Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok, ale przy 9 calach to et najlepsze będzie w granicach 35??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin... co Ty kombinujesz ? :wink:

Znowu musisz coś modzić ?

Opublikowano

najbardziej optymalne to et 35 tak jak jest w felach rs6

Opublikowano

dzięki adamooo za podpowiedź, koło na nowy sezon już w garażu, teraz dobrze spasować z budą :kox:

Opublikowano

ja masz pasować to rób 32 przód i 30tył :)

Opublikowano
ja masz pasować to rób 32 przód i 30tył :)

Adam założyłeś tą swoją roletę ?? ja mam chyba usrany ten moduł sterujący :kwasny:

Opublikowano
ja masz pasować to rób 32 przód i 30tył :)

myślisz??:eusathink: chciałbym żeby przy gwincie wyszło to tak optymalnie, przód lekko schowany tył na równo

Opublikowano

Adam takie et będzie już za budę wystawać chyba. Ja,mam 35 i jest chyba optimus tylko guma wujowa bo 235 Rdzewek mi mówił ze jakbym dał 225 było idealnie i nie tarloby na dziurach.

Opublikowano
ja masz pasować to rób 32 przód i 30tył :)

myślisz??:eusathink: chciałbym żeby przy gwincie wyszło to tak optymalnie, przód lekko schowany tył na równo

tył na równo to jak Adas mówi 30:naughty:

Opublikowano

Już doczytałem.

Opublikowano

Doniek mamy naklejkiii od kierownika B6D :decayed:

Opublikowano
Doniek mamy naklejkiii od kierownika B6D :decayed:

pięknie:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
Doniek mamy naklejkiii od kierownika B6D :decayed:
Rozumiem że mamy znaczyło My czyli ja też:decayed:
Opublikowano

ja tez chce :kox:

Opublikowano
Doniek mamy naklejkiii od kierownika B6D :decayed:
Rozumiem że mamy znaczyło My czyli ja też:decayed:

masz za mało wyrezane auto , musisz znowu przyjechać i napić sie bimbru:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Doniek mamy naklejkiii od kierownika B6D :decayed:

pięknie:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

ja się tak cieszę

tfq0cezadcxl23o53czv.gif

Włodek kurczę :kwasny::doh:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

z tym, że ja teraz pomagam Dońkowi i to Ty będziesz chorował :decayed:

Opublikowano

Jojo

Opublikowano

Po ile chodza kluczyki z b7?Dzisiaj sobie zaprogramowalem kumpla kluczyc z b7. Wciskajac jego kluczyk otwieraja sie oba auta.Z moim kluczykiem zrobilismy tak samo.

Fajnie o tyle,ze obaj nie mamy zamka w drzwiach.I przy rozkodowaniu kluczyka, otworzymy sobie wzajemnie :decayed:

Opublikowano

Panowie mam problem z ustawieniem daty .Gdy ją ustawię pozostaje tylko sama godzina na wyswietlaczu po lewej stronie, a data znika, ostatnio nie podpinałem vaga, ktos miał podobną sytuację??

Opublikowano

z tym wjazdem trochę przesadził, to nie terenówka :grin:

typowy debil i nic wiecej :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.