Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez mam stabilizator z rs i jestem mega zadowolony...mnie wyszło jakies 300zł za stabilizator + 60zł gumy i te okucia

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aż tak dużą różnicę robią? Tani mod a jaka poprawa, he :P

Opublikowano

Tani nie tani koło 500zł wychodzi ale fajnie się autem potem w zakrętach śmiga.

Opublikowano

ile trzeba zaplacic za zderzak s4 tyl do sedana jak sie pojawi na allegro

Opublikowano

Do avanta dałem 500zł

Opublikowano

Yea... 18'' już na aucie :D Cieszy jakby sie nowe auto kupiło.

Na jakiś czas starczy, do kolejnego modu...

Opublikowano

poradziłeś sobie z tym fantem??

Opublikowano

Wieczorem jeszcze byłem u znajomego, nabiliśmy mniejszy klucz - 16. Ale jemu też pękła przedłużka.

Dziś podjechałem do szwagra, nałożył grubą nakładkę i poszło, ale ten klucz miał 2 x grubszą powłokę.

Wszystko w porządku. Już śmigam. 2 śruby wymienione na nowe.

Reszta wyglądała dobrze.

Lepiej sie zachowuje w zakrętach na 18''.

Póki co troszkę twardziej na nierównościach, nawet jak wjeżdzam do garażu to sztywniejszy na progu.

Rano jade pod ikee podwieść mu 17''

Opublikowano

spoko :thumbup1:

Opublikowano

Czemu tył S4 albo S-Line do sedana jest tak rzadki na allegro? LY7W to już w ogóle rarytas. A do avantów to wysyp... :/

Opublikowano

no bo wiekszosc sprzedanych a4 to trumniaki

Opublikowano

bo a4 w kombi jest piekne :decayed:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Panowie pytanko czy ktos sie wybiera jutro na vaga do sacza b6????

Opublikowano

DIODA 3LED SMD CanBus Can Bus RURKA 36mm diody (2356279302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

podejdzie do b6 ? będzie w miare fajnie świecic czy macie coś lepszego ? :decayed:

---------- Post dopisany 09-06-2012 at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 23:58 ----------

listwy progowe ozdobne próg audi a4 RS4 b7 b6 (2393076683) - motoAllegro :whistling:

Opublikowano

Jozek .... 8 zł za szt. oby nie było wtopy ....aczkolwiek podobne mam w podświetleniu tablicy rejestracyjnej .

Opublikowano
DIODA 3LED SMD CanBus Can Bus RURKA 36mm diody (2356279302) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

podejdzie do b6 ? będzie w miare fajnie świecic czy macie coś lepszego ? :decayed:

---------- Post dopisany 09-06-2012 at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 23:58 ----------

listwy progowe ozdobne próg audi a4 RS4 b7 b6 (2393076683) - motoAllegro :whistling:

Józek jako że jesteś nowy w naszym gronie B6 polecam ci trochę droższego Moda ale który spełni twoje oczekiwania w 100 procentach.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-a5-b8-227211/

Opublikowano

No jestem nowy ale widziałem to, tak na szybko chciałem wiedzieć czy pasują i wstawić te z aukcji ;) bo Twój projekt to juz grubsza praca :decayed:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Puma a powiedz mi z kat bierzecie dodatkowe osłony silnika z lewej strony ?

Opublikowano

jozek726/Lukasz rezaj swoja i zmnienisz ten podpis z B5 ba B6 :naughty: chociaz to co kupiles juz ma niezly wypas-Recaro :slina:

Opublikowano

u mnie to już za duzo do reżania nie ma ale plany sa i tak spore :decayed:

Opublikowano

Dziewczyny:decayed: Długo w rns po wyłączeniu ten wiatrak się kręci?

Opublikowano
Dziewczyny:decayed: Długo w rns po wyłączeniu ten wiatrak się kręci?

Czasem nawet 30 minut :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.