Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Precz z chromem, na czarno go dać :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Precz z chromem, na czarno go dać :decayed:
No dokładnie mi też jakoś czerń leży:wink:
Opublikowano
Precz z chromem, na czarno go dać :decayed:
No dokładnie mi też jakoś czerń leży:wink:

Czarne wyszczupla - oby nie wszystko :polew:

Opublikowano

Koledzy chce ktoś moje Recaro:decayed:

Opublikowano

Koledzy chce ktoś moje b6 :decayed:

Opublikowano
Koledzy chce ktoś moje Recaro:decayed:

Wtf?

Nie rob tego bledu i nie gon recaro bo nie ma lepszych

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
Koledzy chce ktoś moje b6 :decayed:
A które to Twoje:naughty:
Opublikowano

Gdzieś tam daleko jest wątek ogólnie to wew s-line z rns bose i fotelami b7 s-line z zew pakiet chrom ciemne szyby bixy reszta ori cena za wsio 27tysi albo robię golasa za23

Opublikowano

Tak tylko pytam bo drugiego nie mam zamiaru nabywać:grin: prędzej jak byś gonił to miałem kupca no ale trudno:wink:

Opublikowano

Moja od wiosny robi wylot :grin:

Opublikowano

pewnie tymek za nim w końcu go pogonisz jeszcze ze 2 razy go ogołocisz i wyrezasz :grin:

Opublikowano
Koledzy chce ktoś moje Recaro:decayed:

Wtf?

Nie rob tego bledu i nie gon recaro bo nie ma lepszych

Wysłane z mojego MT11i

Pewnie na ktores Ksiedzowe chce wymienic :naughty:

Opublikowano
pewnie tymek za nim w końcu go pogonisz jeszcze ze 2 razy go ogołocisz i wyrezasz :grin:

:grin::polew::grin:

Opublikowano
Koledzy chce ktoś moje Recaro:decayed:

Wtf?

Nie rob tego bledu i nie gon recaro bo nie ma lepszych

Wysłane z mojego MT11i

Pewnie na ktores Ksiedzowe chce wymienic :naughty:

Dla mnie bez szału, jedyne na które bym się zamienił to czarne z jasną alkantarą najlepiej w pełnej opcji z grzaną kanapą i pamięciami. Ale takiego białego kruka nie upoluje prędko :)

Opublikowano
Koledzy chce ktoś moje Recaro:decayed:

Wtf?

Nie rob tego bledu i nie gon recaro bo nie ma lepszych

Wysłane z mojego MT11i

Pewnie na ktores Ksiedzowe chce wymienic :naughty:

Recaro idzie na handel ponieważ nie umiem się do tej pełnej skóry przyzwyczaić. Co siadam to zimno w dupsko a w znów w lato będzie nieźle grzało.

Wracam do zestawu z B7 S-Line

Opublikowano

No co ty :shock3:

Opublikowano

Czyli środek materiał a boki skóra?

Opublikowano

no ale stary po to odpalasz w lecie klime, a zimą grzanie d*p żeby cieszyć się z komfortu podróżowania w skórach. Ale jak kto woli , wolny wybór :)

Opublikowano
Koledzy chce ktoś moje Recaro:decayed:

Wtf?

Nie rob tego bledu i nie gon recaro bo nie ma lepszych

Wysłane z mojego MT11i

Pewnie na ktores Ksiedzowe chce wymienic :naughty:

Recaro idzie na handel ponieważ nie umiem się do tej pełnej skóry przyzwyczaić. Co siadam to zimno w dupsko a w znów w lato będzie nieźle grzało.

Wracam do zestawu z B7 S-Line

I dobrze co wszyscy się jarają tymi recaro:polew:
Opublikowano

jedynie na co bym zamienił moje recaro to są stołki z RSa w bieli :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.