Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Puma musisz zajrzeć do Vario to chyba będzie Twój pierwszy raz:naughty::grin::grin:

Dlaczego mam do niego zaglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli twierdzisz że nikt nie wypoleruje dobrze auta:whistling:

Vario zajmuje się powłokami PlastiDip oraz Detailingiem więc jak najbardziej jest w temacie.

Chodziło mi o lekierników w mojej okolicy którzy właśnie korzystają z tego typu past polerskich:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wątek o Detalingu na forum. Napisz że polecasz g3 zobaczysz komentarze osób które też siedzą w detalingu:wink:

dobra nie polemizuje z Tobą bo nie chce się denerwować...polerowanie to polerowanie, a detaling to zupełnie co innego.KONIEC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA nie pisz mi bajek bo pracuje przy tym na codzień i wiem co pisze...czytaj proszę ze zrozumieniem bo pisałem wyżej że do wstępnego a 3M to można taśmę kupić a nie pastę...no może jeszcze mleczko polerskie

Brak komentarza. Poczytaj trochę o detalingu wytestuj trochę produktów to możemy porozmawiać:wink:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

Masz wątek o Detalingu na forum. Napisz że polecasz g3 zobaczysz komentarze osób które też siedzą w detalingu:wink:

dobra nie polemizuje z Tobą bo nie chce się denerwować...polerowanie to polerowanie, a detaling to zupełnie co innego.KONIEC :wink:

Polerowanie do jeden z etapów korekty lakieru która wchodzi w skład detailingu więc nie wiem czy to coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wątek o Detalingu na forum. Napisz że polecasz g3 zobaczysz komentarze osób które też siedzą w detalingu:wink:

dobra nie polemizuje z Tobą bo nie chce się denerwować...polerowanie to polerowanie, a detaling to zupełnie co innego.KONIEC :wink:

Atrut nie pier...dol Puma się zna na wszystkim i to jest koniec :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur

Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

:hi:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Masz wątek o Detalingu na forum. Napisz że polecasz g3 zobaczysz komentarze osób które też siedzą w detalingu:wink:

dobra nie polemizuje z Tobą bo nie chce się denerwować...polerowanie to polerowanie, a detaling to zupełnie co innego.KONIEC :wink:

Atrut nie pier...dol Puma się zna na wszystkim i to jest koniec :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:cygaro::cygaro::cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc Józek-zobacz pare postów wcześniej co Puma przed snem ogląda :polew::polew::polew::polew::polew:

ps ja bym miał koszmary :doh::doh::doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc Józek-zobacz pare postów wcześniej co Puma przed snem ogląda :polew::polew::polew::polew::polew:

ps ja bym miał koszmary :doh::doh::doh::doh:

Gdyby nie Józek to też bym miał:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz poważnie Pumka rezasz coś czy już się na zmianę szykujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty nie po to się włożyło tyle kasy żeby teraz sprzedać:wink:

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

Jedynie odmalować zostało mi maskę i błotnik bo mam odpryski i potem tylko Detailing a to kosztuję troche:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mów :facepalm:

TY jak się d*p naoglądasz to spać nie możesz pewnie

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już wszystko wyrezane co chciałem więc nic nie będzie.

jasne zaraz coś CDi się pewnie uj***e.... ipt

daj foto auta na letnim kole w całej okazałości czy jeszcze masz zimę?

Ja ci powiem Marcin że już mnie przestaje powoli jarać ciągle rozbieranie tego auta i dokładanie czegoś, mam za***iste (według niektórych) nawet za za***iste auto jak na mój wiek. Chciał bym teraz trochę pieniędzy odłożyć, w życiu zawsze się przyda jakieś zaplecze finansowe.:wink:

Auto nadal na zimowych ALU, za oknami śnieg więc nie ma sensu wrzucać. A po drugie i tak nadal borykam się z silnikiem. Co niektórzy wiedzą mechanik zj***ł mi silnik i teraz auto zawiozłem do ECU PROJECT bo nikt nie wie co jest grane:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lipton :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

ja tu już planowałem że jutro lato wleci a tu śnieg pada znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero w kwietniu wrzucę. Musze gwint skręcić, zbieżność ustawić takie uroki gwintu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rdza na rantach błotników z przodu wychodzi... Opłaca się malować te błotniki czy lepiej kupic bez rdzy i je pomalować na właściwy kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...