Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

chyba mylisz tlumik z wydechem.

właśnie :decayed:Fly ty opchnąłeś końcówki razem z wydechem nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

chyba mylisz tlumik z wydechem.

właśnie :decayed:Fly ty opchnąłeś końcówki razem z wydechem nie?

ja mam wydech od diesla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam pamietam, ale po swietach zajalem sie przygotowaniami do zmiany pracy i wolny czas umknal.

jutro zaczne dlubac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mylisz tlumik z wydechem.

właśnie :decayed:Fly ty opchnąłeś końcówki razem z wydechem nie?

no fakt zapomniałem :decayed: A jakie te końcówki masz u siebie??

ja mam wydech od diesla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanior stwierdził ze uszczelka pod głowicą jest do wymiany ;( ;(

Panowie ile mniej więcej może kosztować wymiana uszczelki ?? robicizna i ile uszczelki-trzeba coś jeszcze dokupić?? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa co Ci znow ? Nie grzeje nagrzewnica o uszczelke glowicy ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanior stwierdził ze uszczelka pod głowicą jest do wymiany ;( ;(

Panowie ile mniej więcej może kosztować wymiana uszczelki ?? robicizna i ile uszczelki-trzeba coś jeszcze dokupić?? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osraj ta uszczelke wdg mnie masz c**jowy silnik ... Wiesz oziebly i nie grzeje sie :P Wymien go :evil::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się kur.. nie znam na tym-dałem mechanikowi wczoraj auto on włączył silnik zostawił aż złapał temperaturę i grzało w aucie- nic nie zrobił- ja wziąłem auto przejechałem się kawałek aż silnik złapał temperaturę i nie grzało-stwierdził że to uszczelak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze nie masz grzania/zepsuta uszczelke od moemtnu zagazowania ? :) Stwierdził... Ja jabie... Stwierdza sie mierzac kompresje , specjalym plynem ( czy nie dostaja sie spaliny do plynu ) albo czy woda sie nie dostaje do oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz c**jowy silnik ...

powoli zaczynam tak myśleć[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 14:33_________________________________________________

Rozumiem ze nie masz grzania/zepsuta uszczelke od moemtnu zagazowania ? :)

możę tydzień po założeniu znikł mi cały płyn ze zbiorniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ci uszczelka zarla plyn kopcil by mocno samochodz na siwo/bialo ( chyba :P ) na pewno bys zauwazyl. Pozatym ile juz zrobiles kilometrow ? Auto raz na jakis czas ma apetyt i zezre plyn ? Ja caly czas obstawiam ze cos jest spieprzone w ukladzie wodnym w zwiazku z gazem... [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 14:40_________________________________________________Na oko to sE mozesz foke sprawdzic :decayed:

Nosfer gdyby sie nie otwieral gotowalby auto w piz*u i plyn by wywalalo , pozatym na desce mialby ze 100 stopni albo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A termostat otwiera Ci obieg?

a da się to na oko sprawdzić?

Wsadź rękę i sprawdź dolny prawy wąż od chłodnicy.

Powinien być ciepły. - jeśli jest zimny to obstawiałbym zacięty termostat.

I uważał wtedy na temperaturę silnika, ale wtedy byś zauważył bo płyn by Ci się wygotowywał.

Możę reduktor puszcza Ci LPG w układ ?

Wyłącz całkiem LPG i sprawdź czy nic się nie zmieniło..

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 14:41_________________________________________________

Nosfer gdyby sie nie otwieral gotowalby auto w piz*u i plyn by wywalalo , pozatym na desce mialby ze 100 stopni albo lepiej.

Taa. właśnie to napisałem.

Ja miałem na VAGU 127*C a na desce lekko ponad 90*C

W ten czujnik to ja w ogóle nie wierze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ci uszczelka zarla plyn kopcil by mocno samochodz na siwo/bialo ( chyba :P ) na pewno bys zauwazyl. Pozatym ile juz zrobiles kilometrow ? Auto raz na jakis czas ma apetyt i zezre plyn ? Ja caly czas obstawiam ze cos jest spieprzone w ukladzie wodnym w zwiazku z gazem... [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 14:40_________________________________________________Na oko to sE mozesz foke sprawdzic :decayed:

Nosfer gdyby sie nie otwieral gotowalby auto w piz*u i plyn by wywalalo , pozatym na desce mialby ze 100 stopni albo lepiej.

]

ze 3tyś przejechałem może 4. ale 2razy mi już płyn wciągnęlo. jak wyjdę z pracy sprawdzę czy bardzo dymi. w drodze do domu zdąrzy złapać temp (teraz będę o tym myślał do 22 aż stąd wyjdę):confused4: :confused4:

temperatura normalnie 90C nic więcej nie pokazuje :wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 14:46_________________________________________________żeby to była wina gazu-ale jak mówię te dziady mówią że instalacja jest ok :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 14:47_________________________________________________

Możę reduktor puszcza Ci LPG w układ ?

Wyłącz całkiem LPG i sprawdź czy nic się nie zmieniło..

też sprawdzę po 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak reduktor puszczalby cisnienie w wode weze robia sie k**ewsko twarde :)

Marcin kurcze juz nie moge czytac tego twojego mialczenia :P Walnij foto spod maski ( szczegolnie tam gdzie masz reduktor i gdzie weze grube ida od niego ) i podeslij na PW alb mail : [email protected] :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...