Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wandej 120 zł za poduche pod skrzynie?

Nom. O ile to ta bo opis niby pod automat ale raczej do manuala:kwasny:Droga jakoś bo trochę ponad rok temu za 70 kupiłem bodajże:mysli: Ale w IC po zniżce 143zł:facepalm:

Mam i taką za nie całe 50dyszek ale bez obudowy:decayed:

To co więcej niż 120zł dałeś za tego lema?:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie było czasu wpadłem do ASO i wziałem ORI

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

hehehe... niedługo kazdy kto bedzie chciał byc w divisionie bedzie musiał takie posiadac:decayed:

Opublikowano

Taaa we wszystkich kolorach po jednym komplecie :whistling:

WANDEJ już pewnie nabył :naughty:

Opublikowano
Taaa we wszystkich kolorach po jednym komplecie :whistling:

WANDEJ już pewnie nabył :naughty:

Tak kupiłem ale Puma ode mnie je wybłagał żebym mu wysłał , żeby doszły przed świętami bo Pan z aukcji powiedział że nie dadzą już rady:bag:

Opublikowano

W końcu będzie miał Bombowe AUTO :kox:

Opublikowano
Łooo, tutaj też są dupeczki widzę, a ja tu pierwszy raz dopiero.... :facepalm:

nie...

tu jest józek726, który 'pokazuje' nam kołysanki :grin:

:kox:

:hi:

biel23jpg.jpg

zsniegiempng.jpg

Opublikowano
Taaa we wszystkich kolorach po jednym komplecie :whistling:

WANDEJ już pewnie nabył :naughty:

Tak kupiłem ale Puma ode mnie je wybłagał żebym mu wysłał , żeby doszły przed świętami bo Pan z aukcji powiedział że nie dadzą już rady:bag:

Szkoda tylko że się nie zgodziłeś:kwasny::decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Andrzej ktoś imię pomylił chyba:grin:

Opublikowano

Mi jest bardziej do smiechu.... Disco mi otwieraja :facepalm::facepalm:

167429_453789438013132_2026574841_n.jpg

Opublikowano
Mi jest bardziej do smiechu.... Disco mi otwieraja :facepalm::facepalm:

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/167429_453789438013132_2026574841_n.jpg

I tak że nie "Nokaut":polew::polew:

Puma Ty szydzisz a ludzie chcą mieć kozy no:decayed:

Opublikowano

Ty no juz było Vas Legas... ze 2 lata sie utrzymało... pozniej było Venus planet... teraz znowu cos innego:decayed: trzeba wypucowac B6 załozyc 18stki , włosy na zel i jakas 16 mozna wyrwac:grin::grin:

Opublikowano

Też teraz mam koze więc siedze cicho:decayed:

Opublikowano
Też teraz mam koze więc siedze cicho:decayed:

ale z biegiem topniejacego sniegu idziesz w doł:wink:

Opublikowano

Ja zamiast gwintu który w sumie planowałem już dawno mam PS3:decayed:Tam dopiero można zglebować auto(GT5):yeah:

Opublikowano
Ja zamiast gwintu który w sumie planowałem już dawno mam PS3:decayed:Tam dopiero można zglebować auto(GT5):yeah:

A ja mam i gwint i PS3 razem z GT5:naughty:

Opublikowano
Ja zamiast gwintu który w sumie planowałem już dawno mam PS3:decayed:Tam dopiero można zglebować auto(GT5):yeah:

A ja mam i gwint i PS3 razem z GT5:naughty:

Bogatemu wszystko wolno jak to się mówi:decayed:

A po za tym jak kupiłeś te rotory to już przegiąłeś i dałem Twoje namiary znajomym z CBŚ:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.