Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już sprzedałem ;-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany ile moge wziasc za Sprezyny h&R - 35 mm

i czerwone amorki z s-line?:wink:

zawiecha niewybita, mysle o gwincie

Opublikowano

Ile chce za ta amory? w jakim stanie? Jezdziłeś na tym? Jakie odczucia?

Opublikowano

Panowie ten klimatronik to od B6 czy już od B7

scaled.php?server=641&filename=climatronic2dinaudia4.jpg&res=landing

Opublikowano

Ja myślę że B6 bo B7 masz od 2005 dopiero.

Opublikowano

Ja tez mam springi o opylenia -40 do avanta czerwone

Opublikowano

jak zdemontować elektryczny fotel kierowcy ? był gdzieś jakiś temat ? albo moze ktoś mi to krótko opowiedzieć ? :decayed:

Opublikowano

Kupiłem wczoraj za śmieszne pieniądze , chyba gość nie wiedział co sprzedaje

Audi climate control unit 2004 | eBay

Zapłaciłem całe 4.64 funta :kox::banan:

Opublikowano

odkręć normalnie szyny 4 śrubki i po odpinaj kostki nic wielkiego :kox:

Opublikowano

Kupiłem wczoraj za śmieszne pieniądze , chyba gość nie wiedział co sprzedaje

Audi climate control unit 2004 | eBay

Zapłaciłem całe 4.64 funta :kox::banan:

Ja pier....biednemu zawsze wiatr w oczy a Ten kupuje klimatronik za 30zł:facepalm::polew::polew:
Opublikowano

oby więcej takich :naughty:

Opublikowano
odkręć normalnie szyny 4 śrubki i po odpinaj kostki nic wielkiego :kox:

:decayed::thumbup1:

Opublikowano

Kupiłem wczoraj za śmieszne pieniądze , chyba gość nie wiedział co sprzedaje

Audi climate control unit 2004 | eBay

Zapłaciłem całe 4.64 funta :kox::banan:

Ja pier....biednemu zawsze wiatr w oczy a Ten kupuje klimatronik za 30zł:facepalm::polew::polew:

:kox:

Opublikowano

Czemu wcześniej nie wkleiłeś do tematu ciekawe aukcje allegro ? :grin::grin:

Opublikowano
Czemu wcześniej nie wkleiłeś do tematu ciekawe aukcje allegro ? :grin::grin:

:wink::grin: :grin:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

... ciekawe kto by wkleił :kox:

Opublikowano

na wszystkich klimach z b7 które widziałem było napisane że z b7 ,na klimach z b6 nie widziałem opisu tylko rocznik tą co masz jest z b6

Opublikowano
na wszystkich klimach z b7 które widziałem było napisane że z b7 ,na klimach z b6 nie widziałem opisu tylko rocznik tą co masz jest z b6

Na mojej też B7 jest napisane ;)

Opublikowano
na wszystkich klimach z b7 które widziałem było napisane że z b7 ,na klimach z b6 nie widziałem opisu tylko rocznik tą co masz jest z b6

Nie całe 30zł z wysyłem za klimatronik do B6 w perfekcyjnym stanie do tego na 2 din i grzane tyłki :kox: , to nawet lepiej jak trafic 6 w totka :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.