Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przynajmniej Ci auta nie podpieprzą zaprowadzeni po zdjęciach :wink:

To też jeden z powodów:wink:

Co sie pogniewałeś?:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przynajmniej Ci auta nie podpieprzą zaprowadzeni po zdjęciach :wink:

To też jeden z powodów:wink:

Co sie pogniewałeś?:whistling:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Przynajmniej Ci auta nie podpieprzą zaprowadzeni po zdjęciach :wink:

więc Nikt nie powinien nawet z garażu wyjeżdżać :decayed:

Opublikowano
Pany gdzie jest watek pumy z jego autem?

CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE!

PUMA co ty odpierdalasz??

Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:,

no Patryk teraz to, żeś pocisnął...poprostu nie chcesz wchodzić w utarczki w swoim temacie! a ta lista to skoro Ci to teraz takie obojętne to po co wczesniej składałeś wogóle swoją kandydaturę :kwasny:

Opublikowano
Pany gdzie jest watek pumy z jego autem?

CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE!

PUMA co ty odpierdalasz??

Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:,

no Patryk teraz to, żeś pocisnął...poprostu nie chcesz wchodzić w utarczki w swoim temacie! a ta lista to skoro Ci to teraz takie obojętne to po co wczesniej składałeś wogóle swoją kandydaturę :kwasny:

Artur nie chodzi tutaj o jakieś utarczki itd. Mam powody które chciał bym zatrzymać dla siebie bo nie chce otwierać bez sensownej dyskusji. Co do Divisionu to tak jak napisałem jeżeli trzeba, proszę mnie usunąć.

Opublikowano

I dobrze, division nie jest dla "mientkich pytek":grin:

Opublikowano

PUMA ale mogłeś wcześniej poprsotu ostrzec, że taki coś będzie miało miejsce.

Opublikowano
PUMA ale mogłeś wcześniej poprsotu ostrzec, że taki coś będzie miało miejsce.

Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa.

Opublikowano
PUMA ale mogłeś wcześniej poprsotu ostrzec, że taki coś będzie miało miejsce.

Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa.

masz rację, Twój wątek, Twoja sprawa! :doh:

Opublikowano

Panowie, po odpaleniu auta na climatronicu zapala mi się econ, ale jak tylko przejadę pare metrów wyłącza sie i wszystko działa, czym to może być spowodowane? :eusathink:

Opublikowano
PUMA ale mogłeś wcześniej poprsotu ostrzec, że taki coś będzie miało miejsce.

Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa.

masz rację, Twój wątek, Twoja sprawa! :doh:

:hi:

Opublikowano
Chłopaki , jak Ktoś nie chce być w B6 D to robicie problem a jak Ktoś chciał wstąpić to nawet nie dostał odpowiedzi mailem dlaczego nie został przyjęty :grin::pali:

no to masz tu odp.

bo tak zdecydowała komisja poboru :decayed:

Opublikowano
PUMA ale mogłeś wcześniej poprsotu ostrzec, że taki coś będzie miało miejsce.

Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa.

masz rację, Twój wątek, Twoja sprawa! :doh:

Nie możesz komuś narzucać niczego :whistling: Jego sprawa i po temacie :wink:

Opublikowano

Wywalić Pumkę z pierwszego posta :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Porządek i dyscyplina przede wszystkim :naughty::decayed: koniec tematu proponuję :wink:

Opublikowano
PUMA ale mogłeś wcześniej poprsotu ostrzec, że taki coś będzie miało miejsce.

Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa.

masz rację, Twój wątek, Twoja sprawa! :doh:

Nie możesz komuś narzucać niczego :whistling: Jego sprawa i po temacie :wink:

oczywiście, że tak ale po to jest forum, żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie!

Opublikowano
Chłopaki , jak Ktoś nie chce być w B6 D to robicie problem a jak Ktoś chciał wstąpić to nawet nie dostał odpowiedzi mailem dlaczego nie został przyjęty :grin::pali:

no to masz tu odp.

bo tak zdecydowała komisja poboru :decayed:

Miała takie prawo ale kultura nakazuje odpisać , nawet Skazany w więzieniu dostaje uzasadnienie wyroku :grin:

Dobra, znikam stąd bo widzę że odstaję od Towarzystwa :hi::gicior:

Na razie :hi:

Opublikowano

Sixu nie bądź baba tylko rezaj,auto. :doh:PUMKA wyleciał z pierwszego postu?! Moim zdaniem powinien zostać mówiąc poważnie ale nie mi o tym decydować :naughty:

Józek znowu zacząłeś d*pami rzucać.

Opublikowano
Sixu nie bądź baba tylko rezaj,auto. :doh:PUMKA wyleciał z pierwszego postu?! Moim zdaniem powinien zostać mówiąc poważnie ale nie mi o tym decydować :naughty:Józek

Co z grillem Madafaka?:decayed:

Opublikowano

Marcin a widzisz, żeby wyleciał??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.