FB ofkoz.

U mnie lata bez problemu.A może ten spróbuj http://www.facebook.com/pages/Audimaniacy/138050152908019 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten facebook w ogóle :mysli: robi syf na maila czy nie :mysli: bo jakos nie zdecydowałem sie na to do dzisiaj :gwizdanie:

to zalezy kto czego oczekuje i do czego wykorzystuje go... ja mam dobry kontakt ze znajomymi przez FB.

+ 95% mojej branzy z niego korzysta, wiec mam staly podglad, niektorzy na nim zarabiaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ogromną masową przesiadkę z NK na facebook i musze powiedzieć, że słusznie. Facebook naprawde fajna sprawa do kontaktu ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi syf na maila czy nie :mysli: bo jakos nie zdecydowałem sie na to do dzisiaj :gwizdanie:

Odznaczasz w ustawieniach powiadomienia u już :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi linki nie banglają...nawet przez wyszukiwarkę,też nie-Hugo czyżbym znów coś popsuł... :decayed::wink4:

juz naprawilem... nie wiem czemu, ale tylko userzy z PL mogli przegladac strone. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...