Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siedze i mysle co tu kurfa jeszcze zakupic :mysli: i taka podkreta :kox: na mysl przyszla za rozsadna cene :gwizdanie: :>

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sumie na pewno bardziej wytrzymało niż seryjne.

Opublikowano

i jak myslisz spelnia role KM ?

a jak wyglada u Ciebie sytuacja z katem ???

Opublikowano

i jak myslisz spelnia role KM ?

a jak wyglada u Ciebie sytuacja z katem ???

Kat jednak poleciał :decayed: W poniedziałek strojenie. Co do TIP'a, to na pewno lepiej mieć taki niż seryjny, ale myślę, że dużej różnicy przy seryjnej turbinie nie zauważysz.

Opublikowano

A do jakiego turbo by to było. K03? Ja do GTRS mam 2.5" i na takim właśnie to turbo najlepiej pracuje.

Opublikowano

K03 :confused4: ale i tak wieksze chyba lepsze :tongue4:

czy jest w tym wypadku inna teoria ?

Opublikowano

K03 :confused4: ale i tak wieksze chyba lepsze :tongue4:

Nie koniecznie.

Opublikowano

Poziek miał GTRS i testował różnych rozmiarów DP (2.75", 3") i właśnie na 2.5" najlepiej chodziło, był mniejszy lag itp. Wszystko jest na forum. :)

Opublikowano

Poziek miał GTRS i testował różnych rozmiarów DP (2.75", 3") i właśnie na 2.5" najlepiej chodziło, był mniejszy lag itp. Wszystko jest na forum. :)

poczytam...

ale tutaj dla Garretta RS jest od ATP :notworthy: 3 inch :mysli: a nie 2.5 :cool1:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/GARRETT-Audi-A4-Passat-3-00-Downpipe-1-8T-Big-Turbo-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem563ad0404bQQitemZ370353913931QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

no i cena inna :gwizdanie: od tej co podpinalem :decayed:

Opublikowano

3" dla garreta GT28RS, a to trochę inne turbo. GTRS to eliminator, czyli pasuje bez przeróbek. Kolektor wydechowy będę miał właśnie ATP z większymi kanałami.

Opublikowano

no to ladnie modzisz :good: ja raczej nie moge przesadzac bo Quattro brak :confused4:

a taka 3" rurka na pewno nie zaszkodzi :wink4:

Opublikowano

A wydech w końcu jakiś kupujesz? Zdecydowałeś już coś?

Opublikowano

odwiedzilem firme Longlife i powiedzieli, ze dp 400 funtow a 300 z tym katem co zakupilem wczesniej ( Magnaflow 200tka )

a taka na ebay kosztuje 4 x mniej :gwizdanie:

I przed MOTem podmianka w razie jak by nie przeszedl :tongue4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 00:13_________________________________________________

A wydech w końcu jakiś kupujesz? Zdecydowałeś już coś?

no bede robil raczej na zamowienie w firmie Longlife

http://www.longlife.co.uk/[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 00:16_________________________________________________bylem tam ostatnio...

Mozna wybrac 5 roznych brzmien :naughty: mild, mild+, mild sport sport full sport :gwizdanie: Rozmiar i oczywiscie koncowki jakie chcesz - oj beda przymiarki :decayed:

musze dogadac sie jeszcze z ich szefem ( nie zastalem ) bo kolega z Audisport robil np. w firmie Blueflame pelny wydech

i jako reklama ( strona itp. ) zaplacil 400 funtow mniej :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy mam pytanie czy faktycznie jest sens wycinać katalizator w deslu? wiele jest teorii ale w praktyce ??

Np Czaki pisze że to całkowity bezsens :mysli:

aha mam mocowanie kubeczków do podłokietnika :gwizdanie: nie potrzebuje ktoś

Opublikowano

Jak to nie ma sensu?... zawsze to luzniejszy wydech.

wszystko zalezne jak masz zapchany stary

to tego dzwiek (swist) :naughty:

Opublikowano

Flyer dlaczego Twojej nie ma miedzy tymi fotkami :cool1:

za malo zmodzona :confused4:

Waski, jak masz drozny sprawny katalizator, nie ma sensu go wycinac. Po wycieciu bedzie bardziej swiszczal i czasami buczal... ale wielkich roznic nie ma.

Opublikowano

Flyer dlaczego Twojej nie ma miedzy tymi fotkami :cool1:

za malo zmodzona :confused4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie jest sens wymieniać radio Alpine na Concert 3?? Na pewno concert lepiej pasuje do wyglądu konsoli ale jak z jakością dźwieku??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.