Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strasznie słabe zdjęcie..

8E0 201 803 E :cool1:

wg ETKI - zbiornik węgla aktywnego

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

strasznie słabe zdjęcie..

8E0 201 803 E :cool1:

wg ETKI - zbiornik węgla aktywnego

:notworthy:

kurde bo tak patrze ze jeden przewod od niego po prostu sie konczy :blink: Nie wiem czy jest uciety czy cos :mysli: To odpowiada za odpowietrzenie zbiornika tak?

Opublikowano

niestety nic więcej Ci nie powiem :no:

Opublikowano

strasznie słabe zdjęcie..

8E0 201 803 E :cool1:

wg ETKI - zbiornik węgla aktywnego

:notworthy:

kurde bo tak patrze ze jeden przewod od niego po prostu sie konczy :blink: Nie wiem czy jest uciety czy cos :mysli: To odpowiada za odpowietrzenie zbiornika tak?

raczej tak,podobny zbiornik miał już Fiat 126 elegant.
Opublikowano

Panowie czy to normalne że podczas mycia auta zalewa się całe podszybie?? Dzisiaj mylem autko i potem jak otworzyłaem maskę to aku i cala reszta w tym pasie podszybia mokra ;/

Opublikowano

Panowie czy to normalne że podczas mycia auta zalewa się całe podszybie?? Dzisiaj mylem autko i potem jak otworzyłaem maskę to aku i cala reszta w tym pasie podszybia mokra ;/

moze zatkane przewody odplywowe sa :confused4:

Opublikowano

Panowie czy to normalne że podczas mycia auta zalewa się całe podszybie?? Dzisiaj mylem autko i potem jak otworzyłaem maskę to aku i cala reszta w tym pasie podszybia mokra ;/

moze zatkane przewody odplywowe sa :confused4:

a tam nie powinno być jakiejś pokrywy

Opublikowano

Panowie czy to normalne że podczas mycia auta zalewa się całe podszybie?? Dzisiaj mylem autko i potem jak otworzyłaem maskę to aku i cala reszta w tym pasie podszybia mokra ;/

moze zatkane przewody odplywowe sa :confused4:

a tam nie powinno być jakiejś pokrywy

Jest plastikowa osłona, ale w żadnym razie nie chroni przed dostawaniem się wody.

Zapewne jest tak, ajk Ci napisał Grzesiek

Opublikowano

Panowie czy to normalne że podczas mycia auta zalewa się całe podszybie?? Dzisiaj mylem autko i potem jak otworzyłaem maskę to aku i cala reszta w tym pasie podszybia mokra ;/

moze zatkane przewody odplywowe sa :confused4:

a tam nie powinno być jakiejś pokrywy

Jest plastikowa osłona, ale w żadnym razie nie chroni przed dostawaniem się wody.

Zapewne jest tak, ajk Ci napisał Grzesiek

o

woda z szyby powinna spłynąć na podszybie czy jak to się tam nazywa i tam już w dół-po karoserii-moze masz liście albo coś takiego sprawdż- woda nie pwinna się tam dostawać
Opublikowano

Panowie czy to normalne że podczas mycia auta zalewa się całe podszybie?? Dzisiaj mylem autko i potem jak otworzyłaem maskę to aku i cala reszta w tym pasie podszybia mokra ;/

moze zatkane przewody odplywowe sa :confused4:

a tam nie powinno być jakiejś pokrywy

Jest plastikowa osłona, ale w żadnym razie nie chroni przed dostawaniem się wody.

Zapewne jest tak, ajk Ci napisał Grzesiek

o

woda z szyby powinna spłynąć na podszybie czy jak to się tam nazywa i tam już w dół-po karoserii-moze masz liście albo coś takiego sprawdż- woda nie pwinna się tam dostawać

Tak myślę, że może jak karcherem lalem po szybie to moze poszło w te kratki, ale sprawdze jutro czy nic tam nie ma.

Opublikowano

tylko posluchajcie do refrenu...piosenka walentynkowa :polew: :polew:

Eva Pilarová - Padni na kolena

Opublikowano

Artur :D:good:

Opublikowano

Ale cicho dzisiaj. :dziura:

Opublikowano

siema

potrzebuje zarnik d1s ma ktos sprawdzone zrodlo na allegro? nie chce kupic jakis podrobek ile powinien kosztowac zarnik? na allegro sa ceny od 120zl szt

Opublikowano

Panowie jeden z moich znajomych z poprzedniego klubu posiadający Astrę G 2.2 160KM wyzwał mnie na pojedynek na 1/4 ja (1.9 131KM avant) mam jakieś szanse czy odrazu sobie odpuścić?? Jest jescze opcja że pojadę wczesniej do kolegi Rogalotti

Opublikowano

jedz do Rogallotiego i wtedy daj mu wachac smord diesla :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:06_________________________________________________ale sprobowac mozesz choc jak ja sie bralem z vecta bodajze 150km to szlismy do konac leb w leb

Opublikowano

Panowie jeden z moich znajomych z poprzedniego klubu posiadający Astrę G 2.2 160KM wyzwał mnie na pojedynek na 1/4 ja (1.9 131KM avant) mam jakieś szanse czy odrazu sobie odpuścić?? Jest jescze opcja że pojadę wczesniej do kolegi Rogalotti

seria raczej nie masz szans :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jeden z moich znajomych z poprzedniego klubu posiadający Astrę G 2.2 160KM wyzwał mnie na pojedynek na 1/4 ja (1.9 131KM avant) mam jakieś szanse czy odrazu sobie odpuścić?? Jest jescze opcja że pojadę wczesniej do kolegi Rogalotti

seria raczej nie masz szans :gwizdanie:

Tyle chciałem wiedzieć, kolega podsunął mi pomysł żeby zrobić na chilę gdzieś 180KM tylko na tą rundkę a potem wrócić do tych 160 dajmy na to :D

Opublikowano

Seria ciezko bedzie... jechalem z vectra 2,5 to delikatnie mu uciekałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.