Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro rano walnę fotki-teraz w pracy jestem a wyjść nie mogę wcześniej :wallbash:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin, wez sie w garsc i jedz do Daniela, niech Ci obluka auto. Masz rzut beretem, a on te silniki zna jak wlasna kieszen... :gwizdanie:

Ja po swapie u tego druciarza zrobilem juz ponad 6000km bez zadnej usterki :kox: i prawdopodobnie bedziemy swapowac brata tipa na manuala :wink4:

Opublikowano

Marcin, wez sie w garsc i jedz do Daniela, niech Ci obluka auto. Masz rzut beretem, a on te silniki zna jak wlasna kieszen... :gwizdanie:

a jak mnie tą bestią poszczuje???
Opublikowano

Mowisz o Gandzi ? :polew: :polew:

Opublikowano

Ja wam dam. c**jowy Silnik.....

Marcin ogarnij szybko tego paździocha bo mi opinię psujesz .

Ja mam LPG. i jest Gitez.

Nie sprawdzisz teraz dokladnie czy kopci czy nie...

Jutro koło południa weź sprawdź temp. na zewnątrz dobrze jak będzie powyżej 2-3 stopni wtedy nie będzie "normalnej " przy gazie pary i dędziesz widzał czy dymi. i zapach by był dziwny...

Bębenki z Bencaru wkladają bezpiecznik pod maska koło sterownika " Pewnie STAG"

wyjmij ten bezpiecznik i przejedź trochę na całkowicie odciętej instalacji LPG. i jeszcze czort wie jak gość zralizował mu przełączanie na LPG/PB sprawdzałeś Marcin Vagiem błędy CI jakieś łapie?

Opublikowano

sprawdzałeś Marcin Vagiem błędy CI jakieś łapie?

tak czekałem na to pytanie- nie sprawdziłem-nie mam dostępu do vaga :bag:
Opublikowano
  • Autor

Dooobrze Ci tak... ZDRAJCO! :kox:

Opublikowano

podjedz. dam civaga. codziennie od 9-17 na wspólnej w kielcach ...

Opublikowano
  • Autor

"na wpsolnej znajdziemy teteretetettt ... " :D

Opublikowano

"na wpsolnej znajdziemy teteretetettt ... " :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dooobrze Ci tak... ZDRAJCO! :kox:

:wallbash: :wallbash: wiem

a tu błędy z sinika

błedy jakie wyskoczyłe po podpięciu auta:

16804 - Zespół 1; system katalizatora: za mała skuterczność

P0420 - 35-00 - -

17536 - Zespół 1; adaptacja mieszanki (mult); mieszanka za uboga

P1128 - 35-10 - -

16684 - rozpoznano wypadanie zapłonów w jednym/wielu cylindrach

P0304 - 35-10 - - sporadycznie

16668 - Cylinder 4 - rozpoznano wypadanie zapłonów

P0304 - 35-10 - - sporadycznie

16666 - Cylinder 2 - rozpoznano wypadanie zapłonów

P0304 - 35-10 - - sporadycznie

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________Nosb zrobiłem pare fotek telefonem ale nic na nich nie widać :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Pytanie do znawcow AUDI :decayed: co to jest .... :gwizdanie: :blink:

co_to.jpg

Ale masz klina co ?!

NIe masz tego i nawet nie masz jak wyrezać bo nie wiesz co to jest :naughty::decayed:

Opublikowano

Pytanie do znawcow AUDI :decayed: co to jest .... :gwizdanie: :blink:

co_to.jpg

To jest czytnik kart Grzesiu :) Tzw. Audi Logbook.

Opublikowano

No to Marcin Świece na dobry początek do wymiany. (to na wypadanie zapłonu).

Jak To nic nie da To cewki :)

mam 4 szt. w zapasie :):kox:

błędy mieszanki mogą właśnie od tego wyskakiwać...

Opublikowano

Pytanie do znawcow AUDI :decayed: co to jest .... :gwizdanie: :blink:

co_to.jpg

Ale masz klina co ?!

NIe masz tego i nawet nie masz jak wyrezać bo nie wiesz co to jest :naughty::decayed:

:decayed: poszperalem w Googlach :kox:

aaaaaaa....juz wiem :decayed:

Logbook to montowany fabrycznie elektroniczny tachometr, który posiłkując się danymi z nawigacji satelitarnej może samodzielnie zapisać godzinę rozpoczęcia i zakończenia podróży, a także jej przebieg - postoje, spalanie. Może przy tym oddzielić wyjazdy prywatne od służbowych ułatwiając rozliczenie samochodu używanego także do celów służbowych.

Czyli nie bedzie to u mnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Od swiec nie wskoczy za uboga mieszanka. Za to moze wskoczyc mala skutecznosc katalizatora ( bo nie dopala i za duzo paliwa leci w wydech ) . Tak na proste zobrazowanie. A stukowe swiece lub cewki.

BTW jak auto bylo u mnie tych bledow nie bylo wiec to tylko i wylacznie z powodu gazu...

Opublikowano

a to ogrzewanie jeba...ne??

Daniel w Tobie ostatnia nadzieja

Opublikowano
  • Autor

Nadzieja matka glupich :decayed:

:hi:

Opublikowano

Nadzieja matka glupich :decayed:

:hi:

nie pierd... :decayed: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.