Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wez wywal z avatara tego srebrnego gnojka :sick3:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od swiec nie wskoczy za uboga mieszanka. Za to moze wskoczyc mala skutecznosc katalizatora ( bo nie dopala i za duzo paliwa leci w wydech ) . Tak na proste zobrazowanie. A stukowe swiece lub cewki.

BTW jak auto bylo u mnie tych bledow nie bylo wiec to tylko i wylacznie z powodu gazu...

poza tym przez źle ustawiony Lpg zapłon może sie przestawiać.

Opublikowano

wez wywal z avatara tego srebrnego gnojka :sick3:

nie mam żadnej fotki na zamianę ale jak się ogarnę to się zmieni :wink4: swoją drogą z tamtym dziadem też nie miałem lekko :polew:
Opublikowano

MArcin czyli jednym slowem szczescia do aut nie ma :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________ale zycze Ci zeby "matka glupich" - Twoja nadzieja Nosb Ci ogarnal autko :>

Opublikowano

MArcin czyli jednym slowem szczescia do aut nie ma :mysli:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________ale zycze Ci zeby "matka glupich" - Twoja nadzieja Nosb Ci ogarnal autko :>

nie mam farta do B6- dwie B5tki miałem tam nic poważnego się nie działo a za specjalnie ich nie oszczędzałem. Ale cóż nowe to nie jest-tak sobie tłumaczę :polew:
Opublikowano

Artur PIwo... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Karol ale masz parcie na ten Browar :polew: :polew:

Dostaniesz 10sztuk na Letnim Ogólnopolskim :tongue4:

Opublikowano

Pytanie do znawcow AUDI :decayed: co to jest .... :gwizdanie: :blink:

co_to.jpg

Ale masz klina co ?!

NIe masz tego i nawet nie masz jak wyrezać bo nie wiesz co to jest :naughty::decayed:

:decayed: poszperalem w Googlach :kox:

aaaaaaa....juz wiem :decayed:

Logbook to montowany fabrycznie elektroniczny tachometr, który posiłkując się danymi z nawigacji satelitarnej może samodzielnie zapisać godzinę rozpoczęcia i zakończenia podróży, a także jej przebieg - postoje, spalanie. Może przy tym oddzielić wyjazdy prywatne od służbowych ułatwiając rozliczenie samochodu używanego także do celów służbowych.

Czyli nie bedzie to u mnie :gwizdanie:

bedziesz jeździł serią?? :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Flyer jakie masz u siebie końcówki wydechów?? tzn. linka daj :naughty:

Opublikowano

Nie wiem, kiedys zalatwil mi tlumikarz... mialy byc z kwasa i nie rdzewiec... no i musze je wypolerowac, albo wymienic :decayed:

Opublikowano

Nie wiem, kiedys zalatwil mi tlumikarz... mialy byc z kwasa i nie rdzewiec... no i musze je wypolerowac, albo wymienic :decayed:

ja bym wypolerował swoje ori od tłumików bo średnicę mają ok tylko tłumik prawy który kupiłem ma większą :blink: ciekawe od czego to :mysli:

Opublikowano

Pytanie do znawcow AUDI :decayed: co to jest .... :gwizdanie: :blink:

co_to.jpg

Ale masz klina co ?!

NIe masz tego i nawet nie masz jak wyrezać bo nie wiesz co to jest :naughty::decayed:

:decayed: poszperalem w Googlach :kox:

aaaaaaa....juz wiem :decayed:

Logbook to montowany fabrycznie elektroniczny tachometr, który posiłkując się danymi z nawigacji satelitarnej może samodzielnie zapisać godzinę rozpoczęcia i zakończenia podróży, a także jej przebieg - postoje, spalanie. Może przy tym oddzielić wyjazdy prywatne od służbowych ułatwiając rozliczenie samochodu używanego także do celów służbowych.

Czyli nie bedzie to u mnie :gwizdanie:

:good::decayed:

_________________________________________________

Przyszedł do mnie ten gril, który podkleił mlody_drog - k**wa zwykły chrom malowany na czarny matt.

Odsyłam spowrotem.. - a się wkurwiłem :angry: :angry: :disgust:

Opublikowano

trzeba bylo przyslac do mnie do pomalowania...i bym odeslal :decayed:

Opublikowano

trzeba bylo przyslac do mnie do pomalowania...i bym odeslal :decayed:

żeby mi za miesiąc zaczęło złazić ? - dzięki :decayed:

Znalazłem inny - 250zł.. ten jest ori.

Opublikowano

Znalazłem inny - 250zł.. ten jest ori.

:polew: :polew: :polew: ZA miesiac...nie przesadzaj juz podczas przesylki pierwszy kawalki by odlazly

Opublikowano

Znalazłem inny - 250zł.. ten jest ori.

:polew: :polew: :polew: ZA miesiac...nie przesadzaj juz podczas przesylki pierwszy kawalki by odlazly

Chyba zacytowałeś nie ten kawałek posta.

Kupię ori.

A z tym grillem, który mam jako drugi, zrobię wg. twojego przepisu - czyli zetrę chrom i pomaluje na plastik.

Jak bedzie solidnie, to go najwyżej sprzedam, żeby wyrównać koszty.

Opublikowano

a nie da sie tego zdrapać dobrze? tzn. tego chromu.

Opublikowano

jak sie nie da gruby papier w reke i do przodu

Opublikowano

Will do.

Opublikowano
  • Autor

KWestia pomalowania. Podklad , matowienie , jaka farba koncowa... Jak sie psikne sprayem na dziko to nie ma sie co dziwic ze odlezie :)

Opublikowano

KWestia pomalowania. Podklad , matowienie , jaka farba koncowa... Jak sie psikne sprayem na dziko to nie ma sie co dziwic ze odlezie :)

Masz mnie za debila ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.