Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Srebna/czarna górna osłona silnika w 1.9 tdi ma jakieś znaczenie? Czy montowali to jak leciało?

Awx srebrna a avf czarna chyba

Sent from my GT-I9100

AVB srebrna :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MARCIN607 jak tam wgrywałeś???

Opublikowano
Srebna/czarna górna osłona silnika w 1.9 tdi ma jakieś znaczenie? Czy montowali to jak leciało?

Awx srebrna a avf czarna chyba

Sent from my GT-I9100

AVB srebrna :wink:

Mam AWX i mam srebrną :decayed: tata w skodzie ma czarną i też ma AWX :whistling:

Ale mnie zastanawia konkretnie czarna w B6 2004... drugie pytanie AVF zawsze szóstka bo z szybkiego googlowania tak wychodzi?

Opublikowano
Srebna/czarna górna osłona silnika w 1.9 tdi ma jakieś znaczenie? Czy montowali to jak leciało?

Awx srebrna a avf czarna chyba

Sent from my GT-I9100

AVB srebrna :wink:

Mam AWX i mam srebrną :decayed: tata w skodzie ma czarną i też ma AWX :whistling:

Ale mnie zastanawia konkretnie czarna w B6 2004... drugie pytanie AVF zawsze szóstka bo z szybkiego googlowania tak wychodzi?

Zawsze szóstka:wink: szkoda że nie w lotto:decayed:
Opublikowano
MARCIN607 jak tam wgrywałeś???

Nie w pracy jestem . Po pracy zrobię szybką akcje. Dostaniesz foto relację :wink:

Opublikowano

adamoo i chyba PUMA mają kluczyki z z B7

Opublikowano

Puma ma ale jeszcze nie ogarnięty grot oraz immo ale jak ogarnę pare modów w aucie to to skończę.

Opublikowano

Panny, w Praktikerze są żaby marki Budget rw20-04 za 95 zł. Ktoś coś takiego ma? Chodzi ogólnie o tanią żabę do podnoszenia furki ale tylko podnoszenia, bo do trzymania w górze wiadomo są kobyłki. I wole kupić coś na miejscu bo słyszałem, że często wysadza te uszczelki to wole to zawieść do sklepu niż odsyłać gdzieś po allegro...

Opublikowano

Czyli generalnie trzeba przełożyć tyle ile się da za starego pilota. Zrobić grot u pierwszego lepszego kluczykarza i przyuczyć nowy kluczyk? Czy samochód po swapie wnętrzności starego kluczyka będzię reagował na nowy?

Opublikowano

Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady.

Kupujesz:

-Kluczyk z B7

-Nowy grot

-Pestke immo

Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.

Opublikowano

Ale wy mi głowy napsujecie co chwilą jakiś nowy mod i się jaram a kur.... fundusze na samą drobnice pozwalają.

Opublikowano

Grunt to wiedzieć kiedy przestać :thumbup1:

Opublikowano
Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady.

Kupujesz:

-Kluczyk z B7

-Nowy grot

-Pestke immo

Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.

Zapomniałeś dodać że w B6 można to zrobić od któregoś tam rocznika (chyba kwiecień 2002 w górę) albo trzeba zmienić moduł w którym będzie można zakodować kluczyk z B7 . Ja mam auto z lutego 2002 i niestety nie da się przyuczyć kluczyka z B7 . Próbowałem z tysiąc razy i lipa . Sterownik widzi kluczyk ale nie da się go zakodować :wink:

Opublikowano

Ja zmieniałem moduł u siebie mam teraz też z 2002 i przyjeło kodowanie normalnie śmiga.

Opublikowano
Wnętrzności z kluczyka z B6 do B7 nie włożysz. Przynajmniej ja nie dałem rady.

Kupujesz:

-Kluczyk z B7

-Nowy grot

-Pestke immo

Kluczyk przyuczasz do MK, immo jakoś vagiem się też koduje mam namiar na gościa co ogarnia temat. A grot ci dotną tam gdzie kluczyki dorabiają.

Zapomniałeś dodać że w B6 można to zrobić od któregoś tam rocznika (chyba kwiecień 2002 w górę) albo trzeba zmienić moduł w którym będzie można zakodować kluczyk z B7 . Ja mam auto z lutego 2002 i niestety nie da się przyuczyć kluczyka z B7 . Próbowałem z tysiąc razy i lipa . Sterownik widzi kluczyk ale nie da się go zakodować :wink:

dokładnie , tylko 2 wersja centralnego od czerwca 2002

Opublikowano

Ten drugi tym MK w takim razie przyjmuje. Więc nic nie zrobisz bo do siebie takiego modułu mikaszi nie wrzucisz.

Opublikowano

Trzeba by zrobić wątek u nas. Może zrobię jak ogarnę go u mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.