Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ktoś mniej więcej wie ile kosztuje swap na 2.7bit quattro?

15 k ++

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ktoś mniej więcej wie ile kosztuje swap na 2.7bit quattro?

15 k ++

Ojoj. Czemu ja myślałem, że 10k styknie :grin:?

Opublikowano

wiem ze jest kryzys :decayed: ale z 10 nawet nie ma co startowac

Opublikowano

http://i.imgur.com/NavtHl.jpg

To ściągasz żeby do śrub się dostać.

a to podważyć i wyjdzie ?:decayed: a gdzie dostane taki głośniczek ? bo w domu pewnie nic nie mam :kwasny:

Opublikowano

http://i.imgur.com/NavtHl.jpg

To ściągasz żeby do śrub się dostać.

a to podważyć i wyjdzie ?:decayed: a gdzie dostane taki głośniczek ? bo w domu pewnie nic nie mam :kwasny:

Ten plastyk ciągniesz delikatnie do siebie i wyskoczy z zaczepów:wink:
Opublikowano
ktoś mniej więcej wie ile kosztuje swap na 2.7bit quattro?

15 k ++

Ojoj. Czemu ja myślałem, że 10k styknie :grin:?

jak masz 10 do wydania to modz 1.8T:wink:

Opublikowano

Zderzak Audi A4 S-line 01-04 (2874417592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nic tylko brać

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

http://i.imgur.com/NavtHl.jpg

To ściągasz żeby do śrub się dostać.

a to podważyć i wyjdzie ?:decayed: a gdzie dostane taki głośniczek ? bo w domu pewnie nic nie mam :kwasny:

Ten plastyk ciągniesz delikatnie do siebie i wyskoczy z zaczepów:wink:

ok, dzięki za wskazówki :wink: teraz tylko głośnik :decayed:

Opublikowano
ktoś mniej więcej wie ile kosztuje swap na 2.7bit quattro?

15 k ++

Nie strasz go:wink: Flyer swapa za darmo miał:wink: Ale dobrze przemyslał wszystko i powstał idealny plan czyli kupił rozbita ese i opierdzielił na częsci całe body itp(a czesci z esy to rarytasy) i do tego swojego dwaipół i wyszło mu na zero:good:

Opublikowano

wolał bym sama dokładkę kupić :decayed: bo zderzak mam :grin:

Opublikowano
ktoś mniej więcej wie ile kosztuje swap na 2.7bit quattro?

15 k ++

Ojoj. Czemu ja myślałem, że 10k styknie :grin:?

jak masz 10 do wydania to modz 1.8T:wink:

The thing is... nawet 500 zł nie mam :grin:

Tak tylko pytałem co by było gdyby :wink: Teraz wizyta u Bartka mi się szykuje zapobiegawczo.. :doh:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Jozek, głośniczek w elektronicznym powinieneś dostać jakieś o śr. 3cm :decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

A jak nie to wymontuj z jakiejś gadające/grającej zabawki jak ja to zrobiłem :grin:

Opublikowano

aa to luzik :) dzięki :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
No dzięki już go oglądałem ale tak jak mówiłem narazie trzeba święta wyprawić a nie zderzaki kupować:decayed:
Opublikowano

tokjo29jpg.jpg

biel20jpg.jpg

Opublikowano

A masz Ty łobuzie :decayed:

out.php?i=456983_224843-300553943396271-1661957693-n.jpg

out.php?i=456984_44598-300441613407504-895398299-n.jpg

out.php?i=456985_30338-299681040150228-1692580382-n.jpg

Opublikowano

Łooo, tutaj też są dupeczki widzę, a ja tu pierwszy raz dopiero.... :facepalm:

Opublikowano
Łooo, tutaj też są dupeczki widzę, a ja tu pierwszy raz dopiero.... :facepalm:

nie...

tu jest józek726, który 'pokazuje' nam kołysanki :grin:

Opublikowano

w Battalione B5 to się wymieniamy z jozkiem fotkami, hehe :whistling::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.