Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro juz zniknie na plusie ma byc:whistling:

nie ciekawie sie sezon narciarski zaczyna w tym roku:facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie obudowany lusterek zwykłych i składanych są takie same. Bo kupiłem i się zastanawiam czy muszę malować czy mogę stare wrzucić.

Opublikowano

niestety szkoda czasu na to autko:thumbdown: , choć wrażenie zrobił kolorkem na pierwszy rzut oka:naughty:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Panowie obudowany lusterek zwykłych i składanych są takie same. Bo kupiłem i się zastanawiam czy muszę malować czy mogę stare wrzucić.

to samo:wink:

Opublikowano

domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

niestety szkoda czasu na to autko:thumbdown: , choć wrażenie zrobił kolorkem na pierwszy rzut oka:naughty:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Panowie obudowany lusterek zwykłych i składanych są takie same. Bo kupiłem i się zastanawiam czy muszę malować czy mogę stare wrzucić.

to samo:wink:

No to gicior. Gdzieś czytałem że przewody grzania już są do lusterek pociągnięte czy to prawda?

A przewody fotochrom muszę od górnego lusterka ciągnąć?

Opublikowano
domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak

Wysłane z mojego MT11i

z mojej elektrycznej perspektywy to tak:

moduły klimy , kiery i MCE miały błąd numeru vin , czyli były zmieniane a zapewne dwa ostatnie wyleciały w kosmos przy strzale z przodu:wink:

przebieg oki i niebył kręcony , motor chodził równo(aczkolwiek na 100 był wyjmowany w całości) , pompki oki dwumas tyż

reszte czyli blachare oceniał Marcin:

lampy depo parowały jak h..., podłużnice malowane , przy przednich słupkach nie popisali sie ze spasowaniem drzwi:grin:tylnia klapa malowana , błotnik lewy rozpiżdżony był aż do poszycia:facepalm:zrobione też tak sobie:wink:

Opublikowano
domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak

Wysłane z mojego MT11i

z mojej elektrycznej perspektywy to tak:

moduły klimy , kiery i MCE miały błąd numeru vin , czyli były zmieniane a zapewne dwa ostatnie wyleciały w kosmos przy strzale z przodu:wink:

przebieg oki i niebył kręcony , motor chodził równo(aczkolwiek na 100 był wyjmowany w całości) , pompki oki dwumas tyż

reszte czyli blachare oceniał Marcin:

lampy depo parowały jak h..., podłużnice malowane , przy przednich słupkach nie popisali sie ze spasowaniem drzwi:grin:tylnia klapa malowana , błotnik lewy rozpiżdżony był aż do poszycia:facepalm:zrobione też tak sobie:wink:

No jak dwóch fachowców pojechało to prześwietlili na maxa furmankę:decayed::wink:
Opublikowano
domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak

Wysłane z mojego MT11i

z mojej elektrycznej perspektywy to tak:

moduły klimy , kiery i MCE miały błąd numeru vin , czyli były zmieniane a zapewne dwa ostatnie wyleciały w kosmos przy strzale z przodu:wink:

przebieg oki i niebył kręcony , motor chodził równo(aczkolwiek na 100 był wyjmowany w całości) , pompki oki dwumas tyż

reszte czyli blachare oceniał Marcin:

lampy depo parowały jak h..., podłużnice malowane , przy przednich słupkach nie popisali sie ze spasowaniem drzwi:grin:tylnia klapa malowana , błotnik lewy rozpiżdżony był aż do poszycia:facepalm:zrobione też tak sobie:wink:

poza pierwszym wrażeniem bardzo sympatycznym, nic więcej, jak Doniek wspomniał lewy tył poszycie zmieniane ale kijowo poszpachlowane, tył malowany klapa, najlepsze to że cały przód macha nawet podłużnice pół w kolorze a pół bez koloru lampy nówki widać valeo kurde co tam jeszcze było :grin: do odpuszczenia jeżeli ktoś chcę :facepalm:

Opublikowano

No to gicior. Gdzieś czytałem że przewody grzania już są do lusterek pociągnięte czy to prawda?

A przewody fotochrom muszę od górnego lusterka ciągnąć?

tak grzanie luster Ci odpali bo realizowane jest z silniczków szyb , wiązke grzania masz w ele. lustrach:wink:

co do foto to tak jak pytasz:naughty:

Opublikowano

Czyli osobno tylko Fotochrom. Tam są bodajże 3 przewody to wszystkie ciągne?

Opublikowano
Czyli osobno tylko Fotochrom. Tam są bodajże 3 przewody to wszystkie ciągne?

do fotochromu dwa :wink:

Opublikowano
Czyli osobno tylko Fotochrom. Tam są bodajże 3 przewody to wszystkie ciągne?

po 2 na strone do sterowników drzwi w piny 7 i 8 kostki 10pinowej:wink:

Opublikowano

Fajnie dzięki za pomoc. A tobie Domin szczególnie Kiera śmiga elegancko:hi:

Opublikowano
Fajnie dzięki za pomoc. A tobie Domin szczególnie Kiera śmiga elegancko:hi:
Weź i mi podziękuj chociaż za chęci :grin::naughty:
Opublikowano

Marcin dziękuje ci bardzo przyjacielu ty mój. Daj nr konta inaczej ci podziękuje.:naughty:

Opublikowano
domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak

Wysłane z mojego MT11i

z mojej elektrycznej perspektywy to tak:

moduły klimy , kiery i MCE miały błąd numeru vin , czyli były zmieniane a zapewne dwa ostatnie wyleciały w kosmos przy strzale z przodu:wink:

przebieg oki i niebył kręcony , motor chodził równo(aczkolwiek na 100 był wyjmowany w całości) , pompki oki dwumas tyż

reszte czyli blachare oceniał Marcin:

lampy depo parowały jak h..., podłużnice malowane , przy przednich słupkach nie popisali sie ze spasowaniem drzwi:grin:tylnia klapa malowana , błotnik lewy rozpiżdżony był aż do poszycia:facepalm:zrobione też tak sobie:wink:

poza pierwszym wrażeniem bardzo sympatycznym, nic więcej, jak Doniek wspomniał lewy tył poszycie zmieniane ale kijowo poszpachlowane, tył malowany klapa, najlepsze to że cały przód macha nawet podłużnice pół w kolorze a pół bez koloru lampy nówki widać valeo kurde co tam jeszcze było :grin: do odpuszczenia jeżeli ktoś chcę :facepalm:

no to niezly pazdzierz.. A cena jak za zdrowe auto bez wiekszych przygod

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
Marcin dziękuje ci bardzo przyjacielu ty mój. Daj nr konta inaczej ci podziękuje.:naughty:
Ale co opier... mu konto czy debet zrobisz:polew:
Opublikowano

Teraz już wiecie skąd kasa na mody i auto:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Teraz już wiecie skąd kasa na mody i auto:grin::grin::grin::grin:
:polew::polew::polew::polew: ja tam zdziwiony nie jestem:grin::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.