Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja mam z avanta :wink:

Znajomy ma avanta właśnie tak sobie przypomniałem to mógłbym obadać numery :wink:

W oryginale wszystko jest przykręcone i łatwo można wszystko odkręcić i przykręcić

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To na odwrocie numery są?

Opublikowano

Ale na pewno po wycięciu tej blachy nie stracę na sztywności albo coś? :wink:

Ja jak z wiekszą prędkością wchodzę w łuk to mnie tył zaczyna wyprzedzać :grin: ,

napewno nic nie stracisz i na pewno więcej zyskasz

-większy bagażnik po złożeniu foteli

-większy wybór skórzanych stołków

-trzeci pas i zagłówek :grin:

Opublikowano

Nie no pytam, bo nie wiem jak to w tych ze składaną kanapą jest rozwiązane, czy jakieś wzmocnienie czy co :decayed:

Opublikowano
Fr0styyy pociełeś już furacza :decayed:

Łooo stary, ja czasu nie mam, od 9:30 do 17:30 w robocie, potem nie mam chęci, miejsca, sprzętu i części żeby to zrobić :kwasny:

Muszę te trzpienie, zawiasy itd. kupić a nawet numerów nie mam :facepalm:

robisz składaną kanapę ?? możesz robić jakieś foto bo ja też to bedę robił :decayed:

Opublikowano
Fr0styyy pociełeś już furacza :decayed:

Łooo stary, ja czasu nie mam, od 9:30 do 17:30 w robocie, potem nie mam chęci, miejsca, sprzętu i części żeby to zrobić :kwasny:

Muszę te trzpienie, zawiasy itd. kupić a nawet numerów nie mam :facepalm:

robisz składaną kanapę ?? możesz robić jakieś foto bo ja też to bedę robił :decayed:

A robię, bo kupiłem skóry a zapomniałem, że przecież inne mocowania są i nie wejdą na miejsce starych a trzeba iść za ciosem :grin:

Postaram się zrobić jakiś tutorial :D

Opublikowano

dopiero zobaczyłem stargard a często w mirosławcu bywałem i bedę bywał :wink:

a na poważnie sam muszę to ogarnąć bo mam tą grzaną kanapę i pasuje oparcie wsadzić bo siedzisko mam a oparcie w welurze :facepalm:

Opublikowano
dopiero zobaczyłem stargard a często w mirosławcu bywałem i bedę bywał :wink:

a na poważnie sam muszę to ogarnąć bo mam tą grzaną kanapę i pasuje oparcie wsadzić bo siedzisko mam a oparcie w welurze :facepalm:

Ja tak samo mam teraz :grin: Jeszcze elektryki z przodu nie podłączyłem i fotel na sztywno ustawiony na szybkiego był pode mnie także jakby ktoś inny wsiadł to by nie pojechał :polew:

Skoro w Mirosławcu często bywasz to można kiedyś ogarnąć to :naughty:

Opublikowano
dopiero zobaczyłem stargard a często w mirosławcu bywałem i bedę bywał :wink:

a na poważnie sam muszę to ogarnąć bo mam tą grzaną kanapę i pasuje oparcie wsadzić bo siedzisko mam a oparcie w welurze :facepalm:

Ja tak samo mam teraz :grin: Jeszcze elektryki z przodu nie podłączyłem i fotel na sztywno ustawiony na szybkiego był pode mnie także jakby ktoś inny wsiadł to by nie pojechał :polew:

Skoro w Mirosławcu często bywasz to można kiedyś ogarnąć to :naughty:

To ogarniajcie coś, można się spotkać i porzeźbić :wink:

Kamil jak cos to w czwartek odbieram furę z warsztatu w twojej mieścinie więc mógłbyś sobie spisać numery tajli :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
dopiero zobaczyłem stargard a często w mirosławcu bywałem i bedę bywał :wink:

a na poważnie sam muszę to ogarnąć bo mam tą grzaną kanapę i pasuje oparcie wsadzić bo siedzisko mam a oparcie w welurze :facepalm:

Ja tak samo mam teraz :grin: Jeszcze elektryki z przodu nie podłączyłem i fotel na sztywno ustawiony na szybkiego był pode mnie także jakby ktoś inny wsiadł to by nie pojechał :polew:

Skoro w Mirosławcu często bywasz to można kiedyś ogarnąć to :naughty:

To ogarniajcie coś, można się spotkać i porzeźbić :wink:

Kamil jak cos to w czwartek odbieram furę z warsztatu w twojej mieścinie więc mógłbyś sobie spisać numery tajli :wink:

Tapnięte z SGS III

Coś Ty, do tych partaczy ze Stargardu dałeś samochód? :decayed:

Opublikowano

na dolnych zawiasach numery są na zewnętrznej stronie , nic nie trzeba odkręcać :wink:

Na górnych zawiasach/wspornikach niestety nie ma numerów :kwasny:

Opublikowano
dopiero zobaczyłem stargard a często w mirosławcu bywałem i bedę bywał :wink:

a na poważnie sam muszę to ogarnąć bo mam tą grzaną kanapę i pasuje oparcie wsadzić bo siedzisko mam a oparcie w welurze :facepalm:

Ja tak samo mam teraz :grin: Jeszcze elektryki z przodu nie podłączyłem i fotel na sztywno ustawiony na szybkiego był pode mnie także jakby ktoś inny wsiadł to by nie pojechał :polew:

Skoro w Mirosławcu często bywasz to można kiedyś ogarnąć to :naughty:

To ogarniajcie coś, można się spotkać i porzeźbić :wink:

Kamil jak cos to w czwartek odbieram furę z warsztatu w twojej mieścinie więc mógłbyś sobie spisać numery tajli :wink:

Tapnięte z SGS III

Coś Ty, do tych partaczy ze Stargardu dałeś samochód? :decayed:

Parę km od Stargardu :wink: więcej nie powiem bo podlecisz i mi furę ogołocisz :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Parę km od Stargardu :wink: więcej nie powiem bo podlecisz i mi furę ogołocisz :decayed:

Tapnięte z SGS III

Bixy so jusz moje!!1111 :grin:

Jakby co to daj cynka w czwartek :hi:

A właśnie... Ty w ASO nie robiłeś? Jest s-line? :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Bixy mam na chacie także nara :decayed:

Możesz się co najwyżej załapać na łopaty albo zderzaczek s-line :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Yebony, wyrezał jednak :grin:

To Ci na dobre wyszło chyba z tym "dzownikiem" :wink:

Opublikowano
Wandej i jak felgi :naughty: rzeźbisz coś ?

Biorę się po świętach bo mam wolne:wink: A po za tym nie mam jeszcze auta bo stoi u lakiernikusa:decayed: Próbowaliśmy kwasami i polerką z pastą jakąś 3M i nie puszcza:kwasny: Więc biorę papier 600 i aż się zrobią matowe i potem klarem psikne:wink:

I Ci pożółknie :) Też miałem ochotę dopolerować swoje felgi i załatwić wszystko klarem. Szybko mnie fachowiec od tego pomysłu lojalnie odciągnął. Podobno zażółci się raz dwa.

Opublikowano

Sponsor generalny - OC sprawcy looool :grin:

Cała zawiecha z przodu nowiutka :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Sponsor generalny - OC sprawcy looool :grin:

Cała zawiecha z przodu nowiutka :decayed:

Tapnięte z SGS III

:jerk:

Opublikowano

Jeszcze heble 320mm i jeden smaczek :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Zderzak z PDC i spryskami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.