Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
30zł:facepalm:

No trochę go poniosło :wink:

pewnie chce go mieć a nie poniosło go...chce go mieć tanio :decayed::grin::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

He He no za 59 biorę tylko po co mi licznik z rs-a do AWX -a btw za 400 sprzedawał flay od S4 z rsa pewnie z 800 ale kto to da

Nosb? :D

Opublikowano

Zagwozdkę mam co do przejścia z ksenonów na bixy. Czy przetwornice z xenonów są takie same jak w bixenonach? Mam u siebie żarnik typu D1S i przetwornice Valeo. Żarniki wiem, że są D1S w bixach, ale czy przetwornice są takiego samego typu/kształtu?

Opublikowano

tak są te same

Opublikowano

Dzięki Marcin.

Czyli kupuje golasy bo tego pełno na aukcjach i przekładam ze swoich .

Opublikowano

dokładnie:wink:, tylko uwazaj na te bixy z allegro żeby dziadostwa nie kupić, stan nie zawsze jest jak z opisu :facepalm:

Opublikowano
dokładnie:wink:, tylko uwazaj na te bixy z allegro żeby dziadostwa nie kupić, stan nie zawsze jest jak z opisu :facepalm:

To fakt, i z tego co widzę to często można na Angliki trafić :/

Poza tym od razu jak je łykne to jadą do regeneracji , uszczelniania i wkładam soczewy z B8

Opublikowano
tak są te same

Nie prawda.W wiekszosci przypadkow sa inne przetwornice w bixaxh i xenonie.

Sprawdz ilu pinowa masz przetwornice.

Opublikowano

no chyba że są już po wymianach itd, ja spotkałem się z jednym typem

Opublikowano

Ma ktoś do opylenia pokrywe koła zapasowego do sprzedania

Opublikowano
no chyba że są już po wymianach itd, ja spotkałem się z jednym typem

To sprawdz zanim komus doradzisz.

Opublikowano

no ale kolega chce wrzucić swoje żarniki i przetwornice do gołego bixa, nie widze w tym problemu:facepalm:

Opublikowano
no ale kolega chce wrzucić swoje żarniki i przetwornice do gołego bixa, nie widze w tym problemu:facepalm:

Problem jest taki,ze przetwornica nie pasuje w ori miejsce w bixie.Trzeba pilowac obudowe...

Widzisz problem juz,czy dalej zgrywasz sie?

Opublikowano

widze :rose:, w moim xenie i bixie są takie same, spoko luz, kolega wyjaśnił że są różnice, przepraszam za zamieszanie jakie wprowadziłem :wink:

Opublikowano

A to i ja mam pytanie odnośnie ksenonow, czy jak kupie lampy bixenonowe to pasuje wszystko p&p czy trzeba coś przerabiać ?

Opublikowano

Kolega ma felgi ET42 225/50/17 tylko nie wiem jaka szeroka ta felga BBS jego.

Może jako zapas dokupić taką ?

http://allegro.pl/felga-1-szt-bbs-vw-i2226995330.html

Z tym że on jest ET50...

Opona ma być taka sama 225/50

Opublikowano

ktos z was mial u siebie opony Roadstone N3000? ciezko na forum znalezc opinie bo mi wywala caly watek "jakie opony letnie" a tam jest masa stron

Opublikowano

A to nie to samo co Nexeny N3000? Wydaje mi się że wychodziły pod oboma markami... :eusathink:

Ja na takich jeżdżę i nic złego nie mogę powiedzieć, przyzwoita guma za rozsądna cenę.

Opublikowano

Ktoś chętny na gwint SUPERSPORT do Quattro za 1600zł? Nowy oczywiście.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.