Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolor oryginalny nie lakierowane taki jakie byly dokladki zderzaków w modelach 2001-2003 cena 150zl

b941c97eaac9a98cm.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ehh wyy warianty :D ja się coś nie mogę pozbierać po tym wyjeździe :facepalm:

Sent from Rns-e 2010

ja już drugi dzień w pracy i nie mogę się ogarnąć :kwasny:

dobrze że ja mam wolne :decayed: aż szkoda było wyjeżdżać :kwasny:

Opublikowano

Marcino jedziemy jeszcze raz? :decayed::decayed: Dawaj na weekend:grin:

Opublikowano
Marcino jedziemy jeszcze raz? :decayed::decayed: Dawaj na weekend:grin:

Cycu z Tobą śmiało :jerk: polecimy na swoje kelnereczki :grin:

Opublikowano

3.jpg

New Lampy !

+

Spryski :)

Jeszcze tylko zamontować pompkę i skończone:)

Opublikowano
Marcino jedziemy jeszcze raz? :decayed::decayed: Dawaj na weekend:grin:

Cycu z Tobą śmiało :jerk: polecimy na swoje kelnereczki :grin:

Po co ta ikonka PEDALE TY JEDEN :grin::grin::grin: a kelnereczka jedna sie na mnie obrazila przed wyjazdem :facepalm: ale coz..

Opublikowano

hihi fajna fota :wink:

Dzieki. Zastanawiam sie nad czarnym frontem + znaczek sline w gril i przodu już nie ruszam :)

Opublikowano

hihi fajna fota :wink:

Dzieki. Zastanawiam sie nad czarnym frontem + znaczek sline w gril i przodu już nie ruszam :)

dobrze kminisz :thumbup1:

znaczek masz tu beż żadnego przerabiania praktycznie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-125/numer-znaczka-s-line-267151/#post3436091

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Marcino jedziemy jeszcze raz? :decayed::decayed: Dawaj na weekend:grin:

Cycu z Tobą śmiało :jerk: polecimy na swoje kelnereczki :grin:

Po co ta ikonka PEDALE TY JEDEN :grin::grin::grin: a kelnereczka jedna sie na mnie obrazila przed wyjazdem :facepalm: ale coz..

a która i za co :wink: ja miło wspominam znajomość z Rudą :dancing:

Opublikowano

B6 nie miało znaczka s-line w grill-u i wygląda to słabo :thumbdown:

Opublikowano
B6 nie miało znaczka s-line w grill-u i wygląda to słabo :thumbdown:

fabrycznie nie puszczali ale co komu się podoba ja mam jak wiele innych osób i jest ok :wink: każdy ma swój gust :wink:

tylko zaraz nie gadaj że to wiocha :facepalm:

Opublikowano

to wiocha jest :decayed:

Opublikowano

WLADEK SLYSZALES TO?? Mowilem ze nie bylo ori znaczka :nabijasie:

Opublikowano
to wiocha jest :decayed:

wiocha to jest mieć cycatą laskę w awatarze :grin::wink:

Opublikowano
:hi:

Pany jak by ktoś namierzył listwę jakiej szukam , to będę wdzięczny za cynk , kurcze kawałek plastiku a tak ciężko znaleźć :kwasny:

oczywiście używkę :wink:

Pytałem znajomego ale posucha na rynku.

Opublikowano

hihi fajna fota :wink:

Dzieki. Zastanawiam sie nad czarnym frontem + znaczek sline w gril i przodu już nie ruszam :)

dobrze kminisz :thumbup1:

znaczek masz tu beż żadnego przerabiania praktycznie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-125/numer-znaczka-s-line-267151/#post3436091

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Marcino jedziemy jeszcze raz? :decayed::decayed: Dawaj na weekend:grin:

Cycu z Tobą śmiało :jerk: polecimy na swoje kelnereczki :grin:

Po co ta ikonka PEDALE TY JEDEN :grin::grin::grin: a kelnereczka jedna sie na mnie obrazila przed wyjazdem :facepalm: ale coz..

a która i za co :wink: ja miło wspominam znajomość z Rudą :dancing:

Blondi Ania :decayed: nie wiem za co, chyba zbyt doslownie wziela nasza szydere :/

Opublikowano

4f0853736b kupiłem taki znaczek s-line i nie pasuje do grilu . Ma ktoś na taki co pasuje p&p bo tego nie che mi sie przerabiac :)

Opublikowano
4f0853736b kupiłem taki znaczek s-line i nie pasuje do grilu . Ma ktoś na taki co pasuje p&p bo tego nie che mi sie przerabiac :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-125/numer-znaczka-s-line-267151/#post3436091:thumbup1: czytaj mój ostatni post

Opublikowano
:hi:

Pany jak by ktoś namierzył listwę jakiej szukam , to będę wdzięczny za cynk , kurcze kawałek plastiku a tak ciężko znaleźć :kwasny:

oczywiście używkę :wink:

Pytałem znajomego ale posucha na rynku.

:hi:

nic mi nie mów :kwasny: , posucha już od ponad miesiąca

Opublikowano
Nie chce na razie nic pylic :wink: musiałbym sobie czarne listwy załatwić :whistling:

Sent from Rns-e 2010

Młody w uja nie wal ja miałem je brać......:eek:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Ja to nie mogę się odnaleźć chcę wracać buuuuuuu:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.