Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/audi-a4-rs4-gt-gt4-i2277481541.html?source=oo ktos wie od czeg to blotniki ? ani to cabrio , ani to sedan . wyglada jak rs4 b7 ale meganapompowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb moze to jakies rs-yy po przerobieniu :decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

a co do divisionu to glosowanie na szefostwo robicie otwarte czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu jakies konkrety kiedy jakas ankieta?? czy klubowicze maja skladac propozycje??

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Pany bo trzeba to jakoś zorganizowac bo przeciez wstyd w b5 i b8 sprawa ogarnieta a u nas lipa :facepalm::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma dystanse 15mm ? Drażni mnie to koło schowane.

mam kolego ale bez śrub

Właśnie potrzebuje ze śrubami ale nie na stożku tylko na kuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no i co z tym naszym divisionem??:decayed: juz mamy tych PREZESÓW czy jeszcze nie :wink:
Dokładnie tez mnie to pytanie interesuje.

ale po kiego komisja? :wallbash: :wallbash:

zapytanie w temacie czy auto nadaje się do dywiz... czy nie jeżeli tak Nosb czy mod daje fotę do pierwszego postu i kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no i co z tym naszym divisionem??:decayed: juz mamy tych PREZESÓW czy jeszcze nie :wink:
Dokładnie tez mnie to pytanie interesuje.

ale po kiego komisja? :wallbash: :wallbash:

zapytanie w temacie czy auto nadaje się do dywiz... czy nie jeżeli tak Nosb czy mod daje fotę do pierwszego postu i kropka

:thumbup1::thumbup1: 777 post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma 10mm na kuli ze śrubami interesuje go 200zł

Nie wiem czy nie za mało 10mm,

mam te felgi

alufelgi-17-cali-audi-vw-oryginalne-et45-i2286178565.html

z tej przykładowej aukcji http://allegro.pl/alufelgi-17-cali-audi-vw-oryginalne-et45-i2286178565.html

ET45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma dystanse 15mm ? Drażni mnie to koło schowane.

mam kolego ale bez śrub

oczywiscie z kołnierzem? ja załozyłem 10 bez kołnierza Et 25 jest kozak... 5 osób nic nie obciera, ale jednak kiszka bo przy predkosciach 150 juz sa drgania. szukam 13 kołnierzem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma 10mm na kuli ze śrubami interesuje go 200zł

Nie wiem czy nie za mało 10mm,

mam te felgi

http://allegro.pl/alufelgi-17-cali-audi-vw-oryginalne-et45-i2286178565.html

z tej przykładowej aukcji http://allegro.pl/alufelgi-17-cali-audi-vw-oryginalne-et45-i2286178565.html

ET45

mało, mam ten sam model felg i z tyłu 15mm i moim zdaniem jeszcze troszkę bardziej mogłaby wyjść:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie mam 18 8J 225/40/18 Auto siedzi około 45-50 mm

Et 25 i jeszce przy 3 osobach z tyłu ( 260 KG) wchodzi delikatnie palec... pojezdziłem po miescie i nic nie obciera

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

zdjcie0119o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie mam 18 8J 225/40/18 Auto siedzi około 45-50 mm

Et 25 i jeszce przy 3 osobach z tyłu ( 260 KG) wchodzi delikatnie palec... pojezdziłem po miescie i nic nie obciera

walnij foty jak to wygląda :wink:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

hehe i już się pojawiły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0124b.jpg

a tak wczoraj ganiałem po miescie i jest looz:wink: tak siedziało z 3 osobami z tyłu.

prawdopodobnie beda docelowo 13 mm dystanse czyli Et 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no i co z tym naszym divisionem??:decayed: juz mamy tych PREZESÓW czy jeszcze nie :wink:
Dokładnie tez mnie to pytanie interesuje.

ale po kiego komisja? :wallbash: :wallbash:

zapytanie w temacie czy auto nadaje się do dywiz... czy nie jeżeli tak Nosb czy mod daje fotę do pierwszego postu i kropka

Jak to po co. Najlepiej niech ten albo ten decyduje i wybiera według swojego uznania. Nosb to nawet czasu nie będzie miał bo zajęty a nawet w tej dyskusji się nie udziela. Najlepiej dalej bez żadnych zasad:doh:

Wybrać 3-4 osobową grupę niech każdy zagłosuje kto jest i kto chce do B6 division, a co pół roku lub rok można wybierać inne osoby. Stworzyć jakiś ala regulamin z minimalnymi warunkami przynależności do Divisionu i tyle.

Czy tak ciężko to ogarnąć??? Najlepiej "po co to po co tamto, niech szefo sięmartwi"

Trochę organizacji panowie i po sprawie

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

A użytkownicy i klubowicze chętni do Divisionu niech wysyłają fotę i listę modów i na podstawie tego 3-4osoby z komisji podejmą decyzję z uzasadniem dlaczego tak a jak nie to też dlaczego i napisać do danej osoby co jeszcze może poprawić lub zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...