Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz zdało by się jakąś buteleczkę mocniejszego alkoholu wypić :kox:

Ogólnie dzięki :hi:może furka nie jest jakaś full wypasiona ale daje rade :wink:

Są bidniejsze:bag:

Oj tam oj tam nie każdy ma tyle siana jak Wy:grin: ja jeszcze Was dogonię z modami:decayed:

Wladi będę scigał ich razem z Tobą :naughty:

Domin nam pomoże i będzie git

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz zdało by się jakąś buteleczkę mocniejszego alkoholu wypić :kox:

Ogólnie dzięki :hi:może furka nie jest jakaś full wypasiona ale daje rade :wink:

Są bidniejsze:bag:

Oj tam oj tam nie każdy ma tyle siana jak Wy:grin: ja jeszcze Was dogonię z modami:decayed:

I kto to mówi:decayed:Na państwowym lepiej ponoć:naughty:

Opublikowano
Teraz zdało by się jakąś buteleczkę mocniejszego alkoholu wypić :kox:

Ogólnie dzięki :hi:może furka nie jest jakaś full wypasiona ale daje rade :wink:

Są bidniejsze:bag:

Oj tam oj tam nie każdy ma tyle siana jak Wy:grin: ja jeszcze Was dogonię z modami:decayed:

Ja pół roku jeździłem standardową wersją , ale niestety to forum mnie "zniszczyło " :facepalm::wink:

Opublikowano

Marudzicie ja se skarbonke kupiłem i zaczynam składać na mody :banan:

Mikaszi :hi:

Opublikowano
Teraz zdało by się jakąś buteleczkę mocniejszego alkoholu wypić :kox:

Ogólnie dzięki :hi:może furka nie jest jakaś full wypasiona ale daje rade :wink:

Są bidniejsze:bag:

Oj tam oj tam nie każdy ma tyle siana jak Wy:grin: ja jeszcze Was dogonię z modami:decayed:

I kto to mówi:decayed:Na państwowym lepiej ponoć:naughty:

Przestańcie siać propagandę Marcin wam powie jak to jest na państwowym:grin: szału ni ma ale plecak na garba i do przodu:polew:
Opublikowano
Teraz zdało by się jakąś buteleczkę mocniejszego alkoholu wypić :kox:

Ogólnie dzięki :hi:może furka nie jest jakaś full wypasiona ale daje rade :wink:

Są bidniejsze:bag:

Oj tam oj tam nie każdy ma tyle siana jak Wy:grin: ja jeszcze Was dogonię z modami:decayed:

Ja pół roku jeździłem standardową wersją , ale niestety to forum mnie "zniszczyło " :facepalm::wink:

pół roku??

ja prawie dwa lata jeździłem, zanim tempomat założyłem...

Opublikowano
Teraz zdało by się jakąś buteleczkę mocniejszego alkoholu wypić :kox:

Ogólnie dzięki :hi:może furka nie jest jakaś full wypasiona ale daje rade :wink:

Są bidniejsze:bag:

Oj tam oj tam nie każdy ma tyle siana jak Wy:grin: ja jeszcze Was dogonię z modami:decayed:

I kto to mówi:decayed:Na państwowym lepiej ponoć:naughty:

Przestańcie siać propagandę Marcin wam powie jak to jest na państwowym:grin: szału ni ma ale plecak na garba i do przodu:polew:

No przejebane z kasą się ociągają urywają że za dużo się zje, papier do d*py żałują wszystko trzeba za swoje a jebać trzeba :naughty:

Opublikowano
Teraz zdało by się jakąś buteleczkę mocniejszego alkoholu wypić :kox:

Ogólnie dzięki :hi:może furka nie jest jakaś full wypasiona ale daje rade :wink:

Są bidniejsze:bag:

Oj tam oj tam nie każdy ma tyle siana jak Wy:grin: ja jeszcze Was dogonię z modami:decayed:

I kto to mówi:decayed:Na państwowym lepiej ponoć:naughty:

Przestańcie siać propagandę Marcin wam powie jak to jest na państwowym:grin: szału ni ma ale plecak na garba i do przodu:polew:

No przejebane z kasą się ociągają urywają że za dużo się zje, papier do d*py żałują wszystko trzeba za swoje a jebać trzeba :naughty:

Hmmm... Ze tak powiem... Pierd.olicie:decayed:

Opublikowano

Haha i widzisz Marcin i tak nam nie wierzą:decayed:

Opublikowano

Szczerze i ja wam nie wierze :polew::polew::polew:

Opublikowano
Haha i widzisz Marcin i tak nam nie wierzą:decayed:

... a co wy panowie robicie na tym państwowym jeśli to nie tajemnica :wink:

Opublikowano
Haha i widzisz Marcin i tak nam nie wierzą:decayed:

... a co wy panowie robicie na tym państwowym jeśli to nie tajemnica :wink:

Wladi razem z Marcinem ostatnio zatrzymali tego typa który planował zamach na rząd:bag: Ale ciiii:whistling:

Opublikowano
Haha i widzisz Marcin i tak nam nie wierzą:decayed:

... a co wy panowie robicie na tym państwowym jeśli to nie tajemnica :wink:

No właśnie to jest tajemnica:naughty:
Opublikowano
Haha i widzisz Marcin i tak nam nie wierzą:decayed:

... a co wy panowie robicie na tym państwowym jeśli to nie tajemnica :wink:

Wladi razem z Marcinem ostatnio zatrzymali tego typa który planował zamach na rząd:bag: Ale ciiii:whistling:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ja to z Formozy jestem a Marcin z Gromu cos wam to mówi:naughty::polew:

Opublikowano
Ja to z Formozy jestem a Marcin z Gromu cos wam to mówi:naughty::polew:

Znaczy kurza piechota tak?:mysli:

Opublikowano

DOMIMIK (Domin79) założyłeś już TV w wersji cyfrowej??

jeszcze nie i niemam z tym ciśnienia , powiem szczerze że jak na początku założyłem dvd to oglądałem nonstop:decayed: w tej chwili włącze to dvd raz w miesiącu a moze i nie , to samo będzie z tv zapewne:grin:

Opublikowano
Ja to z Formozy jestem a Marcin z Gromu cos wam to mówi:naughty::polew:

:nabijasie::polew: a ja jestem czarnoksiężnik z krainy OZ :decayed:

Opublikowano
Ja to z Formozy jestem a Marcin z Gromu cos wam to mówi:naughty::polew:

Znaczy kurza piechota tak?:mysli:

Chyba morska:grin:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.