Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Marcina mozna liczyc :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dsc0438ov.jpg

dsc0436dk.jpg

dsc0437ff.jpg

Opublikowano

Medzik tak masz ? Będzie ta fela pasic do avant

Opublikowano

no ide zrobie Ci fote zaraz

EDIt.. zrobiłem foty ale fele sa jeszcze na aucie i brudne od srodka ze ciezko cos złapac:decayed:

<a  href=http://img713.imageshack.us/img713/9786/hpim7642.jpg' alt='hpim7642.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Opublikowano

Ponawiam pytanko :decayed:

Jest gdziekolwiek sygnał +12V przy otwieraniu/zamykaniu samochodu z pilota? Bo muszę pożyczyć impuls :D

Ewentualnie od kierunkowskazu, ale żeby spod maski nie ciągnąć tego do kabiny..

Opublikowano
Avusy III to najlepszy wybor do sedana b6.

Szukalem,szukalem i nic idealnego nie bylo to zakupilem lopaty pd rs6.

popieram :wink: sam mam AVUSY III na sedanie :naughty:

Opublikowano

Te co medzik fote dał to ori wie kto

Opublikowano

pisze na nich JLL i OEM i jakis tam NR + znaczek COOO... takie znaczki pamietam ale na 100% nie ronal...

Opublikowano

na moich rs6 c5 jest nr seryjny ,znaczek oooo,made in poland,ronal ,et43 ,8jx18

Opublikowano

Bo magic ma repliki dlatego nie ma ronal:wink:

Opublikowano

no chinczyki mam spawane 3 razy w wietmanie 180 tys garazowane od pierwszego własciciela:decayed:

Opublikowano

No właśnie mi się myliło gdzie spawane były. Czy jeszcze w chinach czy już w wietnamie:decayed:

Opublikowano

I ja to miałem brac:facepalm:

Opublikowano

Magic jeżeli sprzedajesz bo za dużo tych felg to mojego auta już na tych felgach nie zobaczysz:wink:

Opublikowano

Ori czy nie-ori wie kto

Opublikowano

felga.jpg

<br /><br />

felga4.jpg

<br /><br />

napisy na moich rs6 u MAGIC-a są inne przetłoczenia od wewnątrz

Opublikowano

Tez to zauważyłem

Opublikowano

mówiłem ze moje nie sa ronale.. ale nie sa tez chinskie czy włoskie...

wpadłem kiedys nimi w dziure ze az wyskoczył bezpiecznik z pod kompa. odcieło paliwo a fela cała...:wink:

nie jest to plastelina:jerk:

Opublikowano

nie chce ktoś mojego rnsa?? tylko bez panela przedniego :naughty: tzn ramki, wszystko sprawne, potrzebowałem ramke do nowej nawi z a3

Opublikowano
mówiłem ze moje nie sa ronale.. ale nie sa tez chinskie czy włoskie...

wpadłem kiedys nimi w dziure ze az wyskoczył bezpiecznik z pod kompa. odcieło paliwo a fela cała...:wink:

nie jest to plastelina:jerk:

Moje RS`y to też nie ronale :cool1: Ale są to ori felgi bo już kiedyś była dyskusja że nie tylko Ronal robi oryginalne felgi do Audi. Moje są jakiejś firmy WSS:wink:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Bo magic ma repliki dlatego nie ma ronal:wink:

Biali ludzie mają 19`przypominam Ci:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.