Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm::grin::polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mnie moja namówiła na audi więc jest sobie sama winna :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

gdzie jest Józek??????

Józek pokaż coś kulturalnego i ze smakiem ale :slina::slina::slina:

Obecny :decayed:

39079446038851064996120.jpg

Opublikowano

Prosze :decayed:

semij.jpg

Opublikowano

RX8 :wink: Smigałem takim, gdyby moja A4 tak zapier...lała:decayed:

Opublikowano

cena zaje...... wysoka.

a kiera trochę przeżyła.

Opublikowano

Aż miślinka cieknie:slina:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Robiliście kiedyś to z kobietą na spidermana:kox: ???

Opublikowano

szukam właśnie takiej, podgrzewanej :kwasny:

Opublikowano
szukam właśnie takiej, podgrzewanej :kwasny:
ja rozmyślam jeszcze, chcę mf ale z b7 strach. była kiedyś za 300 kompletna.
Opublikowano

jest jedna za 300 ale obszywana a wolał bym oryginał powłokę :whistling:

red25jpg.jpg

Opublikowano

daj foto na pw zernkę sobie :decayed:

Opublikowano
Ogólnie Depo to szału nie robi kiedyś miałem w Bmw i lipa jak cholera:facepalm: Wyglądało naprawdę fajnie ale jeżeli chodzi o świecenie to słabizna:thumbdown: Chociaż było to troche czasu temu ale chyba wiele się nie zmieniło:wink:
Opublikowano
Ogólnie Depo to szału nie robi kiedyś miałem w Bmw i lipa jak cholera:facepalm: Wyglądało naprawdę fajnie ale jeżeli chodzi o świecenie to słabizna:thumbdown: Chociaż było to troche czasu temu ale chyba wiele się nie zmieniło:wink:

Ale wiesz lampy ładne bo nowe i czarne w środku no i dosyć tanie a soczewki to chyba każdy w domu jakieś ma po tej fali wymian od B8:decayed:

Opublikowano

kurde ta to ma tyłeczek jak akumulator....nic tylko ładować:decayed:

Opublikowano

zobacz tu :decayed:

idealnadupajpg.jpg

Opublikowano
Ogólnie Depo to szału nie robi kiedyś miałem w Bmw i lipa jak cholera:facepalm: Wyglądało naprawdę fajnie ale jeżeli chodzi o świecenie to słabizna:thumbdown: Chociaż było to troche czasu temu ale chyba wiele się nie zmieniło:wink:

Ale wiesz lampy ładne bo nowe i czarne w środku no i dosyć tanie a soczewki to chyba każdy w domu jakieś ma po tej fali wymian od B8:decayed:

No może i masz racje ewentualnie Gwerty coś tam pewnie ma ale nie wiem czy jest sens rezać bo ogólnie jakość materiału tych lamp nie robi szału:whistling:
Opublikowano

kolego "Luki1984" a co to znaczy na Spidermena ? :grin: Chetnie sprobuje w domu byle bym z jakas siecia po chalupie nie musial latac i probowac kobiety w nia zlapac :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.