Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i wszystko jasne ja tam jestem za:decayed::banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Frosty ale 2 gb to wcale nie aż tak mało :whistling:

Opublikowano

Wladi z skąd jesteś? :wink:

Jozek, niby dużo, ale trudno pomieścić na niej 263 kawałki w jakości 320kbps :decayed:

Opublikowano
Wladi z skąd jesteś? :wink:

Jozek, niby dużo, ale trudno pomieścić na niej 263 kawałki w jakości 320kbps :decayed:

263 ? ja mam CD i jakoś mi styka :grin:

Opublikowano
Wladi z skąd jesteś? :wink:

Wladi ze Hela miszko:decayed:

Opublikowano
Wladi z skąd jesteś? :wink:

Wladi ze Hela miszko:decayed:

Domin nie wprowadzaj w błąd ja mieszkam w Hell...u:dziura::decayed:
Opublikowano

a Władi leci do BT ?

Opublikowano
a Władi leci do BT ?

no jak nie jak tak...i to przez Bydgoszcz, żeby się raźniej jechało

Opublikowano
a Władi leci do BT ?
Józek wladi nie leci do Bt...............wladi zapierda.....jak by coś to pisać swoje kandydatury mogę kogoś zabrać po drodzę:naughty::decayed:
Opublikowano

no to z Bydgoszczy będzie się spoko leciało :naughty:

Opublikowano
no to z Bydgoszczy będzie się spoko leciało :naughty:

no ja myślę :) z Wlodim gdzieś po drodze się spikniemy :decayed:

Opublikowano

Pewnie Pany polecimy razem zawsze będzie raźniej tylko ja chyba będę leciał już w czwartek:naughty::naughty::naughty::whistling:

Opublikowano
ja chyba będę leciał już w czwartek:naughty::naughty::naughty::whistling:

chyba też tak zrobie:naughty:

Opublikowano
Pewnie Pany polecimy razem zawsze będzie raźniej tylko ja chyba będę leciał już w czwartek:naughty::naughty::naughty::whistling:

dlaczego tak szybko?? :decayed:

Opublikowano
ja chyba będę leciał już w czwartek:naughty::naughty::naughty::whistling:

chyba też tak zrobie:naughty:

Łeee ojciec to się zgadamy na bimberek:polew::polew:
Opublikowano

Też bym pojechał ale odległość zabija :facepalm: , może innym razem :wink:

capture20130112212725.png

Opublikowano
Pewnie Pany polecimy razem zawsze będzie raźniej tylko ja chyba będę leciał już w czwartek:naughty::naughty::naughty::whistling:

dlaczego tak szybko?? :decayed:

Artur już tłumaczę:decayed: wyjechaliśmy w czwartek w nocy około 3 na miejscu byliśmy jakoś około 12 w południe, więc szybki prysznic potem drzemka no i jak wstaliśmy to od razu ukręciliśmy 0,7 bimberku. Potem ja wyciągnąłem 0,7 cytrynówki:facepalm: w między czasie zdzwoniliśmy się z Dominem no i jak przyjechał to następne 0,7 bimberku poszło ale żeby nie było tak kolorowo to potem 0,5 białej jebło:doh: no a potem to już tylko było coraz gorzej:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: więc człowiek musi się nastawić psychicznie do tego piątku sam rozumisz:polew::polew::polew:
Opublikowano
Pewnie Pany polecimy razem zawsze będzie raźniej tylko ja chyba będę leciał już w czwartek:naughty::naughty::naughty::whistling:

dlaczego tak szybko?? :decayed:

Artur już tłumaczę:decayed: wyjechaliśmy w czwartek w nocy około 3 na miejscu byliśmy jakoś około 12 w południe, więc szybki prysznic potem drzemka no i jak wstaliśmy to od razu ukręciliśmy 0,7 bimberku. Potem ja wyciągnąłem 0,7 cytrynówki:facepalm: w między czasie zdzwoniliśmy się z Dominem no i jak przyjechał to następne 0,7 bimberku poszło ale żeby nie było tak kolorowo to potem 0,5 białej jebło:doh: no a potem to już tylko było coraz gorzej:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: więc człowiek musi się nastawić psychicznie do tego piątku sam rozumisz:polew::polew::polew:

no to się rozumie :polew::polew::polew:

to może i ja się wybiorę w czwartek :eusathink:

Opublikowano

No powiem Ci ciężkie jest życie przez te dwa dni:facepalm: ale może damy radę:decayed:

Opublikowano

Wladi ty masz najdalej mówisz:eusathink::eusathink:

Wladi mnie zaprosił, będę u niego już w środę:grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.