Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedałeś te skóry, które miałeś ostatnio ?

Bo myślę nad sprzedażą swoich i wsadzeniem S-line`a..

Gdyby ludzie pytali i pilnie potrzebowali to pamiętaj, że MAM :>

mam ale to zwykła skóra :wink4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________

Pany gwint za 800 zł dobra cena :mysli: H&R używka

Ty sie powinienes najlepiej na cenach znac :)

jaaaaaaaaaaaaaa :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:47_________________________________________________

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-h-r-audi-a4-b6-b7-i1411472254.html bez rewelki. Stan na oko dosc wymeczone + nie ma regulacji tawrdosci ... Sam h&r mialem w b5 i spoko chociaz przydalaby sie regulacja twardosci bo jak mialem nisko bylo dosc miekko ...

to ten sam :confused4::mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:47_________________________________________________

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

w Krakowie są wpadaj :naughty:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedałeś te skóry, które miałeś ostatnio ?

Bo myślę nad sprzedażą swoich i wsadzeniem S-line`a..

Gdyby ludzie pytali i pilnie potrzebowali to pamiętaj, że MAM :>

mam ale to zwykła skóra :wink4:

No wiem, bo mam takie same i chcę je sprzedać :kox:

Więc jak będziesz miał chętnych to odsyłaj od razu do mnie :good: :good:

Ty i tak masz w chooj kasy, to możes sprzedać je później :kox:

Opublikowano

Nosfer znalazłeś dokłądkę s-line?? jak coś to ja już mam tą podwójną :kox:

Opublikowano

Panowie leje elfa do swojego padła avf, mogę teraz zastąpić go motulem, oczywiście efl syntetyk.

I jeszcze jedno pytanko, odpowiednia norma to 505.01? :)

Opublikowano

Nosfer znalazłeś dokłądkę s-line?? jak coś to ja już mam tą podwójną :kox:

:mysli: :mysli:

Mówisz o tyle ?

Zastanawiam się nad S4 :mysli: Znalazłem nawet dawcę :)

Tylko, że tył muszę kupić cały - zderzak + belka, bo w USA jest inna i nie pasują EU.

Da się jakoś przewiercić mocowania podobno i pasuje P&P, ale gdzieś zgubiłem DIY`a do tego.. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

slepy mam pieprzony odcisk na palcu o te twoje wtyczki :P

Spoko beda nie martw sie znajde chwile i pokompletuje :)

Teges : waski nie wiem czy to ten sam :)

Opublikowano

Ale ja wiem :naughty: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 09:43_________________________________________________

Sprzedałeś te skóry, które miałeś ostatnio ?

Bo myślę nad sprzedażą swoich i wsadzeniem S-line`a..

Gdyby ludzie pytali i pilnie potrzebowali to pamiętaj, że MAM :>

mam ale to zwykła skóra :wink4:

No wiem, bo mam takie same i chcę je sprzedać :kox:

Więc jak będziesz miał chętnych to odsyłaj od razu do mnie :good: :good:

Ty i tak masz w chooj kasy, to możes sprzedać je później :kox:

no masz rację :good: pierwsze Twoje :tongue4:

Opublikowano

Chłopacy. Kto na forum sprzedaje klocki/tarcze w dobrych cenach? jakieś TRW czy coś innego? oczywiśnie do B6

Opublikowano

POLECAM TOM77 ...dobry, kontakt, fachowa obsluga, szybka paczka!!

Opublikowano

Chłopacy. Kto na forum sprzedaje klocki/tarcze w dobrych cenach? jakieś TRW czy coś innego? oczywiśnie do B6

TOM77

Opublikowano

Nosfer znalazłeś dokłądkę s-line?? jak coś to ja już mam tą podwójną :kox:

:mysli: :mysli:

Mówisz o tyle ?

Zastanawiam się nad S4 :mysli: Znalazłem nawet dawcę :)

Tylko, że tył muszę kupić cały - zderzak + belka, bo w USA jest inna i nie pasują EU.

Da się jakoś przewiercić mocowania podobno i pasuje P&P, ale gdzieś zgubiłem DIY`a do tego.. :thumbdown:

o tyle :wink4:

S4 wygląda zajebiaszczo :kox: :kox: Ja szukam przód s-line :przebiegly: tył jest normalna bo według mnie też ładnie wygląda :good:

Opublikowano

slepy mam pieprzony odcisk na palcu o te twoje wtyczki :P

Spoko beda nie martw sie znajde chwile i pokompletuje :)

Teges : waski nie wiem czy to ten sam :)

Dobra dobra, ty się wtyczkami nie zasłaniaj przyznaj się od czego te odciski, siedzisz przed tym przodem od RS4 i :jerk:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pany mam taki problem... wymieniłem potencjometr pedału gazu bo miałem objawy typu brak reakcji na pedał gazu obroty 1200 włączona kontrolka ESP i migające tkz. "sprężynki".

po wymianie z pozoru wszystko okey, ale sprawdzałem na VAGu pozycję 002 w engine[01] i przy wciśnięciu gazu do oporu pokazuje 87% zamiast 100%.

pytanie czy da się to wyregulować? na VAGu jakoś ? czy może to wina potencjometru bądź ustawienia pedału gazu ???

Opublikowano

badboy...u mnie wokncu dzis zagoscil siatex taki jak Ty masz :tongue4:

Opublikowano

Nosfer znalazłeś dokłądkę s-line?? jak coś to ja już mam tą podwójną :kox:

:mysli: :mysli:

Mówisz o tyle ?

Zastanawiam się nad S4 :mysli: Znalazłem nawet dawcę :)

Tylko, że tył muszę kupić cały - zderzak + belka, bo w USA jest inna i nie pasują EU.

Da się jakoś przewiercić mocowania podobno i pasuje P&P, ale gdzieś zgubiłem DIY`a do tego.. :thumbdown:

Moze cos takiego i w dobrej cenie :) wersja USA :rolleyes:

http://www.ecstuning.com/Audi-B6_A4-FWD-V6_30v/Exterior/View_All/ES2139056/

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

Sorry, ale ona nieładna jest. Zdjęcie 5 szczególnie. A to na full wypas tapecie, wyobraźcie sobie bez.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.