Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...

trzeba bylo zamowic przelaczniki z A6 to nie byloby problemu ze spasowaniem

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...

trzeba bylo zamowic przelaczniki z A6 to nie byloby problemu ze spasowaniem

a podłączenie P&P ?

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...

masz fote ?

Opublikowano

20130109134224.jpg

Z daleka bo wstyd... Trza będzie opier... na allegro.

Opublikowano

myślałem że mowa o tych :

960_1.jpg

:decayed:

Opublikowano

Ukł. chłodzenia odpowietrzony, uf..

btw.

2.45 w nocy, dostaje telefon od szefa, że się rozbił z lawetą gdzieś pod Lubeck w Niemczech i pyta się, czy nie przyjadę po nie go. Mówię ok, i mam czekać na telefon. Dzwoni, że już nie trzeba jechać, bo załatwił transport z ADAC.

Ogólnie laweta, MB Sprinter + 3 samochody chyba o d*pę teraz robić :kwasny:

Opublikowano
myślałem że mowa o tych :

http://s8.postimage.org/br33ye941/960_1.jpg

:decayed:

Chyba sie starzeje i mi to juz sie nie podoba.

Takie na sile i nie ori :grin:

Opublikowano

jak to nie oryginał ? właśnie że oryginał :decayed:

Opublikowano

http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=271135640516&ssPageName=ADME:L:LCA:IE:1123#ht_500wt_1282

Wystawiłem kiere na sprzedaż, jak ktoś chętny to zapraszam do licytacji :) Kuriera do Polski mogę wysłać za 23 euro :hi:

Opublikowano
myślałem że mowa o tych :

http://s8.postimage.org/br33ye941/960_1.jpg

:decayed:

Takie też mam. Troszkę inne dlatego nie pasują. Nie wrzucałem zdjęcia bo przy w tych to w ogóle jest dramat...

Opublikowano

daj numery tych co ty masz :wink:

Opublikowano
http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=271135640516&ssPageName=ADME:L:LCA:IE:1123#ht_500wt_1282

Wystawiłem kiere na sprzedaż, jak ktoś chętny to zapraszam do licytacji :) Kuriera do Polski mogę wysłać za 23 euro :hi:

A listwy kiedy wystawiasz :naughty::wink:

Opublikowano

Listwy moze zostawie do nowego projektu :P

Sent from my GT-I9100

Opublikowano
Listwy moze zostawie do nowego projektu :P

Sent from my GT-I9100

Czyli następne znowu B6 :kox:

Opublikowano

Ja bardziej stawiam na b7 3.0 tdi

Opublikowano
Ja bardziej stawiam na b7 3.0 tdi
:naughty::naughty: noo ja też:wink:
Opublikowano

Odnośnie tematu kamery cofania to ja kupiłem takie coś , jeszcze tylko muszę dorwać jakiś dobry adapter i zobaczymy jak to działa

Audi A6 / A8 / A4 Handle Reverse Backup Camera Car Parking | eBay

cały panel już przymierzałem i pasuje jak ulał :naughty:

Opublikowano

Noo wygląda spoko:naughty:

Opublikowano

No ja mam dokładnie to samo. Z A6 C6 pasuje do nas idealnie.

Opublikowano
Odnośnie tematu kamery cofania to ja kupiłem takie coś , jeszcze tylko muszę dorwać jakiś dobry adapter i zobaczymy jak to działa

Audi A6 / A8 / A4 Handle Reverse Backup Camera Car Parking | eBay

cały panel już przymierzałem i pasuje jak ulał :naughty:

Ja tam kupilem kamerke chinska w miejsce podswietlenia tablicy za 55zl z wysylka i tez dziala dobrze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Odnośnie tematu kamery cofania to ja kupiłem takie coś , jeszcze tylko muszę dorwać jakiś dobry adapter i zobaczymy jak to działa

Audi A6 / A8 / A4 Handle Reverse Backup Camera Car Parking | eBay

cały panel już przymierzałem i pasuje jak ulał :naughty:

Ja tam kupilem kamerke chinska w miejsce podswietlenia tablicy za 55zl z wysylka i tez dziala dobrze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

No tak ale wygląda to kiepsko i jednej lampki nie masz o to się rozchodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.