Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie mam ten sam problem:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak jak pisałem Jarek wrzucił dopiero na klubowy więc od piątku wskoczy na ogólny:naughty:

Opublikowano

A może ktoś zarezerwować miejsce w moim imieniu tylko mam problem z narzeczoną bo też chce jechać a jeszcze nie wie jak będzie miała zjazdy na studiach i nie wiadomo czy jej zajęcia nie trafią w ten weekend:kwasny:?

Opublikowano

Ja też bym chciał mieć jedno miejsce zarezerwowane:wink:

Opublikowano
A może ktoś zarezerwować miejsce w moim imieniu tylko mam problem z narzeczoną bo też chce jechać a jeszcze nie wie jak będzie miała zjazdy na studiach i nie wiadomo czy jej zajęcia nie trafią w ten weekend:kwasny:?
Weź sobie daj spokój z narzeczoną bo będzie miała potem pretensję że ją obrzygałeś :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Ja też bym chciał mieć jedno miejsce zarezerwowane:wink:
No lista już ruszyła:naughty: już 10 miejsc zajętych:whistling:
Opublikowano

Wbijcie mnie tam gdzieś żebym nie musiał na dworze siedzieć potem :grin:

Opublikowano
A może ktoś zarezerwować miejsce w moim imieniu tylko mam problem z narzeczoną bo też chce jechać a jeszcze nie wie jak będzie miała zjazdy na studiach i nie wiadomo czy jej zajęcia nie trafią w ten weekend:kwasny:?
Weź sobie daj spokój z narzeczoną bo będzie miała potem pretensję że ją obrzygałeś :polew::polew::polew:

Nie znasz jej nie jeden jak z nią pił to żygał a jej nic nie było:decayed:

Opublikowano
Wbijcie mnie tam gdzieś żebym nie musiał na dworze siedzieć potem :grin:
Spoko ja Cię przygarnę do pokoju...upije a potem kluczyki wezmę i podjeb....trochę gratów z auta:polew::polew::polew:
Opublikowano

Za to sysek różnie kończy imprezy:grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

Wbijcie mnie tam gdzieś żebym nie musiał na dworze siedzieć potem :grin:
Spoko ja Cię przygarnę do pokoju...upije a potem kluczyki wezmę i podjeb....trochę gratów z auta:polew::polew::polew:

Kurde już się bałem co dalej napiszesz:shock3::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Za to sysek różnie kończy imprezy:grin::grin:

Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali:

Opublikowano
Wbijcie mnie tam gdzieś żebym nie musiał na dworze siedzieć potem :grin:
Spoko ja Cię przygarnę do pokoju...upije a potem kluczyki wezmę i podjeb....trochę gratów z auta:polew::polew::polew:

Kurde już się bałem co dalej napiszesz:shock3::polew::polew::polew::polew:

Patryk nie szalej o co ty go podejrzewasz :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Za to sysek różnie kończy imprezy:grin::grin:

Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali:

Oj nie ciebie wcale nie widziałem. Ale na cytrynówkę to bym wpadł:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
To z A6?

Ma ktoś załatwić poduszkę powietrzną do B7 za dobrą monetę?:kwasny:

btw. co to to całe BT?

Opublikowano
Za to sysek różnie kończy imprezy:grin::grin:

Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali:

Oj nie ciebie wcale nie widziałem. Ale na cytrynówkę to bym wpadł:naughty::naughty::naughty:

Uwierz mi mało widziałeś:decayed:

Opublikowano

Dla mnie wystarczy:decayed::decayed:

Opublikowano
To z A6?

Ma ktoś załatwić poduszkę powietrzną do B7 za dobrą monetę?:kwasny:

btw. co to to całe BT?

Ale że co? Że nie wiesz co to BT:whistling::facepalm:
Opublikowano

Poczekamy aż wszyscy dostaniemy dostęp do wątku i będziemy działać:kox:

BT- zlot w Bukowinie Tatrzańskiej:wink:

Opublikowano
Poczekamy aż wszyscy dostaniemy dostęp do wątku i będziemy działać:kox:

BT- zlot w Bukowinie Tatrzańskiej:wink:

Ja myślałem że BlueTooth:doh:

Opublikowano
Poczekamy aż wszyscy dostaniemy dostęp do wątku i będziemy działać:kox:

BT- zlot w Bukowinie Tatrzańskiej:wink:

Ja myślałem że BlueTooth:doh:

W sumie to teraz sam nie wiem o co chodziło napisałem z rozmachu:wink:

Opublikowano

O Bukowine :polew::polew::polew:

PS. Kaj imprezujesz dzisiaj?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.