Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Od swiec nie wskoczy za uboga mieszanka. Za to moze wskoczyc mala skutecznosc katalizatora ( bo nie dopala i za duzo paliwa leci w wydech ) . Tak na proste zobrazowanie. A stukowe swiece lub cewki.

BTW jak auto bylo u mnie tych bledow nie bylo wiec to tylko i wylacznie z powodu gazu...

poza tym przez źle ustawiony Lpg zapłon może sie przestawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wywal z avatara tego srebrnego gnojka :sick3:

nie mam żadnej fotki na zamianę ale jak się ogarnę to się zmieni :wink4: swoją drogą z tamtym dziadem też nie miałem lekko :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArcin czyli jednym slowem szczescia do aut nie ma :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________ale zycze Ci zeby "matka glupich" - Twoja nadzieja Nosb Ci ogarnal autko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArcin czyli jednym slowem szczescia do aut nie ma :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________ale zycze Ci zeby "matka glupich" - Twoja nadzieja Nosb Ci ogarnal autko :>

nie mam farta do B6- dwie B5tki miałem tam nic poważnego się nie działo a za specjalnie ich nie oszczędzałem. Ale cóż nowe to nie jest-tak sobie tłumaczę :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow AUDI :decayed: co to jest .... :gwizdanie: :blink:

co_to.jpg

Ale masz klina co ?!

NIe masz tego i nawet nie masz jak wyrezać bo nie wiesz co to jest :naughty::decayed:

:decayed: poszperalem w Googlach :kox:

aaaaaaa....juz wiem :decayed:

Logbook to montowany fabrycznie elektroniczny tachometr, który posiłkując się danymi z nawigacji satelitarnej może samodzielnie zapisać godzinę rozpoczęcia i zakończenia podróży, a także jej przebieg - postoje, spalanie. Może przy tym oddzielić wyjazdy prywatne od służbowych ułatwiając rozliczenie samochodu używanego także do celów służbowych.

Czyli nie bedzie to u mnie :gwizdanie:

bedziesz jeździł serią?? :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Flyer jakie masz u siebie końcówki wydechów?? tzn. linka daj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kiedys zalatwil mi tlumikarz... mialy byc z kwasa i nie rdzewiec... no i musze je wypolerowac, albo wymienic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kiedys zalatwil mi tlumikarz... mialy byc z kwasa i nie rdzewiec... no i musze je wypolerowac, albo wymienic :decayed:

ja bym wypolerował swoje ori od tłumików bo średnicę mają ok tylko tłumik prawy który kupiłem ma większą :blink: ciekawe od czego to :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawcow AUDI :decayed: co to jest .... :gwizdanie: :blink:

co_to.jpg

Ale masz klina co ?!

NIe masz tego i nawet nie masz jak wyrezać bo nie wiesz co to jest :naughty::decayed:

:decayed: poszperalem w Googlach :kox:

aaaaaaa....juz wiem :decayed:

Logbook to montowany fabrycznie elektroniczny tachometr, który posiłkując się danymi z nawigacji satelitarnej może samodzielnie zapisać godzinę rozpoczęcia i zakończenia podróży, a także jej przebieg - postoje, spalanie. Może przy tym oddzielić wyjazdy prywatne od służbowych ułatwiając rozliczenie samochodu używanego także do celów służbowych.

Czyli nie bedzie to u mnie :gwizdanie:

:good::decayed:

_________________________________________________

Przyszedł do mnie ten gril, który podkleił mlody_drog - k**wa zwykły chrom malowany na czarny matt.

Odsyłam spowrotem.. - a się wkurwiłem :angry: :angry: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo przyslac do mnie do pomalowania...i bym odeslal :decayed:

żeby mi za miesiąc zaczęło złazić ? - dzięki :decayed:

Znalazłem inny - 250zł.. ten jest ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem inny - 250zł.. ten jest ori.

:polew: :polew: :polew: ZA miesiac...nie przesadzaj juz podczas przesylki pierwszy kawalki by odlazly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem inny - 250zł.. ten jest ori.

:polew: :polew: :polew: ZA miesiac...nie przesadzaj juz podczas przesylki pierwszy kawalki by odlazly

Chyba zacytowałeś nie ten kawałek posta.

Kupię ori.

A z tym grillem, który mam jako drugi, zrobię wg. twojego przepisu - czyli zetrę chrom i pomaluje na plastik.

Jak bedzie solidnie, to go najwyżej sprzedam, żeby wyrównać koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWestia pomalowania. Podklad , matowienie , jaka farba koncowa... Jak sie psikne sprayem na dziko to nie ma sie co dziwic ze odlezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWestia pomalowania. Podklad , matowienie , jaka farba koncowa... Jak sie psikne sprayem na dziko to nie ma sie co dziwic ze odlezie :)

Masz mnie za debila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...