Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam zderzak od s-line i chcialem zakupic grill od s4 i czy podejdzie mi czy musze docinac??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
witam, mam zderzak od s-line i chcialem zakupic grill od s4 i czy podejdzie mi czy musze docinac??

Rozumiem, że chodzi o dolny grill. Podejdzie ale będzie odstawał na dole. Żeby pasował dobrze trzeba użyć ramki od s line i dociąć i wpasować środek

tapatalk

Opublikowano
żeby zdemontować tylna półkę trzeba ściągnąć boczne elementy tapicerki. tzn wypiąć górną listwę przy szybie odkręcić śruby od bocznych tapicerek, odkręcić rączki nad drzwiami i wypiąc własnie te boczne osłony. są na zatrzask jak sie już odkręci kilka śrub

żeby ją wyjąc?nie prawda.wyjąć można bez tego demontażu...ale Artur jak bedziesz chciał załozyc półke z roleta to trzeba to rozebrać..i nie tylko to.wiem bo przechodziłem przez to z moją roletą

chodzi mi o demontaż tylko po to bo muszę coś pod półką sprawdzić...czyli jak ją wyjąć??

Artur wyjąłeś juz tą półke?jak nie to najpierw zdejmujesz kratke głośnika i odkręcasz tam te śrubki..potem musisz lekko klapnąć oparcia bo półka tam zachodzi.na tych podgięciach podrywasz do siebie.tam są takie spinki jak w tylnych plastikach siedzen i słupki tez takie chyba mają.potem z jednej i drugiej strony połki od stron słupka podginasz półke w dół i szarpiesz do siebie.musisz naciskach w dół bo w słupkach są 3 takie jezyczki które wchodzą w dzury w półce.jak coś to pytaj

nie jeszcze nie ruszałem,

PANOWIE a montował ktoś w miejsc ori głośnika basowego jakiś inny??

Opublikowano

Cześć Rezacze.

Opublikowano
Cześć Rezacze.

cześć

Opublikowano

:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

Opublikowano
http://s19.postimage.org/mtjda5hyb/RIDICK.jpg

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

ale tten jest ponoć do B8

U mnie ten uchwyt wygląda tak:

A i jeszcze jedno ja swoje uchwyty kupiłem od skody octavi. Są identyczne a dużo tańsze.

podaj nr.czy jest taki sam jak w audi ?

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

chyba nie :wink: ta choroba to pasja

:naughty:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano
:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

tez cierpie na podobna chorobe, ale moja jest mutacja i zwie sie A5:decayed:

Opublikowano
:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

tez cierpie na podobna chorobe, ale moja jest mutacja i zwie sie A5:decayed:

ten sama mutacja co u mnie :whistling: jakos sie dogadamy :naughty:

Opublikowano
:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

tez cierpie na podobna chorobe, ale moja jest mutacja i zwie sie A5:decayed:

ten sama mutacja co u mnie :whistling: jakos sie dogadamy :naughty:

w BT na 100%:decayed:

ale ponoc nie ma na to lekarstwa

Opublikowano

dokładnie :naughty:

MECHANICAL SYNFONICA on Vimeo

a od tego sie zaczelo:slina:

a propo co to za utwor?

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

a czy ja powiedzialam ze sie chce leczyc :decayed:

Opublikowano

C6 ale po lifcie. Taka 3.0Tdi.

Opublikowano

poki co trzeba zejsc na ziemie i śmigać swoja b6:naughty:

Opublikowano
poki co trzeba zejsc na ziemie i śmigać swoja b6:naughty:

dobre B6 nie jest złe :wink: nie narzekaj autko masz lala :naughty:

Opublikowano
poki co trzeba zejsc na ziemie i śmigać swoja b6:naughty:

dobre B6 nie jest złe :wink: nie narzekaj autko masz lala :naughty:

nie moge na moja niunie narzekac:whistling::naughty:

Opublikowano

Rezać i smigac. A zanim zrobi się wszystko co w planach to akurat będzie można myśleć o zmianach. A poza b6 jest fffff pytkę fajne auto :banan:

Opublikowano

no stres ogarnie sie to i owo:naughty:

Opublikowano

Nie znacie się ja chciałbym Mercedesa w204 w pakiecie AMG 3.2CDI

320cdi_1.jpg

:jerk::jerk: Miażdży mnie to auto:kox:

Opublikowano

a propo co to za utwor?

To chyba Rubik :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.