Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dam Ci nawet poprowadzić :decayed:
:kox::kox::kox::jerk:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze, że za marzenia nie każą płacić bo Józek był by bankrutem :polew:

Opublikowano

Uff. Po 6 tygodniach moja niuńka powróciła do garażu... Aż się za nią stęskniłem :naughty:

Opublikowano
Dobrze, że za marzenia nie każą płacić bo Józek był by bankrutem :polew:

już dawno bym nie żył:decayed:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Fajna dziewczyna

:decayed:

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina::slina:

Cześć Rezacze Józek :hi:

Opublikowano

:hi:Siema :decayed:

Opublikowano

:siema:

Pany a jak przygotowania do świąt? prezenty już są ?? :decayed:

Opublikowano
:siema:

Pany a jak przygotowania do świąt? prezenty już są ?? :decayed:

Już popakowane leżą i czekają :wink:

Opublikowano
:siema:

Pany a jak przygotowania do świąt? prezenty już są ?? :decayed:

Prezent już są, % promile w trakcie - pozdrawiam

Opublikowano

Szanowni koledzy jezeli ktos byl by zainteresowany to dalej posiadam na sprzedaz Pompowtryski 038130073 BQ w cenie 800zl komplet 4 sztuki + koszta wysylki (okolo 40-50zl)

:hi:

Opublikowano
:siema:

Pany a jak przygotowania do świąt? prezenty już są ?? :decayed:

U mnie święta bidne w tym roku:kwasny: Ale chyba źle i tak nie będzie w święta:kox: 2 dni melanżu:kox: Albo i kurfa więcej bo dzisiaj też wypada coś wypić:kwasny:

Opublikowano
:siema:

Pany a jak przygotowania do świąt? prezenty już są ?? :decayed:

U mnie święta bidne w tym roku:kwasny: Ale chyba źle i tak nie będzie w święta:kox: 2 dni melanżu:kox: Albo i kurfa więcej bo dzisiaj też wypada coś wypić:kwasny:

Trzeba było na święta odkładać a nie furę cały rok rezać:polew:
Opublikowano

Furę to już pomijam ale robote mam teraz mało płatną(ale dobrą) bo przed wakacjami mnie przecież zwolnili z Inter carsu( w lutym sprawa w sądzie to może odżyje:decayed:)

Opublikowano
Furę to już pomijam ale robote mam teraz mało płatną(ale dobrą) bo przed wakacjami mnie przecież zwolnili z Inter carsu( w lutym sprawa w sądzie to może odżyje:decayed:)

Panowie u..j z kasą zdrowie najważniejsze- wasze zdrowie po raz pierwszy :decayed:

:drunk:

Opublikowano

Dasz radę Mikołaj przyjdzie i graty przyniesie:decayed:

Opublikowano
Dasz radę Mikołaj przyjdzie i graty przyniesie:decayed:

A w to nie wątpie:decayed: Ale coś by przymodził:jerk:

Opublikowano
Dasz radę Mikołaj przyjdzie i graty przyniesie:decayed:

A w to nie wątpie:decayed: Ale coś by przymodził:jerk:

Ja jak nie modziłem przy aucie, to przy kobicie modziłem - i tak zmodziłem dwóch diabłów :kox:

Opublikowano
Dasz radę Mikołaj przyjdzie i graty przyniesie:decayed:

A w to nie wątpie:decayed: Ale coś by przymodził:jerk:

Ja jak nie modziłem przy aucie, to przy kobicie modziłem - i tak zmodziłem dwóch diabłów :kox:

Karol oby tylko zdrowo sie chowali - najlepszy mod z możliwych :kox: graty - chodź moja żona do dziś córy sie domaga- :whistling:

Opublikowano
Dasz radę Mikołaj przyjdzie i graty przyniesie:decayed:

A w to nie wątpie:decayed: Ale coś by przymodził:jerk:

Ja jak nie modziłem przy aucie, to przy kobicie modziłem - i tak zmodziłem dwóch diabłów :kox:

No żebyś nie wykrakał:przebiegly:

Opublikowano
Dasz radę Mikołaj przyjdzie i graty przyniesie:decayed:

A w to nie wątpie:decayed: Ale coś by przymodził:jerk:

Ja jak nie modziłem przy aucie, to przy kobicie modziłem - i tak zmodziłem dwóch diabłów :kox:

Karol oby tylko zdrowo sie chowali - najlepszy mod z możliwych :kox: graty - chodź moja żona do dziś córy sie domaga- :whistling:

Moja też mi brzynczy, że jeszcze córe chce, bo z nami to osiwieje... :decayed: generalnie nie twierdzi, że ma dwoje dzieci, tylko troje... Mnie też zalicza do tej ekipy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.