Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany posiadam na sprzedaz 4 sztuki Pompowtryskow o numerze: 038130073 BQ , wyciagniete z A4 2008r z przebiegiem 72tys km.

Owe pompki zakupilem z zaufanego zrodla , dane kontaktowe otrzymalem od klubowiczow (a4-klub.pl) , ktorzy rowniez dokonali zakupu u tego samego sprzedawcy i wszystko bylo wporzadku.

Pompowtryski mialy byc montowane do Mojej A4 B6 AWX lecz plany sie zmienily diametralnie i wyjazd do Polski autem odwolany z powody awarii :facepalm:

Obecnie owe pompki wciaz leza zapakowane w pudelku przez sprzedawce.

Cena za komplet 4 szt. to 900zl + koszta wysylki okolo 40-50zl.

W polsce bede od 20-tego Grudnia do 4-tego Stycznia tak wiec jak ktos zainteresowany to prosze na pw to po przyjezdzie moge zrobic i wyslac paczke.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Artur :grin: :grin: :grin: .

Przecież nie mam wątku w dziale moja A4 , no chyba że z racji wieku dostanę się bez tego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur :grin: :grin: :grin: .

Przecież nie mam wątku w dziale moja A4 , no chyba że z racji wieku dostanę się bez tego :decayed:

ja się łudziłem, że się skusisz i założysz :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba z 1 na plusie i padający deszcz ze śniegiem:facepalm: a tak poza konkursem :

dziś mija 3 tydzień bez faja:banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba z 1 na plusie i padający deszcz ze śniegiem:facepalm: a tak poza konkursem :

dziś mija 3 tydzień bez faja:banan::banan::banan:

No Domin gratki trzymaj fason i nie daj się złamać:wink: u mnie na plusie a na drodze szlam jak c**j leży jechałem odwieźć żonkę do pracy to jak mnie na zakręcie majtnęło to aż mi się ciepło zrobiło:facepalm: pedały maja w d*pie zamiast przejechać z raz pługiem:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, w centrum Polski, 3 na plusie :naughty: ale pada deszcz :thumbdown: śniegu już prawie nie ma :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w Bydgoszczy +3...

Dominik Gratulacje!! ja już 10miesięcy bez palenia :banan: a największy kryzys miałem jak u Ciebie rezaliśmy moje fotele :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany posiadam na sprzedaz 4 sztuki Pompowtryskow o numerze: 038130073 BQ , wyciagniete z A4 2008r z przebiegiem 72tys km.

Owe pompki zakupilem z zaufanego zrodla , dane kontaktowe otrzymalem od klubowiczow (a4-klub.pl) , ktorzy rowniez dokonali zakupu u tego samego sprzedawcy i wszystko bylo wporzadku.

Pompowtryski mialy byc montowane do Mojej A4 B6 AWX lecz plany sie zmienily diametralnie i wyjazd do Polski autem odwolany z powody awarii :facepalm:

Obecnie owe pompki wciaz leza zapakowane w pudelku przez sprzedawce.

Cena za komplet 4 szt. to 900zl + koszta wysylki okolo 40-50zl.

W polsce bede od 20-tego Grudnia do 4-tego Stycznia tak wiec jak ktos zainteresowany to prosze na pw to po przyjezdzie moge zrobic i wyslac paczke.

Pozdrawiam.

900 zł z uszczelkami? czy trzeba sobie dokupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie kto ma w gdansku B7 GD 383.. ? przyznac sie prawie mnie przed 2h staranowal na grunwaldzkiej przelatujac na czerwonym

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

:banan::banan::banan::polew::polew::polew::polew::polew:

How To Last As Long As You Want In Bed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was Avanta który posiada w tylnej klapie wkładkę zamka do otworzenia kluczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Magic87 pompki sa z uszczelkami tak jak byly wyjete z auta. Moge opuscic cene do 800zl + kw zeby mi to nie zalegalo bo pilnie potrzebuje kase zeby uruchomic auto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rezerwuj. Ale musimy szczegoly na pw ugadać.

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Nie lepiej moje AL :wink:

Te pomki już za dużo widziały:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to rezerwuje i pisz ns pw co Cie interesuje. Postaram sie szybko odpowiedziec ale narazie w robocie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...