Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ktoś mniej więcej wie ile kosztuje swap na 2.7bit quattro?

15 k ++

Nie strasz go:wink: Flyer swapa za darmo miał:wink: Ale dobrze przemyslał wszystko i powstał idealny plan czyli kupił rozbita ese i opierdzielił na częsci całe body itp(a czesci z esy to rarytasy) i do tego swojego dwaipół i wyszło mu na zero:good:

Bo kupił ese w dobrej cenie:wink: sprzedał swoj motor... a ja mówie o rezaniu od reza.... same hamulce 345 + tył i robi Ci sie 3000 zł:naughty:

bo nie sadze zebys robił swapa na seryjny motor tylko soft od strzała wleci i 312 mm bedzie za słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam swap silnika to 10tys lekko.

DO tego tutaj wchodzi jeszcze Q....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Pany z waszymi osłonami pod silnikiem u mnie dziś poleciała jednak za nisko chyba :facepalm::wallbash:

3 lata trytytkowałem:decayed:

wyleciała ostatnio juz na amen bo nie było juz co lapac

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Sam swap silnika to 10tys lekko.

DO tego tutaj wchodzi jeszcze Q....

tez to tak liczyłem... sam silnik na allegro z 6 K. Q tez pewnie z 4... pasowało by juz FMIC robic.

hamulce... i naprawde nie mała suma sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczylem bez hamulcow.:grin::grin:

I tak mam latwiej,bo mam v6.

Ale od razu rozrzad,jakies uszczelnienia.

I pewnie kilka innych pier**l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i nie mówie o najtanszych silnikach bo wiadomo ze szału nie bedzie za 3 K:decayed:

czyli 6K, Q 4 K halulce 3 K FMIC 2 K pewnie z wydechem cos by sie ruszyło:decayed: no i sofcik bo az szkoda jezdzic 2,7Bitem seria jak taki potencjał na 330 Kuca... no i oczywiscie pakiet startowy rozdzad oleje filtry.

cos jeszcze? to mnie poprawcie:wink: Sam juz taka opcje rozwazałem.

aaa jeszcze robocizna kogos:wink:

wiec kwota nie jest mala i raczej wole mojego parcha sprzedac za 2-3 lata i jak dobzre firma sie rozkreci to A5 3.0 TDI:wink: puki co za drogie bo 100 trzeba miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Pany z waszymi osłonami pod silnikiem u mnie dziś poleciała jednak za nisko chyba :facepalm::wallbash:

u mnie git majonez...jeszcze wisi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Pany z waszymi osłonami pod silnikiem u mnie dziś poleciała jednak za nisko chyba :facepalm::wallbash:

u mnie git majonez...jeszcze wisi :decayed:

ja swoje (silnika i skrzyni) tak przyczepiłem że jak się urwie to razem z dokładką:bag: A dokładka na pewno ze zderzakiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz?? Oczywiście Lemforder:decayed: O ile skrzyni jest tania to już silnika nie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemfordera mam w marnych cenach i 500zł ledwo byś się z tymi od silnika wyrobił:facepalm: Ale corteco mam dobrych jakbyś chciał 370zł za silnika a do skrzyni 120lemforder:hi:

Mówiłem jakie taniutkie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej 120 zł za poduche pod skrzynie?

Nom. O ile to ta bo opis niby pod automat ale raczej do manuala:kwasny:Droga jakoś bo trochę ponad rok temu za 70 kupiłem bodajże:mysli: Ale w IC po zniżce 143zł:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówie ile dałem za swoja... jak wysrała sie 2 dni przed korekta u rogala i musiałem miec na juz:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...