Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry, ale ona nieładna jest. Zdjęcie 5 szczególnie. A to na full wypas tapecie, wyobraźcie sobie bez.

wybredny :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta brunetka hostessa z prawej o wiele bardziej interesujaca :naughty:

Opublikowano

Nie chodzi o to czy jest fest ładna czy nie ale sam fakt że była Dupaka Playboya jest Prezesem Klubu Piłkarskiego :naughty:

Będąc Piłkarzami wolelibyście mieć "nad sobą" Tę Laskę czy może Grzegorza Lato ? :chytry:

:decayed:

Opublikowano

"nad sobą" to zależy w jakiej sytuacji :tongue4:

Opublikowano

"nad sobą" to zależy w jakiej sytuacji :tongue4:

w każdej raczej ją :polew: Ale i tak jest okropna :thumbdown: Botoks i silikon się wylewa :sick3:

Opublikowano

"nad sobą" to zależy w jakiej sytuacji :tongue4:

Tomek. Weź rozpisz co u Ciebie siedzi :mysli:

(Może być PW jak nie chcesz mówić tym Chamom :D ) :wink4:

Opublikowano

"nad sobą" to zależy w jakiej sytuacji :tongue4:

Tomek. Weź rozpisz co u Ciebie siedzi :mysli:

(Może być PW jak nie chcesz mówić tym Chamom :D ) :wink4:

Przemek, jeśli chodzi Ci o mody mechaniczne, to tak po krótce wypisałem to w tym dziale --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181426.0

Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to pisz.

Opublikowano

"nad sobą" to zależy w jakiej sytuacji :tongue4:

Tomek. Weź rozpisz co u Ciebie siedzi :mysli:

(Może być PW jak nie chcesz mówić tym Chamom :D ) :wink4:

Przemek, jeśli chodzi Ci o mody mechaniczne, to tak po krótce wypisałem to w tym dziale --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181426.0

Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to pisz.

O to chodzi :good:

Pytam bo gadalem dzisiaj z Pawlem - spawaczem ;)

I cos mi zaswitalo, tylko Pawel mowil, ze rejestracja CB :)

Jie wiedzialem, ze Garret ma wyjscie z flanszy 2,5" skorow AMB w serii jest 2,75" :mysli:

Spoo pisze z tel., jutro pogadamy o konkretach :):wink4:

Opublikowano

Ile można dać za licznik z kolorowym fisem i czy dużo zachodu z wymianą?

Opublikowano

Ile można dać za licznik z kolorowym fisem i czy dużo zachodu z wymianą?

zalezy ile warty jest dla Ciebie kolorowy fis... normalnie chodza po 400-500

zachodu z wymiana nie ma duzo (ale trzeba ogarniac kodowanie etc.), ale trzeba znac PIN nowego licznika, albo go wyciagnac :wink4:

Opublikowano

Sprawa do przełknięcia,tylko nie wiem czy już teraz,bo silnik w dobrej formie ale nie wiadomo,jak skrzynia.

Po za tym licznik musi być z BDG multi,bo w AYM,jakoś nie spotkałem się z kolorowym. :mysli:

Opublikowano

tez o tym myslalem o ile licznik by znalazl to nie ma osoby ktora by ogarnela ten temat u mnie w miescie :thumbdown:

Opublikowano

jaikie filtr wsadzić?? chodzi o paliwo powietrze i kabinowy

Opublikowano

jaikie filtr wsadzić?? chodzi o paliwo powietrze i kabinowy

Knecht/Mann

Opublikowano

jaikie filtr wsadzić?? chodzi o paliwo powietrze i kabinowy

Knecht/Mann

może być :naughty:
Opublikowano

Panowie audi s4 na czesci

http://otomoto.pl/audi-s4-b7-344ps-C16008685.html

szkoda ze listwy s4 zew z jednej strony zjarane,ale moze da rade wyrwac spoiler z klapy lub co lepsze hamulce jak ktos szuka :naughty:

Opublikowano

zderzak a nie jakieś pierdoły

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.